Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z kretą ...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
94 odpowiedzi w tym temacie

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kretą ...

co do jej piersi to ma ladne :P


skad wiesz, ze ma ładne xDD :wstyd: ?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kretą ...

skad wiesz, ze ma ładne xDD

wszedl na stronke :D i zajrzal pod kolderke hehe
sorry ale jakos nie widze kobiet ochroniarzy hehe moglaby niewiem co tam znac za karate a jakby sie jakis facet zdenerwowal (nie piszcze tu o zapalkach po 15 lat) i jeszcze jak bylby po czyms to poprostu nie widze jej :rotfl: sam bylem swiadkiem jak tur wielki nie mogl sobie poradzic z nacpanym kolesiem bo ten nie do zdarcia byl ciagle wstawal, kublem dostal od smieci i tez wstawal :rotfl: ale na nastepny dzien podejrzewam ladny zgon mial hehe
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


mrok
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z komputera
  • Zainteresowania:pukanie panienek ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kretą ...
Joks wielu rzeczy na tym swiecie jeszcze nie widziales ;) :hyhy: :hyhy:
  • 0

pink__
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siem-ce

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kretą ...
heh.. nie jestem bramkarzem w klubie...tylko obstawiam na imprezach masowych..typu koncerty w spodku i mecze ligi swiatowej siatkowka itp:) imprezy sylwestrowe..heineken festiwal mayday, metalmania..wszystko co w spodku i reszta po calej polsce...i nie raz ktos nawalony wyskoczyl do mnie...ale widac malo wiecie i malo ludzi znacie..jesli sadzicie ze sobie nie poradzilam... poza tym na elemencie nigdy nikt nie jest sam..zawsze jakis dowodca sie kreciw razie problemu..
moze i jestem malutka..ale mysle ze juz nie dlugo..
i miedzy innymi dlatego tez chce przykorbic..bo jak slysze texty facetow na temat tego ze dziewczyna w ochronie, takie male gowno trlalalala, to mi sie noz w kieszeni otwiera... yhh..
coz moze w koncu kiedys zaniknie ten głupi stereotyp;)
  • 0
nobody is perfect but who is nobody?

pink__
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siem-ce

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kretą ...
a co do moich piersi...to widzial je MROK, bo jestem z nim w stalym kontakcie,ze tak to nazwe:D
  • 0
nobody is perfect but who is nobody?

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kretą ...
chcesz byc wielka wal saa :rotfl: na suplach nie urosniesz zwlaszcza ze jestes kobieta a te do wielkich rozmiarow i duzej sily nie dochodza procz specyficznych wyjatkow ktore na sniadanie biora saa :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Szeregowiec Ryan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Sport, Kulturystyka, Dietetyka, Ładne kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kretą ...
pink zal mi Ciebie babochlopa chcesz z siebie za wszelka cene zrobic, pozniej tylko kazdy patrzy na ulicy i ma zwale z takich i sie brzydzi, bo jak moze sie podobac babsko, podkreslam babsko :D, ktore ma lapy jak duzy facet, a jak juz chcesz za wszelka cene to zrobic to zrob tak jak Joks pisze, wez koks, tylko pozniej nie zapomnij kupic jakiegos porzadnego depilatora.
  • 0
It's dark and hell is hot
Ain't no sunshine when it's on
Only darkness every day
Ain't no sunshine when it's on

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kretą ...
heh nat na 1 cykl wal mete , potem tescia na 3 cykl polecam tesce i deke :hyhy:
nie lepiej sie zapisac na karate ? tak niby nie pozorna a dokopiesz komus na luzie ;)

mrok
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z komputera
  • Zainteresowania:pukanie panienek ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kretą ...
Szeregowiec Ryan chlopie jej sprawa jak chce wygladac a tobie ch*** do tego :/
:wstyd:
  • 0

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kretą ...

MROK, bo jestem z nim w stalym kontakcie,ze tak to nazwe:D


tak tez myslalem, od poczatku jakis podejrzany sie wydawał :rotfl:
  • 0

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kretą ...
niech sobie daruje karate bo to trzeba by było ćwiczyć z kilka lat, najlepiej niech się zapisze na Krav Mage lub Sambo czy Combat 64 czy Combat kalaki :] to wtedy będzie mogła pomyśleć nad ochroną, ale sam sobie zadaje pytania co trzeba mieć pod czerepem nie tak by chcieć być dużym...o przepraszam dużą :kwasny: nie kminie...każda laska chce być szczupłą, atrakcyjna itp, a przynajmniej jak chodzi na siłkę i te aerobiki to po to by być nie wiem gibka i bez zbędnego tłuszczyku, a ty wręcz przeciwnie...heh nie wiem z kim przesiadywałaś pod trzepakiem w dzieciństwie ale to towarzystwo nie było chyba najnormalniejsze skoro takie na ciebie wywarło wpływ, powodzenia w dalszej karierze :]

Ps. myślę, że zmądrzejesz po przeczytaniu prawie 99% komentarzy na tym forum i darujesz sobie karierę Agaty Wróbel heh pozdros :rotfl:
  • 0

pink__
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siem-ce

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kretą ...
po pierwsze gowno wiecie o tym co robie i co cwicze (sztuki walki, systemy walki)
2-nie chce wygladac jak Agata Wróbel, tylko jak Aneta Florczyk..i nikt nie mowi o tluszczu..
3- NIE JESTEM KAŻDA! :)
  • 0
nobody is perfect but who is nobody?

Szeregowiec Ryan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Sport, Kulturystyka, Dietetyka, Ładne kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kretą ...
Aneta Florczyk czytaj babochłop - wlasnie tak chcesz wygladac?:D
  • 0
It's dark and hell is hot
Ain't no sunshine when it's on
Only darkness every day
Ain't no sunshine when it's on

pink__
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siem-ce

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kretą ...
TAK
  • 0
nobody is perfect but who is nobody?

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kretą ...
a jakie sztuki walki ćwiczysz jeśli można wiedzieć? a po 2 chciałbym zauważyć, że dotychczasowa gadka szmatka ostro odbiegła od tematu ale to tak na marginesie:] pink dla ciebie rada...idź z koleżankami jeśli takowe posiadasz, na zakupy do Galerii po jakieś szmatki i one pewnie tobie ostro wybiją twoje dziwne myśli z głowy i wyperswadują jak powinna kobieta wyglądać i się zachowywać :rotfl: nie wiem czy przemyślałaś to dogłębnie ale przyjdzie taki wiek, a przyjdzie na pewno, że nie będziesz chciała uganiać się za podchmielonymi dzieciakami i żulami spod budki z piwem czy gdzie ty tam ochraniasz a zapragniesz mieć męża i rodzinkę no i pojawią się problemy, bo w końcu będziesz jak cholera "atrakcyjna" ze swoją masą i wtedy pukniesz się w głowę i powiesz: "kur** czego ja jestem taka pier***ta i zawczasu nie posłuchałam tych trzeźwo myślących kolesi z najpopularniejszego forum o kulturystyce i nie tylko ehhh ale byłam głupia" :rotfl: :rotfl: :rotfl: sama dokonaj wyboru heh :]
  • 0

Hauchaj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kretą ...
Dużo metki, dobra omka zrobi z Ciebie spoko ziomka

:hyhy:

Twój wybór tylko potem sie nie ździw jak cie córka/syn będa pytać czego masz włosy na plecach i 40 w bicepsie ::DDDD
  • 0

pink__
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siem-ce

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kretą ...
ale wy pier***dolicie :kwasny: az glowa boli...
nie chronie pod budka z piwem i nie uganiam sie za osobami z powyzszej "budki"
co was to interesuje jak ja chce wygladac? mieliscie mi tylko odpowiedziec na pytanie ktore zadala..po to chyba jest te forum zeby komus pomoc a nie go gnoic..co aktualnie robicie..moja sprawa jak bede wygladac i jak sie bede z tym za iles lat czuc..
a calkiem mozliwe ze tylko pozije te iles tam lat,wiec chce wygladac tak jak chce i daze do tego..chce osiagnac swoj cel..
i nie pojde z kolezankami na "zakupy" po jakies tam ciuszki..nienawidze zakupow..jak slysze to slowo to mnie trzesie..nie jestem typowa lalką co leci u facetow na kase..mam swoje zdanie i poglady,bardzo odmienne od innych..ale to nie wazne, jestem jaka jestem i taka chce byc i to mnie odroznia..nie jestem zwykla,nie jestem jak wymalowane latwe pindy! tyle..wylaczam sie z forum bo mi sie niedobrze robi jak czytam co piszecie..chyba nie macie wlasnych problemow,ze mowicie mi jak mam zyc!
  • 0
nobody is perfect but who is nobody?

mrok
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z komputera
  • Zainteresowania:pukanie panienek ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kretą ...
pink olej ich :zalamany:
  • 0

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kretą ...
heh jeden sezonowiec mniej...dziwna była tak na marginesie :kwasny: pierwszy raz spotkałem się z panną co chciała krete wpierdzielać heh świat schodzi na psy bez kitu
  • 0

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kretą ...

pierwszy raz spotkałem się z panną co chciała krete p******ć heh świat schodzi na psy bez kitu


nie widze w tym nic dziwnego, byla juz jedna kobitka, ktora brala nb2 i elegancko wygladala

taki krealkyn, czy luzne stacki z estrem czy jablkiem moga byc
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024