Skocz do zawartości


Zdjęcie

potrzebna rada


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

kabanos1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Sztuki Walki - Vale Tudo

Napisano Ponad rok temu

potrzebna rada
Witam. Chce jak najszybciej przybrac masy miesniowej. Kupilem jzu Whey Gainera 4000 z Olimpa i teraz planuje sobie kupic Dibencozide zeby zwiekszyc apetyt i metabolizm. Co jeszcze byscie mi proponowali kupic zeby jak najszybciej przybrac na masie. Moj staz na silowni to miesiac.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna rada
z twoim stazem. tyle spokojnie wystarczy. co najwyzej zestaw witamin dołóż :) i bialko jesli malo go spozywasz z pokarmu. inne suplementy raczej nie podnosza znaczaco masy wiec nie musisz az tylu pieniedzy wydawac a na kreatyne za maly staz
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


kabanos1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Sztuki Walki - Vale Tudo

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna rada
no dzieki za rade. A mam jeszcze jedno pytanie czy nie zszkodzi mi jezeli bede jesc wiecej bialka niz powinnem? Bo kiedys czytalem ze jezeli za duzo bialka to sie chudnie ale moze to ktos do zartow wtedy napisal :)
  • 0
Pan Bog zeslal nas na ziemie zebysmy siali zamet i zniszczenie! GKS Katowice

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna rada
zaszkodzi. nie powinienes przekraczac swojego zapotrzebowania na mase. bo wtedy metabolizm przyspieszasz i chudniesz. dlatego bialko na redukcji w wiekszych ilosciach jest tak popularne bo pomaga chudnac i przy okazji ochrania miesnie. ty masz na masie jak najmniej energii spalac i jak najwiecej kcl dostarczac. nawet jest takie przyslowie:

" Nigdy nie biegnij, jeśli możesz iść, nigdy nie, choć jeśli możesz stać, nigdy nie stój, jeśli możesz siedzieć, nigdy nie siedź, jeśli możesz leżeć, a jeśli już się położysz staraj się usnąć".
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


kabanos1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Sztuki Walki - Vale Tudo

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna rada
to jednak nei bede dokupywal osobnego bialka bo tyle ile jem powinno mi wystarczyc :]
  • 0
Pan Bog zeslal nas na ziemie zebysmy siali zamet i zniszczenie! GKS Katowice

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna rada
waga razy 2,5g na kg :) i tyle nie przekraczaj
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


kabanos1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Sztuki Walki - Vale Tudo

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna rada
ale jak tak o 10g wiecej zjem to od tego to chyba nie schudne nie? :) Trudno mi bedzie to upilnowac zeby nie przekroczyc bialka :P
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna rada
10g nie :hyhy: najlepiej popatrz na tabele produktow i tak chociaz w przyblizeniu okresl ile bialka mozesz spozywac dziennie by wiedziec ile dawkowac z odzywki
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024