Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co sadzicie o tym bialku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

piterson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 534 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka jakos ;d
  • Zainteresowania:sport(y)

Napisano Ponad rok temu

Co sadzicie o tym bialku
SCITEC WPC ?
SCITEC PROMAX?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o tym bialku
SCITEC byl testowany na zawartosc bialka, tu masz wyniki i sam podejmuj decyzje czy go kupic :)
http://www.forum-kul...showtopic=43234
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


piterson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 534 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka jakos ;d
  • Zainteresowania:sport(y)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o tym bialku
Duzo mi to nie mowi, koles na silce, instruktor, kulturysta powiedzial mi ze to jedno z najlepszych bialek jakie sa. smak zajebi..... i rozpuszczalnosc super. I ze wogole dobre wiec sie pytam....
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o tym bialku
a co tu duzo mowic...najwiekszy walek z przebadanych bialek. super masz w ogule tych instruktorów bo ostatnio tez cos pamietam madrego mowili hehe
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


piterson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 534 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka jakos ;d
  • Zainteresowania:sport(y)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o tym bialku
To jakie bialko bedzie dobre? Jak dla mnie.
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o tym bialku
jak dla mnie jak zawsze SP80 olimp
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o tym bialku
system protein 80 olimpu :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


piterson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 534 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka jakos ;d
  • Zainteresowania:sport(y)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o tym bialku
2x dziennie wystarczy odrazu po treningu, i zaraz przed snem? bo na 3x to kasy zbytnio nie mam
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o tym bialku
przed snem to lepiej wcinaj twarozek jakis;] a co do dawkowania to najleopiej porcyjke jak wstaniesz pozniej tak z godzine moze poltorej przed treningiem no i pol godziny po treningu a raczje po uzupelnieniu wegli w organizmie:) mozesz sobei zrobic tak ze w treningowe 3 porcje tak jak napisalem a w nietreningowe tylko 2 porcje i wtedy zjedz rano i pozniej w porze w ktorej dostarczyles malo bialeczka w posilku;]
  • 0
Moja malutka:)

piterson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 534 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka jakos ;d
  • Zainteresowania:sport(y)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o tym bialku
jezeli chodzi o 3x to zle mowisz. rano na czczo, po treningu i przed snem. Jaki smak najlepszy tego SP80 z olimpu i czy ktos bral to bialko z scitec'a
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o tym bialku
hehe kolego kolego;] rano bierzesz zeby zatrzymac nocny katabolizm. przed treningiem godzinke zeby uwolnic aminokwasy a po treningu pol godziny wlasnei po to zeby nie zmarnowac bialeczka na uzupelnianie glikogenu:P wiec nie mow ze zle mowie;] a na noc tez nie bardzo bo mimo wszystko te bialeczko wchlania sie dosc szybko wiec nie bedzie chronilo meisni przez cala noc a jak zjesz twarozek to bedzie sie dlugo wchlanialo wiec bedzie ochranialo przez dlugi czas miesnie:)
  • 0
Moja malutka:)

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o tym bialku
Davidek00, 3 porcje to za duzo, lepiej dostarczyc to z jedzenia, sp80 mozna pic przed snem bo ma kompleks bialek w tym min. kazeinowe, tez dlugo sie bedzie wchlaniac
piterson, niektorych smakow nie da sie odroznic, wiec IMO smak obojetny
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o tym bialku
INEED$, to zalezy wlasnie.. bo ja nei majac dietki wlasnei walilem 3 porcje;/ musialem tyle ladowac bokuna lipnie u mnie z zarciem;/ dlatego napsialem o 3 porcjach;] jesli ma dietke to spokojnie wystracza 2 porcje jak nie jedna:P co do tych komplekosw bialek to owszem moze i ma ale jest to bardziej uniwersalne nbialko niz takie typowe na noc wiec ja bbym przystal na twarozku;]
  • 0
Moja malutka:)

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o tym bialku

na noc wiec ja bbym przystal na twarozku;]

oczywiscie, lepiej dostarczyc z jedzenia
3 porcje to pewnie ponad 50% dziennego zapotrzebowania pitersona, a nie powinno przkraczac 30%, ktore IMO i tak jest duzo za duzo
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

piterson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 534 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka jakos ;d
  • Zainteresowania:sport(y)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o tym bialku
Dobra a jak bym bral 2x dziennie? i jaki smak SP 80 jest dobry, i czy ktos mial bialko z scitec'a
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o tym bialku
smaku Ci nie napsize bo nei jadlem jeszcze:P a co do tego brania to skoro 2 razy to rano i pol godizny po reningu i bedzie luz;]
  • 0
Moja malutka:)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o tym bialku

przed snem to lepiej wcinaj twarozek jakis;]

na noc tez nie bardzo bo mimo wszystko te bialeczko wchlania sie dosc szybko wiec nie bedzie chronilo meisni przez cala noc

znawco i nie doszly modzie :) sp 80 to uniwersalne bialko i nadaje sie wysmienicie na noc

rano bierzesz zeby zatrzymac nocny katabolizm. przed treningiem godzinke zeby uwolnic aminokwasy a po treningu pol godziny wlasnei po to zeby nie zmarnowac bialeczka na uzupelnianie glikogenu:P

jakbym slyszal samego siebie :P nie skopiowales czasami moich tekstow hehe

co do tego brania to skoro 2 razy to rano i pol godizny po reningu i bedzie luz;]

wolalbym dac 2 porcje przed snem. po treningu wystarczy wegle by szybko zatrzymac katabolizm. one najszybciej to robia odnawiajac zapas energii. a opcja przed snem jest wazniejsza bo wkoncu spisz te 8h i musisz jakos sie zabezpieczyc przez ten czas. jesli bylby to zwykly koncentrat to wtedy zgodzilbym sie z toba ale jesli mamy w sp80 bialko jaja to nalezy je jakos wykorzystac...
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o tym bialku
no ale joks skoro na noc moze walnac sobie jakis twarog odtluszczony to po co marnwoac odzywke na to?? no chyab ze nie chce jesc twarogu to wtedy niech pije odzywke:) ale ja mimo wsyztsko przsyatl bym przy mojej opcji... ale to jego wybor. piszesz ze to bialko nadaje sie wysmienicie ale zauwaz ze sa bialka ktore sa wyprodukowane specjalnie jako bialeczka na noc;] chociaz czesto to sa tylko chwyty marketingowe:) co do tego kopiowania to wiesz.. czlowiek sie szybko uczy i widocznie zapamietalem cos jak kiedys sie wypowiedziales:P
  • 0
Moja malutka:)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o tym bialku

no ale joks skoro na noc moze walnac sobie jakis twarog odtluszczony to po co marnwoac odzywke na to?

1) znudzi sie mu jesc to samo
2) zmarnuje kase codziennie kupowac te 150-200g twarogu
3) co mu da wziecie porcji po treningu jesli aminokwasy z bialka jaja uwolnia sie dopiero po kilku godzinach :hyhy: a z tego co pamietam stanowia one az 40 procent. wiec po treningu wykorzysta tylko polowe...biorac pod uwage ze nie nalezy przekraczac 30g w jednej porcji mozna latwo policzyc ze wykorzysta on w okolicach ~18g bialka z koncentratu a tyle to wiesz...smieszna ilosc i lepiej walnac juz pelna porcje przed snem

czlowiek sie szybko uczy i widocznie zapamietalem

to chyba nie przeczytales wszystkich moim tematow :D ze tez ciagle wcinanie kazeiny z twarogu (kazeina kwasowa) ma rowniez i swoje minusy...dlatego w odzywkach uniwersalnych/na noc stosowane sa jaja, micelaryzowana kazeina lub inna jej odmiania kazeina wapnia lub glutamina ale nigdy kazeina taka jak w twarogu czyli kwasowa. jest to dobre i tanie wyjscie no ale nie dzien w dzien bo jakbym opisal efekty uboczne jakie po jej czestym stosowaniu powstaja to pewno juz niechcialoby sie wam jesc codziennie twarogu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


piterson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 534 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka jakos ;d
  • Zainteresowania:sport(y)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o tym bialku
Dobra przystosuje sie do tego co pisaliscie, a teraz pytanie z innej beczki, jak mam wytlumaczyc staremu ze bialko to podstawa do cwiczenia, bo z bialka zbudowane sa miesnie, i wogole. :-/ debil poprsotu
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024