Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyciskanie sztangi-wąskim


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

Wyciskanie sztangi-wąskim
Siema... chciałbym sie zapytac czy prawda jest gdy wyciskam sztange(chodzi o wyciskanie wąskim) to mnie to pomniejsza? Robie takie cwiczenia na klate:
-wyciskanie sztangi na prostej
-wyciskanie sztangi na skosnej
!-no i tutaj zawsze robilem wyciskanie sztangi na prostej z wąskim chwytem
-rozpietki(tylko ze nie moge robic rozpietek wiec robie takie chodzby wyciskanie sztangielek[bardzo bola mnie laczenia barkow z klata gdy robie rozpietki wiec z nich zrezygnowalem i robie wyciskanie sztangielek])
Wiec przechodze do sedna mego pytania...
czy wyciskanie sztangi na prostej lawce z wąskim chwytem zweża?
(gdy wyciskam to nie trzymie rak zaraz przy sobie bo to by ino na trica wchodzilo, trzymam je tak troche oddalone od siebie, mniejwiecej na wysokosci barkow)
  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

John871418048759
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza murów

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyciskanie sztangi-wąskim
Nie moze cie to pomniejszac :] waskie wyciskanie angazuje bardziej srodek i do klaty ;)
A co do rozpietek to zrob sobie przerwe i kup glukozamine bo duzo tracisz :( Dla mnie rozpietki sa bardzo waznym cwiczeniem bo nic tak nie rozciaga klaty :D
  • 0
We're growing every day
Getting stronger in every way
I'll take you to a place
Where we shall find our

Roots bloody roots

Lipiec 2010-92kg
Sierpien 2011-77kg

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyciskanie sztangi-wąskim

-rozpietki

moze to wlasnie dlatego ze ich nie robisz klatka jest nie rozciagnieta i boli cie w miejscu laczenia z barkami (chyba ze piszesz o stawach, to jak Dżon :hyhy: )

Wyciskanie waskim chwytem anguze srodek klatki i tricepsy (mocniej niz przy zwyklym wyciskaniu ;P Rece trzymaj na szerokosci barkow, ew minimalnie wezej
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyciskanie sztangi-wąskim
nie stosuj 3-4 wyciskan jak w twoim planie...za duzo, waski stosuj z przymrozeniem oka bo malo kogo to cwiczenie zadowala a sa inne bardziej skuteczne, jesli juz to w treningu trica
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyciskanie sztangi-wąskim
no własnie chyba sa to stawy :/ biore glukozamine i troche mi to pomoglo ale nie az na tyle abym mogl robic te rozpietki tak jak nalezy.

Joks czyli ze zle mam zrobiony trening?? Robie 2x w tygodniu klate (pon i czw tyle ze w pon robie skos gorny a w czw dolny) Moglbys powiedziec co mam zmienic ? I jak bys byl jeszcze tak mily i objasnil dane cwiczenie jak je sie robi a nie tylko podał nazwe :) to wtedy to normalnie :padam: :padam: :rotfl:
  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyciskanie sztangi-wąskim
aby ocenic czy masz zly trening musialbys wkleic caly plan a nie tylko klatke...
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024