Skocz do zawartości


Zdjęcie

Suplementy w uk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

TheAnSwEr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Suplementy w uk
Za tydzień wyjezdzam do szkocji i wszyscy mnie starszą, że w uk słabo z suplementami :P
naparawde taka lipa?
  • 0
You're the best arround ^^

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy w uk
no napewno nie dostaniesz tego co u nas ale nei ma co nazekac zrób sobie zapas zanim wyjedziesz ^^

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy w uk
co wg Ciebie znaczy slabo z suplementami? chodzi o to,ze drogo?
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy w uk
Nie, o to ze nie jest tego wiele. Prawda. Ja jestem w U.K. Nie ma tu wielu sklepow z tego typu rzeczami. Ja np. znam tylko jeden, to taka ciesc sklepow. Pozatym nie ma takiej roznorodnosci produktów. Np. w Polsce masz krete z Treca, Hi Teca, Vitalmaxa, Olimp itd itp, tu nie ma tylu marek produktów. Wszyscy moi kumple co cwicza i sa tu to zawsze kupuja w Polsce i biora tu, albo rodziny im kupują i przysyłają, nie chcą próbowa miejscowych "wynalazków". Ja natomast mam czesc polskich produktów i czesc tutejszych.

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy w uk
z tym ze slabo to sie zgadzam bo wybor cienki i drogo ,kolega raz sobie tam kupil kretke w tabletach jak plusz o smaku truskawkowym to smakowaly jak cukierki ,jak by mi dal i niemowil ze to kreta to pewnie bym sie nawet nie kapnal :rotfl:
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy w uk
to mnie zmartwiliście, myslałem że podczas wakacji nachapie się w Anglii tanio suplementów na dwa cykle a tu lipa :P :P
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy w uk
No nie jest znowu az tak tragicznie. Jest tez tutaj taki sklep jak Asda - cos jak u nas tesco. W tej Asdzie sa tanie suple robione dla Asdy (tak jak u nas w tesco np. sok pomaranczowy marki tesco, czyli najtanszy jaki moze byc) np. sa tanie odzywki białkowe - 1 kg za 15 fula - to tanio w porównaniu z innymi , uwierz mi, akurat brałem ta odzywke i była spoko. Inna ciekawa rzecz - 1kg mix kreatynowy tez za 15 fula - a to juz super tanio, moj kumpel to bral i mowil ze ladnie na tym rósł. Tak wiec zrob czesc zakupów w Polsce a w pozostała czesc mozesz zaopatrzyc sie tu. W tej sieci sklepow o ktorej wspominalem wczesniej - sklepy ze zdrowa zywnoscia i suplami - sa czesto promocje np. odżywki białkowe co normalnie kosztują 23 funty mozna czasem kupic za 11 fula. Aminokwasy 100 tabletek ktorych normalna cena to 6 funtow mozna kupic za 3 - a to jzu serio sa grosze.
I jedna wazna rada: jesli bedziesz tu i bedziesz tuzarabiał to nie przeliczaj tego co ile kosztuje na złotówki - to podstaowy bład Polakow zaraz po przylocie, nie rób tego bo sie za głowe złpaiesz, nawet chleba se nie kupisz bo Ci bedzie szkoda :P

TheAnSwEr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy w uk

co wg Ciebie znaczy slabo z suplementami? chodzi o to,ze drogo?

Nie, o to ze nie jest tego wiele

dokładnie ;)
właśnie to jest ta lipa. troche supli sobie wezme, ale 20 kg bagaż, a przeciez duzo rzeczy potrzebnych musze wziąć :kwasny:
Wiem, ze to do sprawdzenia jest , ale jak juz ten temat wypłyną to moze sie orientuje ktoś w cenach paczek do uk?
  • 0
You're the best arround ^^

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy w uk

ale jak juz ten temat wypłyną to moze sie orientuje ktoś w cenach paczek do uk?


ja wiem tylko że list polecony kosztuje jakieś 11zł do Niemiec a więc do Anglii może być troszke drożej, Priorytetów się nie opłaca wogóle bo płaci się 3 razy drożej a przychodzą z dzień wcześniej :D:D co do paczek, pewnie najlepiej będzie kurierem jakimś. W dzisiejszych czasach gdzie jest bardzo dużo firm kurierskich i duża konkurencja ceny nie muszą być bardzo duże. Pewnie koszt wysłania nie dużej paczki (do 3kg) to (zgaduje) ~60zł a każdy kilogram kolejny to pewnie z 5zł więcej.
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy w uk
no trzeba zorientowac sie w ofercie kurierów. ja kiedyś wysłałem przez poczte polska paczke do Chorwacji chyba około 1kg i kosztowała coś koło 70zł :wstyd: ale czasem tak trzeba;)
  • 0

Massazysta
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silka
  • Zainteresowania:silka & muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy w uk
Zabieraj cala torbe supli a nie odzieży jeszcze majątek tam zbijesz na tym :hyhy:
  • 0
Songo Atack Atack Massa Go Q!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024