Skocz do zawartości


Zdjęcie

WPC 80 pytanko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

Curtis000
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 2
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Only Trance Music

Napisano Ponad rok temu

WPC 80 pytanko
Małe pytanie mam odnosnie BIałka z Ostrowii WPC 80

Zakupiłem sobie takie 1,8kg (czekoladowy)

Ile razy i kiedy mam to pic ( bo mam tez gainer 1 vital maxa i musze chyab to jakos rozplanowac by jedno po drugim nie wypijac)

I jescze jedno pytanie odnosnie ostrzezenia na opakowaniu:

W przypadku stosowania produktu ponad 6-8 tyg wymagana jest konsultacja lekarska. Czy aby napewno potrzebna jest konsulatcja lekarska ? :) wszsycy co to pili konsultowali sie z lekarzem ?
  • 0
CEL: Łapka - 38, Wycisk klata - 95 kg jak narazie a potem sie zobaczy :) Kaloryferek na brzuchu tez musi byc

denti212
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WPC 80 pytanko
chyba chodzi oto że białko obciąża wątrobe i nerki i jakby coś sie stało to żeby nie mili do nich pretensji że na opakowaniu nic na ten temat nie pisało, ( a tak pisze )
  • 0

Curtis000
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 2
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Only Trance Music

Napisano Ponad rok temu

Re: WPC 80 pytanko
czy na moja wage (55kg) mam zarzucac 30 g (3łyzki stołowe) na jedna porcje czy nieco zmniejszyc ?
  • 0
CEL: Łapka - 38, Wycisk klata - 95 kg jak narazie a potem sie zobaczy :) Kaloryferek na brzuchu tez musi byc

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WPC 80 pytanko
weź 2,5g na 1kg masy ciała i powinno być dobrze...weź bierz to po przebudzeniu, w ciągu dnia nie wiem po obiedzie no i przed snem...powinno być dobrze :]
  • 0

stachu1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 935 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MiKoŁóW
  • Zainteresowania:Powerlifting od 2010r, piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: WPC 80 pytanko

weź 2,5g na 1kg masy ciała i powinno być dobrze

on nie pyta o dzienne zapotrzebowanie na bialko tylko ile ma zjesc w jednej porcji tego bialka :rotfl:

czy na moja wage (55kg) mam zarzucac 30 g (3łyzki stołowe) na jedna porcje czy nieco zmniejszyc ?

zalezy ile ci go brakuje,jesli tylko 30g to robisz jedna porcje po te 30g,a jesli np 40 to zrobisz se 2 porcje po 20g itp :)
  • 0
"Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!!!"

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: WPC 80 pytanko
nie wiem czy zauwazyliscie ale kolega w innym poscie napisal ze nie ma dietki;] wiec to zmienia postac rzeczy:) ja bym walnal zaraz po przebudzeniu porcje 30g pozniej po treningu pol godzuiny mozesz walnac porcje no a przed snem to nei polecam bo szybko sie wchlania ostrowia wiec polecam twarog albo serek wiejski;] co do gainera to wez jedna porcje miedyz posilkami 75g jedna porcje przed treningiem tak z pol godzinki ew godzinke i zaraz o treningu porcyjke ;]
  • 0
Moja malutka:)

mlodyszyna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WPC 80 pytanko
co do ostrowi . Mowisz ze zakupiles smak czekoladowy ? NO i jak , do wypicia to to jest ? Ja obecnie pije mXpro bananowo truskawkowy i nie nazekam ! bardzo samaczna odzywka ! zadnych problemow zoładkowych ! Z tym ze kosztuje swoje , no i zastanawiam sie, zeby jako nastepną kupić ostrowie , stad moja prośba o Twoją opinie na temat tego produktu. Pozdrawiam
  • 0

Curtis000
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 2
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Only Trance Music

Napisano Ponad rok temu

Re: WPC 80 pytanko

Mowisz ze zakupiles smak czekoladowy ? NO i jak , do wypicia to to jest ?

Całkiem niezła ale z mlekiem bo z woda odpada raz spróbowałem i nie mam zamiaru znów poczuc tego smaku w ustach :) wiec jezeli ostrowia to tylko z mlekiem :)
  • 0
CEL: Łapka - 38, Wycisk klata - 95 kg jak narazie a potem sie zobaczy :) Kaloryferek na brzuchu tez musi byc

mlodyszyna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WPC 80 pytanko
Dzieki :) W takim razie zaryzykuje :) pzdr
  • 0

denti212
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WPC 80 pytanko
tak na marginesie, miałem sobie kupić bcaa albo jakieś aminokwasy ale jak obliczyłem w 30g ostrowi jest :

Zawartość aminokwasów :

Alanina
1,59g
Arginina
0,93g
Kwas asparginowy
3,92g
Cystyna
0,84g
Kwas glutaminowy
6g
Glicyna
0,6g
Histydyna
0,65g
*Izoleucyna
2g
*Leucyna
3,3g
Lizyna
3,25g
Metionina
0,84g
Fenyloalanina
1,1g
Prolina
2,4g
Seryna
1,8g
Treonina
2,4g
Tryptofan
2,03g
Tyrozyna
0,6g
*Walina
2g

to doszłem do wiosku że wszystkie bcaa i aminokwasy mają bardzo wysokie ceny na rynku
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: WPC 80 pytanko
ale niema co porownywac bialka do aminow co z tego ze jest ich wiecej w porcji ale gdy wezmiesz bialko przed treningiem to zadnej pompy nie poczujesz ani wzrostu wytrzymalosci-sily. natomiast wezmiesz bcaa i czuc odrazu. a czemu?a dlatego ze te mimo wiekszej liczby aminokwasow z bialka musza zostac poddane roznym procesom w organizmie np: trawienie, wchlanianie itd. i wtedy liczby po pierwsze drastycznie maleje :hyhy: o czym nie pisze juz sie na etykiecie bialka. bo producent podaje zawartosc w porcji,a nie ilosc po strawieniu to po pierwsze. a po drugie przyjmujac bcaa przyjmujesz juz strawiona forme wiec wszystko sie wchlania oraz w przeciagu kilkunastu minut i organizm nie traci zbednej energii na procesy przetwarzania bialka. procesy powstawania bcaa juz kiedys opisalem i wymagaja specjalistycznego sprzetu i dlatego koszty produkcji sa drozsze niz odciagniecie serwatki w spoldzielni mleczarskiej jak ma to miejsce w ostrowii
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


denti212
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WPC 80 pytanko
no prosze, warto wiedzieć :) a na rynku są jakieść szczególne suple z dobrym stosunkiem ceny do jakości?
Na allegro najczęściej kupują BIO TECH USA Amino Fuel ale jakoś te tebletki mnie nie przekonują bo mają małą zawartość w składzie BCAA ( jeśli dobrze zrozumiałem najważniejsze są aminki rozgałzione)
650 tabl -90 zł

Profil aminokwasowy w 4 tabl:
L-Izoleucyna 293 mg
L-Leucyna 600 mg
L-Waline 271 mg

wydaje mi sie że warte uwagi może być w proszku SPORTS ONE - BCAA I GLUTAMINA :
500g- 115zł

Zawartość w porcji (10 g - 1 miarka):
Kompleks BCAA 5000 mg
L-Leucyna 2000 mg
L-Walina 1500 mg
L-Izoleucyna 1500 mg
L-Glutamina 5000 mg

Jakie aminki na rynku się najbardziej opłaca kupić ?

np. te SPORTS ONE 50 porcji za 115 zl ( 2 porcje dziennie ) to daje 25 dni kuracji- bardzo mało, chyba że warto je brać tylko w dni treningowe albo zmniejszyć porcje do 1/2 i bedzie 100 pocji, jedna taka bedzie zawierać :

L-Leucyna 1000 mg
L-Walina 750 mg
L-Izoleucyna 750 mg
L-Glutamina 2500mg

to chyba i tak bardzo dużo BCAA w porcji
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: WPC 80 pytanko
ja kupuje olimpu mega capsy. 1 tab ma 1,1g. kupujac aminy nastawiasz sie pod konkretny cel. z tad wahania w skladzie. z przewagą izoleucyny - trening wytrzymałościowy, z przewagą leucyny - masowy
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: WPC 80 pytanko
Szkoda kasy na aminokwasy, kup odżywkę białkwą tam masz
też aminokwasy znacznie więcej aminokwasów tyle ze jeszcze nie przerobione.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: WPC 80 pytanko
tia ale pisalem wczesniej bialka niz czuc aminy tak i to jest niestety nie podwazalne
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: WPC 80 pytanko
Joks, to nie było do ciebie jakiś kolo skasował post na który odpisałem heh
  • 0

denti212
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WPC 80 pytanko
witam, na tej aukcji wygrałem 2 nowe opakowania Whey Amino 325 tabletek California Fitness pewnie nic specjalnego ale byla licytacja 43 sztuk a ja wygrałem 2 za ponad 90 zł, no ale do sedna, na aukcji pisze że :


( Łatwo przyswajalne tabletki Whey Amino, zawierają aż 2 gramy najwyższej jakości, niezdenaturowanych białek serwatkowych w jednej tabletce. Z powodu większej zawartości BCAA, łatwiejszej strawności )

Zawartość Aminokwasów BCAA i Glutaminy w 4 tabl.

Izoleucyna - 543mg
Leucyna - 813mg
Walina - 480mg
Glutamina - 1326 mg


to znaczy że to to jest bialko w tabletkach wiec nie są to aminokwasy poddane hydrolizie? ( znaczy takie co są już jakby laboratoryjnie strawione )
Mam nadzieje że lepiej sie wchłaniają niż białko w proszku wpc ostrowia
  • 0

Curtis000
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 2
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Only Trance Music

Napisano Ponad rok temu

Re: WPC 80 pytanko
jeszcze jedno pytanko czy WPC 80 moge pic na dobranoc ? i z czym lepiej to pic mleko czy woda ? a moze lepiej zastapic Białko Gainerem z vital maxa? oczywiscie cel MASA
  • 0
CEL: Łapka - 38, Wycisk klata - 95 kg jak narazie a potem sie zobaczy :) Kaloryferek na brzuchu tez musi byc

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: WPC 80 pytanko
na noc serwatka nie nadaje sie, przy masie skup sie na ww, wiec latwiej ci bedzie z gainerem, bialkiem przyspieszasz metabolizm co powoduje chudniecie, oczywiscie w duzych ilosciach
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Curtis000
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 2
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Only Trance Music

Napisano Ponad rok temu

Re: WPC 80 pytanko
INEED$, dzieki za szybką odpowiedz wiec lece strzelic działke gainera i komarzyc :) pozdro
  • 0
CEL: Łapka - 38, Wycisk klata - 95 kg jak narazie a potem sie zobaczy :) Kaloryferek na brzuchu tez musi byc



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024