Skocz do zawartości


pytanko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

pytanko
kiedy robi sie faze nasycenia a kiedy faze podtrzymania?

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko
daruj sobie te fazy...to jest pic na wodę fotomontaż...tak czy siak organizm jest w ciągu dnia zdolny do przyjęcia coś kolo 10g krety a reszta którą byś przyjął nic by nie dała tylko została by wydalona i byłbyś stratny...bodajże w podwieszonych masz o kreatynie FAQ, poczytaj tam jest wszystko bardzo zgrabnie opisane, pozdrawiam
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko
dzieki

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko
a mam jeszcze jedno pytanie prawie zawsze pisze zeby brac krete od 1-2 razy na czczo po i przed treningiem to w sumie trzy razy dziennie w dawkach po 5 g to jak ja brac

stachu1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 935 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MiKoŁóW
  • Zainteresowania:Powerlifting od 2010r, piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko
za duzo tych dawek.w tr 5g na czczo i 5g po treningu a w nt 5g na czczo i to w zupelnosci wystarczy :hyhy:
  • 0
"Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!!!"

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko
to znaczy to nie jest tak do konca ze faza nasycenia nic nie daje. poprostu mozna ja stosowac gdy chcemy przyjmowac kreatyne dlugoterminowo. wtedy przez kilka dni bierzemy wieksze dawki a pozniej 0.003g no i szybciej mozna odczuc "moc". rezultat koncowy jednak ten sam
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko
przez faze nasycenia bardzo drastycznie rośnie jak i spada ob. w łapie więc jest gorsze niz normalne przyjmowanie kreatyny ponieważ cialo przyjmuje w granicach 10g kreatyny dziennie a w fazach jest około 15g przez podajże tydzień :D
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko
kazdy pisze i pisze ciagle ze organizm przyjmuje tylko 10g dziennie. ale czy wy bierzecie pod uwage ze faza nasycenia to jest tylko kilka dni ? przewaznie 5. a kazda substancja ma pewien okres poltrwania w organizmie. ci co koksuja wiedza o tym :) dlatego powtorze jeszcze raz mozna robic faze nasycenia w przypadku dluggggich cykli kreatynowych gdyz pozniej podtrzymujemy poziom kreatyny dawka 0,003g bo jeszcze mamy ja w nadmiarze w naszym organizmie. a gdyby taka metoda byla zla to chyba juz dawmo producenci zmieniliby etykiety na wszystkich kreatynach a jednak tak nie jest. ale ze nikt z was nie robi dluzszych cykli niz 10 tyg. dlatego polecane jest stosowanie max 10g dziennie. jednak nie mozna pisac ze jeden czy drugi jest gorszy lub jakies spadki sa wieksze. efekty koncowe takie same
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko

przez faze nasycenia bardzo drastycznie rośnie jak i spada ob. w łapie

nierealne
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko

przez faze nasycenia bardzo drastycznie rośnie jak i spada ob. w łapie

nierealne


Jeżeli nadmiar jest wydalany, to jak niby ma łapa bardzo mocno zwiększać swoją objętość przez te 5 dni? Nawet biorąc koksy nie zrobisz 2cm w 5 dni.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024