Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rowerek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Grehson23
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CzWa
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Rowerek
Cześć wszystkim.

Mam na imię Grzesiek, mam 23 lata i ważę 70kg.Przez ostatnie 4 lata zaniedbywałem swój organizm stołując się w budkach hot-dogami popijając to dużymi ilościami słodzonych napojów :/.Jednak od niedawna (2miesięcy) "nawracam się".Zredukowałem tłuste potrawy oraz odstawiłem częściowo słodycze.Nie układałem sobie żadnej ścisłej diety-podrostu staram się jeść zdrowo :dance6: .Zacząłem chodzic 2 razyw tyg na basen i zakupiłem sobie rowerek stacjonarny na zime :nabita: I teraz kwintesencja mojego tematu czyli....czy jeżdząc 50min dziennie od pon-pt uda mi się zlikwidować oponko z okolic bioder ? Dzięki za pomoc
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rowerek

Cześć wszystkim.

Mam na imię Grzesiek, mam 23 lata i ważę 70kg.Przez ostatnie 4 lata zaniedbywałem swój organizm stołując się w budkach hot-dogami popijając to dużymi ilościami słodzonych napojów :/.Jednak od niedawna (2miesięcy) "nawracam się".Zredukowałem tłuste potrawy oraz odstawiłem częściowo słodycze.Nie układałem sobie żadnej ścisłej diety-podrostu staram się jeść zdrowo :dance6: .Zacząłem chodzic 2 razyw tyg na basen i zakupiłem sobie rowerek stacjonarny na zime :nabita: I teraz kwintesencja mojego tematu czyli....czy jeżdząc 50min dziennie od pon-pt uda mi się zlikwidować oponko z okolic bioder ? Dzięki za pomoc


dobrze bedzie jak dodasz chociaz brzuszki
  • 0

pirat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:Cze-wa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Przysiad [kg]:130x6
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Martwy ciąg [kg]:150x2
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Rowerek
Zacznij od 20-30 min 3 razy w tygodniu, stopniowo wydluzaj ten czas, inaczej mozesz sie zniechecic juz w pierwszym tygodniu :dance6:
  • 0
Sukces leży w nastawieniu.

Grehson23
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CzWa
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rowerek
Dzięki.A jeżeli chodzi o brzuszki to normalne na podlodze czy a6w?
  • 0

pirat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:Cze-wa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Przysiad [kg]:130x6
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Martwy ciąg [kg]:150x2
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Rowerek

Dzięki.A jeżeli chodzi o brzuszki to normalne na podlodze czy a6w?


program a6w jest bardzo ciezki, zacznij od zwyklych brzuszkow, jak bedziesz sie czul na silach mozesz przejsc na a6w.
  • 0
Sukces leży w nastawieniu.

Grehson23
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CzWa
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rowerek
A nie przetrenuje się jezdzac od pon-pt po 60min ze srednia predkoscia 32 km/h i pulsem 139-144? Może robil bym pon,sr,pt -rowerek a wt i cz brzuszki? ale nie wiem jakie serie i ile powtórzen brzuszkow robic by byly jakies efekty.Dodam ze jak narazie po niecalym miesiacu jezdzenia na rowerku i odpowiedniej diecie widze mininalne efekty :dance6:
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rowerek

A nie przetrenuje się jezdzac od pon-pt po 60min ze srednia predkoscia 32 km/h i pulsem 139-144? Może robil bym pon,sr,pt -rowerek a wt i cz brzuszki? ale nie wiem jakie serie i ile powtórzen brzuszkow robic by byly jakies efekty.Dodam ze jak narazie po niecalym miesiacu jezdzenia na rowerku i odpowiedniej diecie widze mininalne efekty :dance6:


Zrobienie kilku seri brzuszkow po okolo 20-30 powtorzen juz cos da. jak masz silna wole to mozesz sprobowac metoda a6 Weidera( to bardzo trudna metoda ale przynosi zadowalajace efekty). nie zapominaj o diecie> bez diety nie wiele uda Ci sie wskórac.
  • 0

Grehson23
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CzWa
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rowerek
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tutaj piszą że a6w jest przereklamowane i mam małe obawy czy zajmowac tym czas? Czy np robic zwyczajne cwiczenia na brzuch? Prosze was o pomoc
  • 0

pirat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:Cze-wa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Przysiad [kg]:130x6
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Martwy ciąg [kg]:150x2
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Rowerek
Moze i przereklamowanie, ale nigdzie nie pisze, ze nie dziala! Pod koniec cyklu robi sie grubo ponad 600 powt. dziennie, wiec nie ma bata, zeby miesnie nie rosly.
  • 0
Sukces leży w nastawieniu.

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rowerek

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tutaj piszą że a6w jest przereklamowane i mam małe obawy czy zajmowac tym czas? Czy np robic zwyczajne cwiczenia na brzuch? Prosze was o pomoc


Moim zdaniem to ogolnie jest wiecej pozytywow niz negatywow na temat a6w :dance6:
  • 0

Grehson23
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CzWa
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rowerek
Czyli w skrócie napisze wam tak - na likwidacje oponki z okolic brzucha robie co 2 dni rowerek po 60min srednim tempem 32km/h,do tego jestem w trakcie 7 dnia a6w no i na weekendy dorzuciłem basen.Diety surowej nie ustaliłem ale nie jadam swinstwa tylko odzywcze rzeczy i nie za duzo :dance6:
  • 0

pirat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:Cze-wa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Przysiad [kg]:130x6
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Martwy ciąg [kg]:150x2
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Rowerek
Pamietaj, ze jedna z najwazniejszych rzeczy jest DIETA. Zwieksz ilosc bialka w posilkach (jego nadmiar przyspiesza metabolizm), a zmniejsz wegle.
  • 0
Sukces leży w nastawieniu.

Grehson23
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CzWa
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rowerek
Ok.Serdeczne dzięki - zastosuje sie do rad i napisze za miesiac i powiem o postpeach
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024