Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

pompka89
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prosba
Mam ogromne pytanie. Cwicze na silowni od troche ponad 2 lat (wczesniej troche w domu) waze 72 kg wzrostu mam 177cm rok urodzenia 1989 (nieskonczone 18 lat) na rece mam ok. 37. Zawsze mialem problem z nabraniem masy (jestem mocno wyrzezbiony) w ostatnie wakacje bralem kreatyne firmy INKOSPOR (X-TREME CREATINE) po ktorej poszla mi bardziej sila niz masa, masa z jakies 3kg. Wczesniej nie bralem odzywek. Cwicze jeszcze tajski boks wiec sie duzo poce :/ (ale nie bede rezygnowal z tego) Zastanawiam sie czy wziasc teraz tylko jakies odzywki Masowke czy cos, czy polaczyc to ze 100 tab. Mety. Z gory dzieki za odpowiedzi!!
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba
hmmm.... skoro pytasz o mete to nie ten dzial. a ja Ci powiem tak: musisz sam podjac decyzje czy cchesz leciec na mecie czy nie... to jest sprawa indywidualna i jesli twierdzisz ze chcesz isc ta droga to idz... ale jesli nie to ja proponuje Cizakup cell pumpa 2 puchy po 450g. do tego mass xxl 4.8 kg i sp80 3 kg a napewno przytuyjesz i to sporo.
  • 0
Moja malutka:)

pompka89
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba
Tzn chcial bym miec jakies ponad 40cm na lapie (teraz ok. 37) i z jakies 85/90 kg wazyc (teraz 72) i sie zastanawiam czy dalo by rade z odzywkami. A mety tylko 100 tab potem juz nie.
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba
jasne ze by dalo. tylko troszke czasu na to pottrrzeba. ja od pazdziernika przytylem 12 kg i 3cm w lapie poszlo wlasnie na odzywkach iwec jak widzisz jest to mozliwe;] a co do tego co napsiales o mecie to kazdy tak pisze... 100 tab mety i potem juz nie... bys wzial by podziallao i bys stwierdzil ze skoro nic Ci nie bylo po niej to czmeu nie sprobowac czegos mocniejszego skoro sa tak duze efekty;]
  • 0
Moja malutka:)

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba

Tzn chcial bym miec jakies ponad 40cm na lapie (teraz ok. 37) i z jakies 85/90 kg wazyc (teraz 72) i sie zastanawiam czy dalo by rade z odzywkami.

da sie to spokojnie osiagnac, tylko wymaga to czasu

A mety tylko 100 tab potem juz nie.

tak sie mowi
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba
hehe bylem pierwszy inneds:P
  • 0
Moja malutka:)

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba
fart bueheheh, ja sie nie scigam
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

pompka89
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba
Dzieki :) To zobaczymy jak bedzie po odzywkach chyba MASS XXL na poczatek a potem chyba jakies bialko. Obym poszedl:)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba
jesli masz problemy z apetytem a pamietac nalezy ze jedzenie naturalne jest najlepsze i nie zastapisz tego zadna odzywka. to kupilbym na twoim miejscu dibencodize lub kozieradke i staraj sie jesc wtedy wartosciowe produkty najlepiej wedlug diety a wtedy swoj cel osiagniesz szybko :) i poprawny trening bo jesli popelniasz bledy treningowe (brak regeneracji, zbyt czeste treningi, stagnacja itd.) to raczej ciezko cos zbudowac
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024