Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening na rzeźbę + dieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

mC__
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening na rzeźbę + dieta
Witam.
Przerzuciłem kilkanaście stron i for w poszukiwaniu konkretów na ten temat, ale połowa albo wygasła, albo jest tworzona indywidualnie pod daną osobę. Dlatego zwracam się z prośbą o ułożenie w miarę możliwość planu na rzeźbę + dietę.
Wiek 19 lat, wzrost 185cm, waga 84kg. Uprawiałem gimnastykę, jednak z powodu kontuzji kostki musiałem przerwać tą aktywność fizyczną. Z powodu bezczynności, która trwała około pół roku niestety odłożyło mi się tłuszczu w okolicach pasa jak i zada i ud. Przytyłem około 6/7 kilo co mnie zbytnio nie cieszy. Puki co uczęszczam na basen w czwartki i soboty. Trening na siłowni chciałbym rozłożyć na 3 dni mianowicie:


Poniedziałek:
siłownia

Wtorek:
-----

Środa:
siłownia

Czwartek:
basen

Piątek:
siłownia

Sobota:
basen

Niedziela:
-----


W sumie tak jak napisałem powyżej, zależały by mi na zbiciu tych niepotrzebnych kilogramów, wyrzeźbieniu sylwetki i wzmocnieniu lekko mięśni gdyż planuję powrót do dawnego sportu.
a co z dietą ? - czego się trzymać a od czego "uciekać", w jakich proporcjach?

można to jakoś rozbudować?

z wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje
pozdrawiam
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na rzeźbę + dieta

Witam.
Przerzuciłem kilkanaście stron i for w poszukiwaniu konkretów na ten temat, ale połowa albo wygasła, albo jest tworzona indywidualnie pod daną osobę. Dlatego zwracam się z prośbą o ułożenie w miarę możliwość planu na rzeźbę + dietę.
Wiek 19 lat, wzrost 185cm, waga 84kg. Uprawiałem gimnastykę, jednak z powodu kontuzji kostki musiałem przerwać tą aktywność fizyczną. Z powodu bezczynności, która trwała około pół roku niestety odłożyło mi się tłuszczu w okolicach pasa jak i zada i ud. Przytyłem około 6/7 kilo co mnie zbytnio nie cieszy. Puki co uczęszczam na basen w czwartki i soboty. Trening na siłowni chciałbym rozłożyć na 3 dni mianowicie:


Poniedziałek:
siłownia

Wtorek:
-----

Środa:
siłownia

Czwartek:
basen

Piątek:
siłownia

Sobota:
basen

Niedziela:
-----


W sumie tak jak napisałem powyżej, zależały by mi na zbiciu tych niepotrzebnych kilogramów, wyrzeźbieniu sylwetki i wzmocnieniu lekko mięśni gdyż planuję powrót do dawnego sportu.
a co z dietą ? - czego się trzymać a od czego "uciekać", w jakich proporcjach?

można to jakoś rozbudować?

z wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje
pozdrawiam

:dance6: To moze sprbuj wedlug planu "Full Body Workout"- jest duzo o nim na necie.
:nabita: jesli chcesz cwiczyc pospolitym planem to bedzie on sie ruznil od planu na mase iloscia powtorzen (na rzezbe np 16,14,14,12)
:dance: albo poprostu aeroby
:D diete musisz dostosowac do wagi ciala , stopnia wysilku. predyspozycji itd. (potrzebne informacje znajdziesz w dziale dieta)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024