Skocz do zawartości


Rzeźba-przy pomocy czego? Prosze o rady.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_gajkus_*

Guest_gajkus_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Rzeźba-przy pomocy czego? Prosze o rady.
Zakończyłem właśnie cykl masowy na cell-pumpie, waga poszła o 4 kg, i odłozyło się trochę tłuszczu.
Od poniedziałku zaczynam trening na rzeźbę z duzą iloscią powtórzeń, zmieniam dietę i oczywiście zaczynam biegać.
Pozostaje jeszcze dylemat jakie suple zakupić, redukcje planuję na 8-9 tyg.
Będę oczywiście brał multiwitaminę, omega 3, lecytynę co jeszcze do tego dołozyć? Czy lepiej zainwestowac w jakiś lepszy spalacz np. tight czy walnąć tse. Jak to wszystko brać?
Proszę o sugestie. :)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba-przy pomocy czego? Prosze o rady.
jesli masz malo do spalenia to nie musisz az rzucac sie na gleboka wode i wystarczy ci zwykly fat burner treca lub olimpa. co zakupic jeszcze ? przydaloby sie bialko w wiekszej ilosci na redukcji a jesli masz tyle pieniedzy ze chcesz kupic tighta to mozesz dolozyc jako antykatabolik cos :D jesli mniej to nawet i taurynka sie przyda. z tych suplementow jakie posiadasz to:
- witaminy po posilku (sniadaniu)
- omega3 2 cap 2 razy dziennie omege-3 po pierwszych posilkach np: sniadanie, obiad
- lecytyna okolo ~3g dziennie 2-3 razy podczas lub po posiłku najlepiej z produktem mlecznym (jogurtem)

ps: lecytynka tez jest fajna z kilku wzgledow na redukcji a wiec dobrze trafiles z nia :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_gajkus_*

Guest_gajkus_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba-przy pomocy czego? Prosze o rady.
Jakie antykataboliki więc zapodać i nie musi być najekonomiczniej stawiam raczej na jakosć :-).
O białku nie wspomiałem zpomiałem, oczywiście kupię wiaderko ostrowi :-) wyjdzie tak około 3g/kg (oczywiscie jak bedę przestrzegał diety).

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba-przy pomocy czego? Prosze o rady.
jesli zakupisz bialko to bcaa bedzie zbedne, chyba ze masz az takie duze braki bialka ze te kupisz uniwersalne i bedziesz stosowal rano i przed snem a w okolicach treningowych (przed,po) bcaa, w drugiej opcji kupujesz tylko bialko + np peptyd glutaminy
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_gajkus_*

Guest_gajkus_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba-przy pomocy czego? Prosze o rady.
czy zakupic jeszcze cla (na masie) brałem zma?

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba-przy pomocy czego? Prosze o rady.
cla mysle zbedne, zanim zacznie dzialac to juz skonczysz redukcje
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Marqz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:ArmA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba-przy pomocy czego? Prosze o rady.
Ze spalaczy tłuszczu najlepiej kup jakiegoś stacka efedrynowego. W tse i tighcie jedyną substancją która coś daje to sysnetyczna kofeina zwiększająca wydajność treningową. Pozostałe herbatki to nawet panienkom dupy nie ujędrnią. Prowadząc redukcje przez dwa miechy z niskowęglową dietą, bieganiem i ECA powinieneś się dobrze dopalić. I oczywiście białko jak stierdził kolega wyżej. Ja osobiście używam izolatu serwatki ale to zależy od twojego metabolizmu jak masz szybki to dobrze zmieszać serwatke z jakimś wolnowchłanialnym białkiem. Pozdrawiam.
  • 0
Świat jest zbyt duży żeby być małym. - A. Munzer

tiwaz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba-przy pomocy czego? Prosze o rady.
spalacza efedrynowego nie polecam sa mocne ostro kopią i po odstawieniu może być nie za wesoło, co do tse i tigha mam podobne zdanie

podstawa ustaw diete i jeśli już coś konkretnego to sally na efekty nie trzeba za długo czekać i ładnie schodzi
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba-przy pomocy czego? Prosze o rady.
nio tak legalnej efki synefryny to sie nie poleca co ma moze 5-15 % czystej efki ale saa nielegalne sie poleca :rotfl: ach te kobiety :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


tiwaz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba-przy pomocy czego? Prosze o rady.
ach ci mężczyźni :hyhy:

"nie poleca co ma moze 5-15 % czystej efki"

jeden z popularniejszych spalaczy ma teraz 20 mg a wcześniej było to 10 mg i nie chodzi o to ile ma tylko jak jest dawkowane :] warto poczytać co jest jeszcze dodatkowo w składzie

wielu myśli że jak weźmie spalacz to już bedzie wszystko ok tu ważne są dodatkowe suple i to o czym sie zapomina stopniowe odstawienie

jeśli do zbicia jest kilka kilo to warto pomyśleć o inych środkach
  • 0

Marqz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:ArmA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba-przy pomocy czego? Prosze o rady.
Błąd moja droga nie liczy się ile gram tylko ile procentowo alkaloidów efedryny w składzie, więc kolega wyżej ma racje. Co do innych składników to liczą się tylko kofeina przynajmniej 200 mg która blokuje adenozynę i aspiryna która blokuje prostaglandyny. Adenozyna i prostaglandyny blokują działanie adrenaliny i innych sympatykomimetyków. A pieprze kajońskie tylko czeszą żołądek niepotrzebnie i nic nie dają tak jak inne herbatki w składzie. Herbata owszem może pomóc ale czarna i żeby żeby teofilina w nie zawarta miała działanie lipotrofowe potrzebne są naprawde duże dawki (czaj z pudła rządzi). Biorąc pod uwagę okres pótrwania w organiźmie dwa razy większy teofiliny niż kofeiny stosowanie jej nie ma sensu ze względu na duże prwdopodobieństwo bezsenności. W związku z tym mały apel: drodzy studenci nie kawa czy amfetamina lecz herbata i chęć szczera zrobią z ciebie magistra hehe. Czołgiem.[/b]
  • 0
Świat jest zbyt duży żeby być małym. - A. Munzer

GośćGuest_gajkus_*

Guest_gajkus_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba-przy pomocy czego? Prosze o rady.
Dziękuję za Wasze wypowiedzi. Efki jednak nie zapodam z powodu takiego , ze czesto siedze za kółeczkeim a po efce staje sie nadpoudliwy a to juz nie jest bezpieczne :-)
Zakupiłem biełeczko, glutaminke, multiwit, omega 3, lecytynke, wacham sie jeszcze nad aminokwasami które bym zajadał zaraz po treningu (właśnie po treningu tylko białeczko na rzeżbie czy jednak weglowodany (carbo, banan)?), no i jeszcze zastanawiam się nad kupnem tauryny.

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba-przy pomocy czego? Prosze o rady.
po treningu carbo. z takim zestawem bez fat burnera wiele nie zdzialasz. fat burner zawsze jest podstawa suplementacji na redukcji. bo takie suplementy jak bialko, lecytyna, omega owszem pomagaja ale nie mozna ich brac jako filar redukcji bo fat burner bije je na glowe efektywnoscia
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_gajkus_*

Guest_gajkus_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba-przy pomocy czego? Prosze o rady.
fat burner treca bedzie zakupiony zapomniałem o nim napisać :-)))

Marqz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:ArmA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba-przy pomocy czego? Prosze o rady.

fat burner treca bedzie zakupiony zapomniałem o nim napisać :-)))

Jeżeli chodzi ci o Trec Thermo Fat Burner to odpuść bo nie ma tam nic co pomogło by ci chociaż troszeczke. Nawet winian l-karnityny ma tam 50 mg. To ci kompletnie nic nie da. szkoda 5 dych. Naraże sie pewnie Joksowi i jego kompanii węglowej :rotfl: ale jak już to kup se lepiej L-karnityne z Activity 800 mg i 100 mg. kofeiny 29 zł. i żryj tego bardzo bardzo dużo i stosuj dużo aerobów.
  • 0
Świat jest zbyt duży żeby być małym. - A. Munzer

master jay
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba-przy pomocy czego? Prosze o rady.
Hydroxycut Muscletecha lub tańszy Thyrotherm!!!
  • 0

Marqz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:ArmA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba-przy pomocy czego? Prosze o rady.

Hydroxycut Muscletecha lub tańszy Thyrotherm!!!

Dziękuję za Wasze wypowiedzi. Efki jednak nie zapodam z powodu takiego , ze czesto siedze za kółeczkeim a po efce staje sie nadpoudliwy a to juz nie jest bezpieczne :-)

master jay on nie chce nic na efce.
  • 0
Świat jest zbyt duży żeby być małym. - A. Munzer

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba-przy pomocy czego? Prosze o rady.
Marqz, ile razy ludzie maja ci powtarzac ze l-karnityna to shit jakich malo. i jesli patrzysz na sklad treca i twierdzisz ze ten nie dziala bo ma tylko 50mg twojej ulubionej l-karnityny to sie grubo mylisz. trec fajnie dziabie o wiele lepiej niz l-karnityna
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024