Skocz do zawartości


Zdjęcie

jaka kreatyna?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka kreatyna?
ester jako sam w sobie jest kreatyna wiec mase mozna na nim robic dobrą ale nie ma tu mowy o jakis niewiadomo jakich przyrostach , bardziej wzmacnia włókna mięsni dzieki czemu są bardziej wytrzymałe np na długotrwałe treningi , wolniej sie męczysz itp

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka kreatyna?
MONO=MASA :hyhy:
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


paker1011
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka kreatyna?
ooo ciekawe hehe
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka kreatyna?
ale tylko dlatego ze łapie sie wode wtedy , Kre-alkaryn to przecie tylko udoskonalone mono a masy większej niz na mono sie nie zrobi :hyhy:

paker1011
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka kreatyna?
no na krecie niema co liczyc na mase jakąś kosmiczno napewno bedo przyrosty ale nieduze!
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka kreatyna?

ale tylko dlatego ze łapie sie wode

tia i jeszcze zaraz napiszesz ze tyle co na omce sie wody lapie. bez przesady nie piszcie mi tu glupot ze mono to sama woda i ze sie puchnie bo juz nie raz cos takiego czytalem a najlepsze jest jak ktos pisze ze sa spadki :rotfl: a co stacka odstawiacie pompy tez nie macie i co do spadkow tego nie zaliczacie ?? ja tu widze ze niektorzy z was to mono traktuja w kategorii saa :hyhy: reasumujac efekt zatrzymywania wody jest praktycznie niezauwazalny bo nie znam i nie czytalem by kogos od mono stawy bolaly z racji retencji wody. a to co zbudowalismy zostaje! to samo na stackach po odstawieniu efekt pompy spada ale to co zbudowaliscie zostaje i tak dziala kazda kreatyna ester odstawicie tez wytrzymalosc spadnie, jablczan odsawicie tez troche sily zleci itd.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka kreatyna?
heheh nie nie o to mi chodzi :hyhy: buduje mięsień ale nie mozesz powiedziec ze nie łapie wody bo tak jest (monowodzian sama nazwa mówi za siebie :D ) :hyhy: dlatego polecane jest na mase ;) i nie miałem na mysli ze cie zalewa :hyhy: na kazdej krecie mozna zbudowac mase dobrej jakosci , wiec wsumie nie wiem poco tu pisac na mase mono najleprze , na kazdej da rade jak sie spełnia odpowiednie warunki (dieta , trening , regeneracje ) ;)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka kreatyna?
a mi sie rozchodzi o to ze nawet nie widac tego efektu "lapania wody" a ludzie wymyslaja sobie ze od mono spuchna niewiem jak lub ich zaleje i inne glupoty. glutamina tez przeciez zatrzymuje wode i tego efektu rowniez nie widac!ba nie czuc nawet hehe
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka kreatyna?
są ludzie i parapety niestety :hyhy: a kreta jak to kreta kazda działa na tej samej zasadzie tylko jedna działa lepiej na to a inna na tamto ;)

paker1011
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka kreatyna?
tez sie ztym zgadzm w 100%







Pozdo wszystkim!
  • 0

paker1011
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka kreatyna?
mam takie pytanie zawsze jak wracam z siłki to jestem taki napompowanu i zawsze widac mi zyły i to mi sie podoba,jest taki suplement który zachowuje ten efekt tzn hodzi mi o stało widoczność tych zył,wiem ze moze dla nie których wydawać sie dziwne te pytanie no ale pytam!
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka kreatyna?
prekursory NO dziabnij sobie np nitro2
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka kreatyna?
tyle ze ten efekt nawet po nitro nie bedzie sie utrzymywać ciagle ;) ja po cyklu (1000g nitro 2 ) to na pompie jeszcze ok półtora tygodnia chodziłem potem zeszło ale obwody naszczęscie niewiele sie zmniejszyły :hyhy:

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka kreatyna?
Popma nigdy nie bedzie wiecznie, wiadome ze zejdzie
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka kreatyna?
no tak dlatego chciałem to uświadomic pakerowi1011 teby później sie nie dziwił ;)

paker1011
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka kreatyna?
narazie rozpoczołem cykl na krecie jak skoncze to po przerwie mama zamiar kupic xpanda,no tak ta pompa zawsze sie troche zmniejszy no ale szkoda mi tych pieknych zył!
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka kreatyna?
jak odpowiednio zredukujesz tkanke tłuszczową to i zyły będą dobrze widoczne i to przed czy po treningu :hyhy:



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024