Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fajki Alkochol Używki..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

cendymen
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Fajki Alkochol Używki..
Zastanawiam sie jak te wszystkie niedobre rzeczy wpływają na nasze mięśnie, ponieważ każdy z nas sięga po jedne bądź po 2 chciałbym wiedzieć jeśli ktoś poczytał mądre książki jaki jest stosunek najbardziej ciekawią mnie fajki ponieważ już nie pale i zauważyłem wielkie postępy nie tylko w sile ale i w kondycji prawdopodobnie to przez dotlenienie komórek. Alkohol ktoś powiedział 100 wódki kawał dobrego treningu w :przestraszony: plecy, piwko nie szkodzi chyba ze nadmiar choć ma puste kalorie i wchodzi w brzuch:D Kawa wypłukuje potas a jak potas to zapewne inne rzeczy wiec jak to sie ma do tego wszystkiego czekam na opinie...PZDR ;)
  • 0
"Rób Więcej niż Możesz" Bądź Panem Samego Siebie...

GośćGuest_bicer_*

Guest_bicer_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Fajki Alkochol Używki..
Ja ci powiem tyle ze od papierosow napewno tracisz apetyt i witaminy, to jest pewny aspekt tego iz papierosy maja na nas negatywny wplyw pod wzgledem silowni oczywiscie, po alkoholu wysoko % nisko% mniej bialka w organizmie sie scinaja, i to tez jest walek z tym:\ po fecie napewno spadki sa spore poniewaz kompletnie twoj organizm przestaje przyswajac pozywienie, wystepuje brak laknienia i psychiczny brak potrzeby spozycia pokarmu, i organizm zaczyna czerpac energie z tluszczy i bialek w twoim ogranizmie przez co tracisz sporo na wadze. Nieco delikatniej jest po xtc (czyt. Extasy) poniewaz nie wystepuje az taki brak laknienia a na drugi dzien po spozyciu powienienes normalnie spozywac pokarmy, teorytycznie poniewaz kazdy ma inny organizm. Po stuffie (czyt. Marihuanie) nie mam pojecia jak jest szczeze z ta masa :( wiec nie bede sie wypowiadal.
pozdro.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024