Skocz do zawartości


Zdjęcie

HMBOLON


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

HMBOLON
zakupiłem sobie HMBOLON Olimpu (skład HMB, Kreatyna, Arginina) i teraz mam pytanko:
czy brac to tylko w cyklu (na cykl mieszam NitrobolonII + Krealkaline Olimpu) czy także poza cyklem (w cyklu a takze poza cyklem jem gainera, ostrovie, witaminy).
co wy na to ?
pozdrawiam
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMBOLON
Na cyklu nie ma sensu- bo mono masz juz w K-A (tyle ze z soda ;) ), wiec bral bys podwojne dawki. Wg HMBolon zostaw sobie na kolejny cykl.. czyli teraz przerwa i pozniej jakis stack+hmbolon :]
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMBOLON
nie rozumiesz pytania, pytałem czy HMBOLON brać tylko w cyklu tzn przerywać branie tego jak cykl się skończy czy należy brać HMBOLON non stop, moje pytanie wywodzi się stąd iż czytałem ze po HMB wyniki widoczne są po jakimś czasie więc moze nie wolno przerywać brania tylko trzeba łykać non stop.
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMBOLON
zrozumialem i odpowiedziałem- na cyklu nie ma sensu.. bo to jest mix hmb i krety, a krete juz na cyklu masz. A ciezko powiedziec czy stosowac hmbolona w suplementacji stalej czy "cyklowej". Jednak ja bym brał przez te 6-8tyg i nie dluzej- bo pozniej kreta nie dziala.. a to hmb to tylko dodatek i tak.
Jak mozesz to podaj od razu sklad tego HMBolona :]
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMBOLON
Albo wersja druga- odstaw na tym cyklu Krea-alkalyn i go wez w nastepnym.. ALBO :P (zalezy ile czego masz) nitro caly cykl- najpierw do nitro hmbolona i pozniej k-a, ale k-a i hmbolana razem bym nie bral
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMBOLON
to zapytam tak, przypuśćmy że nie mam HMBOLON tylko samo HMB, brać to na cykle czy non stop?
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMBOLON
Ogolnie HMB trzeba brac (i teraz nie jestem pewien) chyba 3 miechy, zeby jakiekolwiek miec rezultaty.

Ale napisz ile czego masz do tego cyklu to postaram Ci sie pomoc ;)
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMBOLON
no dobrze, przynajmniej 3 miechy, też to właśnie słyszałem, ale czy w cyklach czy non stop przez 3 miechy walić to HMB bo przecież nie robi się cykli trzymiesięcznych
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMBOLON
shadoweater, ciezko powiedziec, bo HMBolon to nowy srodek, ale ja bym go bral mimo wszystko przez tyle co trwal cykl.
Napisz ile masz nb2, ka i hmbolona ;P
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: HMBOLON
jezeli masz w składzie kreatyne to nie bierzesz tego cały czas , moim zdaniem bardzo nieprzemyslany srodek bo nikt nie bedzie tego dawkował 3-4 miechy jak jest tam kreta lepiej było kupic samo HMB i krete

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMBOLON
shadoweater, nie wiem czy juz kupiles ten srodek, ale cyklu na nim bym nie opieral- ewentualnie jako dodatek... Olimp jednak poleca go brać przez 3 miechy.. czyli 12 tyg.

a teraz jeszcze czytam skład na 1 porcje (4 caps):
CaHMB- 2200 mg
HMB- 1760mg
AAKG- 1160mg
jabłczan- 1160mg

Wiec jabłka masz jak kot nasrał.. Zrób sobie pożądny cykl na NB2 i K-A i HMBolon jako dodatek.
Jeszcze napisz ile czego masz, jesli juz kupiles :P

SORRY ZA WCZESNIEJSZE WPROWADZENIE W BLAD, ALE SKLADU NIE WIDZIALEM..
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMBOLON
no więc mam 1 puchę 750 nitrobolonu, około 150g Krealkaline Olimpa (stosuje dawke Nitrobolonu taką jaka na puszce wiem ze to małe dawki więc zawsze do szejkera dorzucam porcje Krealkaline też minimum jak podano na opakowaniu) do tego mam 360 caps HMBolonu no i chce brać to wszystko razem , sądze ze nie będzie za duzo kreatyny gdyż jak pisałem Nitro i Krealkaline biore minimalne dawki a i w HMBOLONIE kreatyna to tylko dodatek.

poza tym non stop zajadam Gainera 205 bialka miesznego z działeczką ostrowi WPC gdy biore na noc, no i witaminki TRECKA Multipack 36.

ja to sobie tak zaplanowałem, generalnie chce to wszystko powyżerać gdyz na kolejny cykl planuje przerzucić sie na firme Universal a konkretnie Shock Therapy i Storm.

do tej pory na cykle brałem to wszystko co na początku napisałem ale bez HMB teraz zakupiłem sobie HMBOLON zeby się na własnej skorze przekonać czy to HMB jednak działa czy nie
  • 0

shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMBOLON
gainera mialem napisac 20% białko , literówka
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMBOLON
shitowy suplement wpierw zapytaj pozniej kupuj...jeseli twoj profil jest prawdziwy i masz staz 8 miesiecy to hmb cie nie porobi bo nie dziala on u wytrenowanych zawodnikow a porcje jablka i aakg zalosnie mala. typowy suplement ktory niby jest do wszystkiego a jest do niczego. mozesz wrzucic do cyklu bo te 2g kreatyny z 2 tab bo miej wiecej tyle potrzeba by dostarczyc 3g hmb wiekszej roznicy nie zrobia.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMBOLON
tak właśnie jak piszesz, nie chciałem opierac cyklu na HMBOLONIE to miał byc tylko dodatek
  • 0

shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMBOLON
na paczce pisze 8 tabletek dziennie a nie 2, shitowy nie shitowy to się zobaczy, zawsze mnie korciło to HMB teraz się sam przekonam a jak będzie shitowy to se ne wrati... :)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMBOLON
8 tab jesli opierasz cykl na kreatynie bo wtedy wychodzi jej ~8-9g ale ty juz bierzesz kreatyne wiec muszisz dobrac dawki tylko pod hmb a tego przyjmujemy 3g dziennie wiec 2 tab gora 3 wystarczy w zupelnosci
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMBOLON
no i za tę radę to jestem wdzięczny dozgonnie czyli 360 tabs starczy mi na 120 dni czyli na te zakładane dla HMB 3 miesiące akurat, tylko powiedz mi czy mam lykać cały czas przez 3 miesiące ? czy tylko w cyklu i potem przerwa i znów w cyklu ?
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMBOLON
Nie, bo ten sklad, co ja podalem to jest na 1 porcje czyli 4 tabsy:
i tam jakos 1.5g krety jest

Czyli 1 lub 2 porcje dziennie bierz

edit: jak to pisalem, byl tylko osatni post joksa i do niego jest nawiazanie :P
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

shadoweater
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMBOLON
heh na 4 miasiące of course ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024