Skocz do zawartości


Arginina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_adicbec_*

Guest_adicbec_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Arginina
Co o tym myslicie czy to cos da ?? Universal GH Max - wzrost suchej tkanki mięśniowej
- wzrost siły
- przyspieszenie syntezy białek i aminokwasów
- wyrzeźbienie i separację mięśni
- zwiększone napompowanie mięśni w trakcie treningu
- waskularyzcja ciała (okablowanie)
- przyspieszone spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej
- przyspieszenie regeneracji po treningowej
- osoby w wieku do 21 lat mogą też podrosnąć wzwyż hmmmm?
- brak skutków ubocznych
- wzmocnienie miszków włosowych.

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Arginina
prozne nadzieje
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


denti212
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Arginina
ja mam ARGININ firmy VITAL MAX ( l-agginina, witamina c i b6 ) 1 caps to 500mg l-argininy.
Opakowanie zawieta 120caps, dawkowanie na opakowaniu 3xpo3 caps ( 9 w ciągu dnia ) czyli wychdzi na 13 dni suplementacji - parodia.
Ja biore 5 caps. dziennie i takie dawkowanie nie ma na mnie raczej działania, na początku kuracji miałem więkrze zakwasy ale to mineło- działa na mnie to jak trilibulus, czyli do du....... :)
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Arginina
bo arginina przydaje sie przede wszystkim jako transport kreatyny bo jest prekursorem NO, ktore jest zajebistym transportem dla kreatyny, poztym zwieksza ukrwienie miesnia przy wysilku
stosuje sie ja oddzielnie np kiedy ciezko pracujesz, zeby nabrac energii i ochoty na trening, jako wspomagacz przedtreningowy
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Arginina

Ja biore 5 caps. dziennie i takie dawkowanie nie ma na mnie raczej działania, na początku kuracji miałem więkrze zakwasy ale to mineło- działa na mnie to jak trilibulus, czyli do du.

a to dlatego ze arginina, ornityna sprawdza sie w formie podania dozylnej. i problem polega na tym ze forma podania doustna przechodzi przez jelita do zyly wrotnej wraz z krwia i dociera do watroby. a wiec nie ma zadnej gwarancji ze watroba pusci do krwioobiegu arginine, ornitynine w tej samej postaci co ja otrzymala.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024