Skocz do zawartości


z myślą o wakacjach...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
121 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

z myślą o wakacjach...
otoz tak jak nie raz pisalem przeszlosc mam dziwna i smieszna :zdegustowany:
na poczatku przygody z cwiczeniem bralem tcm olympu, przed swietami 2006 kre alkalyn, hmb, glutamine
w kwietniu tego roku chcialbym czyms przykoksic aby na wakacje byc zadowolonym z wygladu... to bedzie 3 miesiace od ostatniej kreatyny
diete jako taka mam, cwiczyc cwicze tylko teraz jekie suple dla mnie beda najodpowiedniejsze..?? :szok:

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: z myślą o wakacjach...

chcialbym czyms przykoksic aby na wakacje byc zadowolonym z wygladu

teraz jekie suple dla mnie beda najodpowiedniejsze..??

a co rozumiesz przez pojecie fajny wyglad?masa, rzezba?okresl blizej
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: z myślą o wakacjach...
Pewnie o rzeźbe mu chodziło ;] 8 kratek na brzuchu :D itp
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: z myślą o wakacjach...
w celach ma napisane ze do 80kg cce dosjc a pozniej redukcja wiec sieknij znow jakas kreatynke bialko igainerek a przed wakacjami redukcja i po sprawie:)
  • 0
Moja malutka:)

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: z myślą o wakacjach...
dokladnie...
poki co chce byc po prostu wiekszy... poki co nawet o rzezbie nie mysle... brzuch jedynie
dietke mam i teraz sie przymierzam do czegos... mysle o jakims stacku nie wiem co dla mnie najlepsze by bylo i w tym wyborze prosze o pomoc... :padam:

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: z myślą o wakacjach...
to zakup takiego stacka na jakiego cie stac, jeszcze duzzo gainera i jak chcesz dbac o brzuch to cla lub hca i tyle. i pamietaj tylko o kcl jedz i jedz i jeszcze raz jedz hehe dlatego duuzzo gainera a masa pojdzie szybko a hca/cla zapobiegnie odkladaniu sie fatu nawet przy nadwyzce kcl i nic wiecej do masy nie potrzebujesz
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: z myślą o wakacjach...
z tym ze mam co prawda massa xxl ale ponoc po tatusiu mam uczulenie na wit B a tam jej sporo i kurwa syfy mi wychodza strasznie :( teraz przestalem i mysle nad carbo

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: z myślą o wakacjach...

i kurwa syfy mi wychodza strasznie

pryszcze nie powstaja od uczulenia :). od uczulenia to sie moga robic wysypki jakies czerwone swędzące plamki itd. ktore imo szybko znikaja. chyba ze robia ci sie potówki bo robi sie coraz cieplej i bardziej sie pocisz ale to tez nie wina massa tylko potu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: z myślą o wakacjach...
a jakis przesyt witaminowy czy cos mozliwy jest?? na czole takie diody mam ze wkurw niesamowity!!

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: z myślą o wakacjach...
no i jak z tymi suplami?? jaki stack dla mnie??

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: z myślą o wakacjach...
no do wyboru do koloru ;] XP jest badajze opary o Mono wiec bardziej na mase ;]
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: z myślą o wakacjach...

no i jak z tymi suplami?? jaki stack dla mnie??

ile kasy chcesz przeznaczyc :hyhy: bo ci moge polecic nawet i stacka co kieszonkowe bedziesz miesiącami zbieral

a jakis przesyt witaminowy czy cos mozliwy jest

od witamin jak i nadmiaru bialka tez wysypka a nie diody

diody powstaja przeciez od bakterii na skorze, nadmiaru łoju na skorze, zatkanych gruczolów a uczulenia itd to co najwyzej wszelakie inne odmiany wysypek, zaczerwienien ktore znikaja w szykim czasie. przeciez jak ktos jest uczulony na sierść poglaszcze psa to nie zrobi mu sie dioda na czola :D tylko wysypka na rece (nawet sa takie testy dla alergikow ze kuja ci reke kilkanascie razy wprowadzajac rozne substnacje pod skroe i jesli wystapi obrzek w tym miejscu to jest uczulony), jak ktos jest uczulony na pylki to tez nie zrobi mu sie mega dioda tylko bedzie kichal :hyhy: i to tyle odnosnie powtarzanego mitu wymówki "zrobila mi sie dioda bo jestem uczulony"

jak ktos codziennie szamie zestaw witamin i je ponad norme je to tez nie robia mu sie diody. zwlaszcza ze u sportowca zapotrzebowanie na witaminy wzrasta i musisz sie cholernie natrudzic by przedawkowac. wiec poprostu dojrzewanie :) coraz cieplej sie bardziej pocisz. i jak dlugi czas mija zanim z silowni wracasz do domu to kup sobie husteczki takie juz nawilzone antybakteryjne i po silowni odrazu przetrzyj nimi twarz.

XP jest badajze opary o Mono

lol odkad w xp jest mono :zdegustowany:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: z myślą o wakacjach...
no wiecej jak 200 zeta nie dam ;/ a krasc nie kradne... co za to??

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: z myślą o wakacjach...

Grzesiek91 napisał/a:
XP jest badajze opary o Mono

lol odkad w xp jest mono


no włąsnie nie byłem pewien :P :D
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: z myślą o wakacjach...
nitro II 700g +350 powinno ci starczyc na ładny cykl a jak wyskrobiesz wiecej kasy to 2x 700g ;P

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: z myślą o wakacjach...
wiecie..
mam dola zdesperowany jestem.. jak mi nic nie da tak z miejsca 100 tab mety leci...
oby nie
pozdro :kwasny:

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: z myślą o wakacjach...
czyli ze nitrobolon bedzie najlepszym na mase dla mnie tak??

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: z myślą o wakacjach...

czyli ze nitrobolon bedzie najlepszym na mase dla mnie tak??

cenowym tak bo z serii vip kupisz 2x700g

wiecie..mam dola zdesperowany jestem..jak mi nic nie da tak z miejsca 100 tab mety leci...

i tak bedzie ze nic nie da :hyhy: popatrz na dziennik mikolaja leci na nitro i nic mu nie drgnie z tej partii co najbardziej pragnie :). wiec jak cie dopadnie stagnacja to i stacki nie pomoga :) takie cos trzeba umiec wykorzystac
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: z myślą o wakacjach...

takie cos trzeba umiec wykorzystac

jak jak jak?!!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: z myślą o wakacjach...
lojeju kazdy zwalcza stagnacje na inny sposob :D. napewno przyda zrobic sie przerwe. zrobic regeneracje. ulozyc plan pod cwiczenia ktore najlepiej nam wchodza na mase. bo kazdy ma inna budowe ciala, i na jedno cwiczenie ktos reaguje lepiej na inne gorzej. napewno zadbac trzeba o odpowiedni czas snu - potrzebnej regeneracji, 0 stresow hmm pamietac trzeba o niezbednych witaminach, mineralach. napewno o duzej ilosci kcl ktore sa tak potrzebne do masy. musimy wiedziec ze jesli cwiczymy np juz 4x w tygodniu to i potrzebuje odpowiednia ilosc kalorii wiecej w diecie bo juz tryb jest bardziej aktywny. no to takie ogulnikowy zarys. jak malo spozywasz bialka to i musisz je wrzucic. bo o ile z bialka/ tluszczy energie czerpac mozna to z tluszczy i wegli bialka juz nie wytworzysz :D no a to wkoncu budulec i aminokwasy w treningu w faq jest tez kilka rad jak uniknac stagnacji. kazdy z czasem wypracowywuje swoj sposob. jedni zwiekszaja ilosc cwiczen bardziej katujac miesnie inni zmniejszaja. metoda prob i bledow :D a i czasami genetyka ze bariery nie przekroczysz swojej i wtedy pozostaja saa. aha no i nocny katabolizm dobrze powstrzymywac bo to w sumie kilka godzin glodowki. jest o regularnych porach itd.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024