Skocz do zawartości


Zdjęcie

siłownia w domu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

siekierka7
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

siłownia w domu
Witam

A więc tak... mam zamiar zacząć ćwiczyć w domu wiadomo trzeba by było kupić jakiś sprzęt ławeczkę, ciężarki itp. Zaznaczam, że jestem w tej kwestii kompletnym amatorem i nowicjuszem ;), a więc co wg Was muszę kupić aby ćwiczyć co ważniejsze partie mięśni ? No i wiadomo aby nie wydać majątku :P Z góry dzięki za pomoc.

PS. aha mam 18 lat i ogólnie do "pakerów" nie należę ;)
  • 0

jdwo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkarpacie
  • Zainteresowania:KRAV MAGA

Napisano Ponad rok temu

Re: siłownia w domu
Dwie hantelki i sztanga(nimi wszystkie partie możesz ćwiczyć) wystarcza ale jeszce ławka by sie przydała. Jeśli masz znajomego tokarza to poproś go o zrobienie obciązenia. wyjdzie ci dużo taniej. jak wczesniej wspominałem sztanga i hantle wystarcza. na forum jest bardzo duzo planów treningowych pod taki sprzęt. Np. pod tym linkiem JOKS wrzucił fajny ciekawy trening http://www.forum-kul...showtopic=42501 możesz na nim bazować :) albo popros na forum o plan :)
  • 0
mówisz Rzeszów krzyczysz STAL!!!!!!!!!

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: siłownia w domu
Najlepiej jakbyś jakiś drążek do tego dokupił.
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: siłownia w domu
Pare linków jak samemu zrobic sprzet:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
http://www.forum-kul...showtopic=42151
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Marqz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:ArmA

Napisano Ponad rok temu

Re: siłownia w domu
Fakt najlepiej dać wytoczyć. Napewno masz jakiś zakład w okolicy gdzie toczą spawają itp. Idź pogadaj z kolesiem na tokarni żeby ci wytoczył sztangę np. 10 kg. bo z 20 to on nie będzie cudował. Do tego krążki 20 10 5 kg tak niech ci zrobi żeby ze 100 kg. było on ci policzy za tą stal więc nie szalej na nie wiadomo ile jak nie potrzebujesz na początek. Do tego 2 sztangielki np do 15 kg na jednej po 6 tależy na jedną i nagwintowane na końcu. Dopasujesz odpowiedznio wielką nakrętke np. 30 i git albo na zaciski tak jak sztanga. Najwięcej zapłacisz za ławke nawet polecałbym robioną niż kupną bo jak kupisz za 200 w realu i ściągniesz obciążenie z jednej strony to sie ławka wypier***li. Na koniec zapytaj starego gdzie w suficie jest belka bierzesz wiertare i jechana 2 dziury na drążek. Nagwintuj gwintownikiem żeby było na śruby (gwintownik porzycz od gościa ze ślusarni hehe) i możesz używać do czegoś innego np jakiś wyciąg później zrobić. Powodzenia.
  • 0
Świat jest zbyt duży żeby być małym. - A. Munzer

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: siłownia w domu

bo jak kupisz za 200 w realu i ściągniesz obciążenie z jednej strony to sie ławka wypier***li.


La moja we wtorek spadła jak nogi ćwiczyłem i założyłem ciężar 80kg, mam taką za 200zł... trzeba najlepiej kazać koledze żeby usiadł po przeciwnej stronie ławki żeby była równowaga.
  • 0

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: siłownia w domu
dosuwasz obciazony koniec maxymalnie blisko stojaka - zakladajac ze nie masz duzego rozstawu stojakow
jesli masz szerzej mozesz ciezar zakldac tak aby byl pomiedzy stojakami i spac co najmniej
nie powinno :D
no i mam nadzieje ze mnie zrozumiales :P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024