Skocz do zawartości


Zdjęcie

Serce zjebane czy co ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Serce zjebane czy co ?
Zaczne od początku, 5 lat temu w szkole przed lekcja zajebalo mnie serce i stracilem przytomnosc prawie, 2-3 lata temu na w-f podczas robienia brzuszków na czs stracilem przytomnośc, i ostatnio sie zajebałem, poczulem klocie w sercu i wylądowalem na pogotowiu :(
Zostalem skierowany na ekg, echo serca, holter. I na badanich powiedzieli mi ze mam jakieś szmery w sercu :szok: :zdziwko: no chooj z tym mówie. Ale wczoraj doebrałem badania z Holtera i... minimalne bicie serca 45 oO, maxymalne o duzo za duze. Poprostu moje serce czasem bije za wolno, a chwilke potem zajebiście szybko.
JEstem osobą nerwową, ale zeby takie jaja :o dzisiaj okolo 16-17 ide do lekarza który ma ogladnac te badania i zobaczyc co i jak. Boje sie ze bedzie lipa jak mi zajebią papiery jakimś gownem ze mam serce slabe czy cos takiego, bo do woja nie pójde, i z siłka moze byc koniec,. w dodatku pewnie jakis leki :/ Nie wiem czego to tu p[isze ale jakos zjebany mam przez to humor, musialem sie komuc wygadac ;(
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Serce zjebane czy co ?
VanHeru, Lekarz zdecyduje co Cie czeka..
Jezeli to cos poważnego dostanie odpowiednie kwitki do wku i kat. (D lub E)
Jezeli podczas wysilku masz takie objawy, byc moze to delikatne poczatki
konca kariery..
Trzeba twardo stapac po ziemi..!!
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Serce zjebane czy co ?
VanHeru, otoz mialem sytuacje niemal identyczna jak ty tyle ze ja to mialem 3 lata temu i mialem zajebiste klucia w sercu zemdlalem pare razy na chacie i poszlem do lekarza tam robili badania i podobnie jak u ciebie wykryli jakies szmeryi dali dalej na badania i postanowilem ze popie-rdolil ja je i nie bede lazil i nie poszlem teraz sie ustabilizowalo to i juz czegos takiego niemam tak jak ty jestem osoba bardzo nerwowa szczegolnie ze to byl okres w szkole gdzie duzo kucia malo czasu stresu w chu-ja i ciut ciut i ci powiem ze zyje chodze na silke mam kategorie A do woja i jest dobrze.
  • 0

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Serce zjebane czy co ?
haha xD wszystko jest ok, mam kłucie serca na tle nerwowym, nerwus jestes i to wszystko, ale sie ucieszyelem :)
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Serce zjebane czy co ?
mam podibne klucia czasami :kwasny:
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Serce zjebane czy co ?
Masz albo arytmie seca albo cos nie tak z zastawkami
a jedno i drugie cie moze wykluczyc z poważniejszego uprawiania sprortu.

i ja bym sie nie cieszył tak z opinii lekarza tylko poszedł dla pewnosci do innego
bo omdlenie to nie jest że "jesteś nerwus" i tyla.
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Serce zjebane czy co ?
Jak byłem mały (moze ze 3 latka) tez mialem jakies szmery w sercu. Lekarze dawali mi 50 na 50 ze albo samo przejdzie z wiekiem albo przez całe zycie bede musial niezle uwazac. Przeszlo. W zyciu raz stracilem przytomnosc (na pogrzebie kolegi) w wieku 13 lat, a kilka razy bylem bliski zemdlenia, np. przy duzym stresie lub duzym wysiłku fizycznym. Ale serce mam w normie. Nie raz na siłce mi sie robio słabo - najpier uczucie sennosci a potem zawroty głowy, ale zacząłem pic w czasie treningu Powerade lub tego typu napoje izotoniczne ktore zawierają glukoze i maltodekstryne i juz nie mam takich problemow. Co do kucia w sercu czasem czasem naprawde żadko tez mi sie trafia, ale jak mowielm serce mam w normie.

Wnioski:
1) Jest prawdopodobeinstwo ze moze to kłócie w sercu i utrata przytomnosci to zbieg okolicznosci innymi slowy moze to ze mdlejesz nie ma nic wspolnego z sercem, ale jak mowie: MOŻE
2) Jesli to serce to moze sie z czasem unormuje i z czasem bedzie ok, puki co uwazaj z siłką albo odpusc
3) Jesli lekarz jednak stwierdzi ze to wina serca i ze nie powinienes cwiczyc (zapytaj go o to, skunsultuj sie) to odpuśc !! Nie warto ryzykowac zycia dla paru centymetrow wiecej w bicu, poszukaj sobie innych zainteresowan w zyciu i postaw sobie inne cele do osiągnięcia
4) Odnośnie punktu 1 - zrób tez badanie na cukier

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Serce zjebane czy co ?

Masz albo arytmie seca albo cos nie tak z zastawkami
a jedno i drugie cie moze wykluczyc z poważniejszego uprawiania sprortu.

i ja bym sie nie cieszył tak z opinii lekarza tylko poszedł dla pewnosci do innego
bo omdlenie to nie jest że "jesteś nerwus" i tyla.


Miałem roobione wszystki badania serca jakie mogli mi zrobic, łącznie z holterem oczywiście.
btw. czasami mam tak że hmm ide ulicą i mam ochotę komus przypierdolic ? robię się nerwowwy tak bez powodu hmm nie wiem jak to napisać, czuje sie wtedy taki jakby oduzony czyms, zauwazylem ze wtedy serce mi szybciej nawala, ale tak mam czasami i to mija po paru minutach, jakbym czuł sie zagrozony chociaz nic sie nie dzieje, moze pierodlniety jestem :/
Od momentu zemdlenia serce mnie nie boli ani nic, wiec narazie jest ok i sobie cwicze, zobaczymy za jakis czas czy znowu sie powtórzy :)


ps. nie cpam koksow tez nie bralem
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024