Skocz do zawartości


Zdjęcie

kreta.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

kreta.
moze to glupie pytanie, a mianowicie...


czy po krecie nabiera sie samej masy miesniowej? a moze troszke fatu? hmm... jak ona dziala... :zdegustowany:
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta.
zalezy od diety
  • 0
Anglia

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta.
stosuje diete w 80-90% i nie wiem jak zadziala kreta... czy fat czy miesnie...? :zdziwko:
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta.
miesnie chyba ze odzywialbys sie naprawde zle ale to wtedy i bez kreatyny bys lapal fat, a skoro teraz go nie lapiesz to i na krecie go nie zlapiesz
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta.
hmm... powiem w ten sposob :] nie waze wiele w stosunku do swojego wzrostu... (182 cm i 74 kg...) : cwicze juz bez przerwy i regularnie, ok. 4 miechów... prosze mi nie mowic ze mam za mały starz na krete ;] i po prostu chcialbym wiedziec jaki bedzie wynik jej brania ... czy stane sie taki starszanie nabity mięśniami ;] czy od jej brania nabiore masy miesniowej a za tym przybiore na wadze ;]


prosze o odp ;] :D
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta.
pewnie , po pierwszym cyklu Mr. Olimpia jest twoje :zdegustowany:

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta.

po pierwszym cyklu Mr. Olimpia jest twoje

hehe dokladnie :D jesli myslisz ze po samej kreatynie przytyjesz to sie grubo mylisz...bez dostarcza odpowiedniej ilosci skladnikow to i na koksie nie urosniesz :D bo niby z czego ? z powietrza miesnie maja sie budowac ? dlatego wiecej przybralbys na masie kupujac ww
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta.
ww ? hmmm mozecie powiedziec co to ?? :zdziwko: hmm... lepszym pomyslem by bylo gdybym zrobil jeden cykl na gainerze a dopiero bezosrednio po gainerze krete ?? ;)
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta.
ww to węglowodany jak chcesz brac krete to po pierwsze odpowiednia dieta po drógie mozesz kupic gainera i białko plus jakies witaminy i na koniec kreta wtedy powinny byc jakies widoczne efekty

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta.
hmm jk napisalem w innym temacie ... diete stosuje w 80-90%... witaminy biore... (BODY MAX)... wiec dlatego pytam sie czy gdybym diete polaczyl razem z witminami i kreta to czy mialbym jakies efekty... ?? :zdegustowany: podkreslam ze nie chce przytyc na jakis gainerach ... chcialbym brac krete teraz ;] tylko nie wiem jakie beda efekty ;];] :wstyd:
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta.
a czemu na gainerach nie chcesz przytac?

4 miechy to za malo na krete cwicz jeszcze z 2 a bedzie dobrze
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta.

hmm jk napisalem w innym temacie ... diete stosuje w 80-90%...

podkreslam ze nie chce przytyc na jakis gainerach

niema sie co oszukiwac hehe nikt nie przestrzega tak rygorystycznie diety by nie byly potrzebne nam odzywki typu carbo, bialko, gainer bo po pierwsze jedzenie byloby zbyt drogie a po drugie pracujac czy bedac w szkole tez nie unikniemy bledow zywieniowych. no i czesto rodzice narzekaja ze dziwaczymy i daja poprostu nam to co przygotowali do jedzenia. wiec przestagac diety to moga zawodowi kulturysci ktorzy maja o tym wielkie pojecie,czas,pieniadze a i tak uzupelniaja ją bialkiem i innymi suplami. wiec niestety takie suple nalezy mimo woli do kazdego cyklu masowego dodac bo zeby myslec o masie trzeba byc chociaz o 500 kcl na plusie wzgledem swojego zapotrzebowania i czy to rowniez uwzgledniles w diecie :hyhy: ? i kazdy z nas ma inna aktywnosc fizyczna (w szkole dodatkowy wf, lub praca lub wiecej treningow w tygodniu itd. ) wiec i wspolczynnik aktywnosci przez ktory mnozymy swoje kcl tez sie zmienia to rowniez uwzgledniles :hyhy: dlatego mimo stosowania podwieszonej diety itd. wiele osob na samej diecie przyrostow nie odczuwa z racji wyżej wymienionych nie uwzględnionych indywidulanych cech bo jednak nalezy sie z tym liczyc ze masa to wiecej kcl dziennie niz ty potrzebujesz a nie tylko pomnozenie swojej wagi przez ww,b,t i tyle wedlug mnie w temacie przestrzegania diety przez zwyklego śmiertelnika i potrzeby stosowania dodatkowych supli. takie suple sa przydatne chociazby dla odnowy glikogenu po treningu i lepszego transportu twojej kreatynki :hyhy: czy na powstrzymanie katabolizmu nocnego. takiej przykładowo glutaminki glownie po treningu to nie dostarczysz z posilkow a organizm jej straty rekompensuje sobie zabierajac ci bialko :hyhy: by z niego odbudowac po treningu glute. juz nie pamietam ile organizm potrzebuje gramów białka by wyprodukowac jeden gram glutaminy a to przeciez tylko jeden z przykladow ukazujacy ze trzeba byc ideałem by nie byly nam potrzebnych dodatkowych supli zwlaszcza na masie. reasumujac wolalbym samego gainera niz kreatyne bo nim chociaz wypelnisz swoje braki
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta.
czyli mowicie zeby najpierw sie zmasowac jakims gainerkiem ?? a dopiero potem krete ?? wystarczy mi jeden miesiac gainera ...? nie chce przytyc bardzo duzo ... myslalem ze okolo 4-6 kg... i dopiero wtedy krete ??


hmmm powiedziedzcie mi czy dobrze mysle ... : najpierw gainer+ dietka+ witaminki ... utyje te 4-6 kg... wtedy kupuje sobie mono + dietka+ witaminki tak ?? :zalamany:
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta.

wystarczy mi jeden miesiac gainera ...?

gainera tak samo jak i bialko mozna stosowac bez zadnych przerw

nie chce przytyc bardzo duzo ...

i o to sie nie martw. musialbys miec zlote geny by robic 4-6 kg w miesiac. w takim tempie w 4 miesiace dojechalbys do 100 kg a to przeciez nie mozliwe :rotfl: wiec nie mysl w taki sposob ze zjesz 4 kg gainera to przytyjesz 4 kg, mozesz rowniez dobrze po duzym opakowaniu przytyc 1 kg lub nic :D

dopiero wtedy krete ??

kreatyna to 6 miesiecy stazu

najpierw gainer+ dietka+ witaminki

dobrze

wtedy kupuje sobie mono + dietka+ witaminki tak

nalezaloby dokupic chociaz dextrojuice do tej kreatyny ale po odpowiednim stazu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta.

mozesz rowniez dobrze po duzym opakowaniu przytyc 1 kg lub nic

jezeli Joks tak mowisz to po co przeplacac i kupowac gainera :hyhy: hehehe od razu krete :zdegustowany: heh... pozdro
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta.
predzej sie przytyje na gainerze niz na kretce z deficytem ww/b/t/kcal w diecie.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta.

predzej sie przytyje na gainerze niz na kretce z deficytem ww/b/t/kcal w diecie

dokladnie
napisze to tak zebys zrozumial prosto i doglebnie wezmiesz te swoje mono wprowadzi ono twoj organizm w faze anaboliczna (budulcowa) i co dalej ? o chlebie i wodzie zaspokoisz swoje miesnie by te urosly :rotfl: a moze powietrzem chcesz je ladowac ? dlatego opieranie cyklu na samej kreatynie to glupota bo wtedy nie wykorzystujesz jej w 100 procentach majac ujemny bilans energetyczny czyli jesli masz pusty bak to logicznie ze nie ruszysz z miejsca no prosciej wytlumaczyc tego nie potrafie.

pozatym co da ci ta cudowna kreatyna przy twoim stazu?jak pewno cwiczen technicznie wykonywac nie potrafisz i pojecia o treningu nie masz. prostymi slowy zmarnujesz ten cykl i co w takim wypadku wezmiesz w przyszlosci bo ladowanie ciagle kreatyny w siebie niema sensu. wiec bierze sie ją dopiero w przypadkach gdy dopada czlowieka stagnacja by pomoc sobie wyjsc z dolka a ty dopiero zaczynasz i spokojnie ludzie cwicza i rok i dopiero siegaja po krete a nie 4 miesiace. chlopie w 1 roku powinno sie robic max 3 cykle na kreatynie a ty z takim stazem juz chcesz ja w siebie ladowac
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta.

dokladnie
napisze to tak zebys zrozumial


taka aluzja ze ja pisze niezrozumiale.
  • 0

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta.
stary ja sie chce spompowac a nie byc kulturystą ;p :rotfl:
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

piterson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 534 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka jakos ;d
  • Zainteresowania:sport(y)

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta.
No jak wezmiesz kreatyne to spompujesz sie jak swinia hahahahaha :padam: :padam: :padam:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024