Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wielka ProSBA do forumowiczow....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Hicham
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wielka ProSBA do forumowiczow....
Witam mam prosbe prosze o pomoc jestem biegaczem dlugo-dystansowym jednak niekiedy oprocz wytzrzymalosci sila biegowa i szybkosc jest rowniez bardzo potrzebna czy mozecie polecic mi jakis dobry speyfik troche czytalem o NitroX ale wyczytalem dobre i zle opinie wiecej zlych niestety wiec sam nie wiem co robic pomocy PZDR!
  • 0

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka ProSBA do forumowiczow....
hmm jeśli biegasz i potrzebujesz dużo energii to można tobie zaproponować jakiś jabłczan, gdyż w odróżnieniu od kreatyny nie tyle pompuje on mięśnie co daje im składniki odżywcze które odpowiedzialne są za utrzymanie ich(czyt. mięśni) w formie przez dłuższy czas. Mniej się męczysz, kondycja idzie w górę oraz wytrzymałość...zaproponować można jabłczan z Trecka CM3, bodajże za 44 zeta czy coś takiego...nie drogo a i pewnie na troszkę starczy, do tego można dodać coś do picia w czasie treningów, tutaj najlepiej nadawałby się napój izotoniczny czy tym podobne specifiki oddalające zmęczenie, np Carbo z Olimpa( 19 zeta za kilogram). Co zaś się tyczy twojego ww Nitroxa to nie spotkałem się z czymś takim, tak na marginesie Nitrox to jakaś mieszanka gazów używana w butlach do nurkowania, czy coś takiego, na discovery oglądałem ostatnio coś takiego :rotfl: może chodziło Ci o Nitrixa, ale to jest wolumizer azotowy, dobry na pompowanie mięśni i utrzymywanie ich w takim stanie, ale chyba wątpie by w bieganiu było to Ci potrzebne :] pozdrawiam
  • 0

Hicham
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka ProSBA do forumowiczow....
o to mi chodzi dzieki za szybka odpowiedz juz wiem duzo wiecej :hyhy:
  • 0

Hicham
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka ProSBA do forumowiczow....
hmm Trec CM3 to sila i masa miesniowa no nie wiem :D:D czy napewno dla mnie odpowiednie myslalem bardziej o wydolnosci ,wytrzymalosci.leszpej adaptacji tlenu itp.
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka ProSBA do forumowiczow....
carbo to napewno a co do jabłczanu to on nie jest ma mase , bardzo dobrze poprawia wydolnosc organizmu i dobrze zwiększa siłe mięsni
jak juz to mozesz tez kupic Cell Pump tam tez jest jabłczan i pare innych dodatków

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka ProSBA do forumowiczow....
dorzuc tauryne,zma i bedzie dobrze oraz mct milo widziane. reszta zalezy od typu biegania czy krotkie czy dlugie dystanse
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Hicham
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka ProSBA do forumowiczow....
Ale dalej nie daje mi spokoju ten NitroX moze ktos cos powiedziec czy to rzeczywiscie warto kupic. ??
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka ProSBA do forumowiczow....
a wiec hmm co tu duzo pisac, nitroxa produkuje megabol bo chyba o to ci sie rozchodzi jest to glownie duza ilosc AAKG a wiec pompa i nic wiecej bardzo mala ilosc kreatyny w porcji
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024