Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prośba o dietę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

eirodacosta
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prośba o dietę
Witam uzytkowników forum.. Mam do was gorąco prośbe o jak najwieksza pomoc w ulozeniu dla mnie diety. Mam 180 wzrostu, 19 lat, waze 80kg.. Chce teraz rozpoczac drugi cykl na mono + dextro. Pomozecie w ustaleniu diety ??
  • 0

eirodacosta
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dietę
chodzi mi przede wszystkim o spalenie tluszczu z brzucha i nabranie beztłuszczowej masy mięsniowej w innych partiach ciała.
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dietę
To może rozdziel sobie te cele na dwa etapy?? I etap: masa jakieś 2-3 miesiące i później rzeźba do uzyskania efektów jakie by cię zadowoliły. Ale jeśli nie to treningi normalnie + aeroby no i oczywiście dietka. O diecie więcej poczytaj w topicach podwieszonych i ułuż jakąś dietę a my ci ją poprawimy.
  • 0
Dołączona grafika

eirodacosta
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dietę
a co myślisz o tym zeby próbować robic to i to np że trening na mase miesni bede miał 3 razy w tygodniu naprzemian z treningiem na spalenie tluszczu ?? wspomagajac sie przy tym npkreatyna z olimpu i thermo speedem tej samej firmy?? przy diecie oczywiscie
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dietę
Hmmm.... bezsens :/ To tak jakbyś pił ze szklanki i równocześnie do niej dolewał. Będziesz stał w miejscu i ani nie spalisz ani nie urośniesz. Bo tu chodzi o dietę niestety trening ma tu drugorzedne znaczenie. Jesli chcesz spalić musisz dodać białek i ograniczyć węgli zaś przy masie potrzebujesz więcej węgli od białka. Ja proponuję etapowo to zrobić. No chyba że zalezy ci na rzeźbie na lato to co innego.
  • 0
Dołączona grafika

eirodacosta
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dietę
z ta rzezba na lato to trafiłeś.. ale mięsni samych tez bym chciał przyrobic troche.. no coz jutro uloze jakas diete i wrzuce tu do poprawy i licze na dalsza pomoc;)
  • 0

eirodacosta
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dietę
choć nawet bardziej niz na rzezbie zalezy tez na mięśniach zeby potem bylo co rzeźbić.
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dietę
No jesli chcesz na lato to możesz podrzeźbić na te 2 miesiące wakacji a później zmasować się jak prosie ;) i zaś rzeźbę. Więc sprubuj ułożyć jakąś dietę na rzeźbę i ci sprawdzimy.
  • 0
Dołączona grafika

mark90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dietę
Imo to zrób sobie teraz normalna masówke do tego wrzuć 2x w tygodniu aeroby po 30-40 min. i bedzie ok. Oponka powinna zjechać, a co do supli to radze Ci zmienić firme ;)
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dietę
No ale jesli mu zależy na rzeźbie na lato a później mase zaś to co poradzisz?? Niech zacznie od diety i treningów a później jakieś suple.
  • 0
Dołączona grafika

mark90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dietę

choć nawet bardziej niz na rzezbie zalezy tez na mięśniach zeby potem bylo co rzeźbić.


On jeszcze sam nie wie co chce, ja tylko wyraziłem swoją opinie zeby mu było łatwiej sie zdecydować. Decyzja należy do niego co chce zrobić ze swoim ciałem pozatym waży 80kg przy wzroście 180 wiec raczej tego tłuszczyku tak wiele nie ma.
Co do supli nie pisałem że koniecznie musi je brac tylko żeby zmienił firme bo pisał ze chce sobie kupic krete z olimpu ;)
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dietę
No z tym olimpem się zgodzę ;)
  • 0
Dołączona grafika

eirodacosta
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dietę
Zrobię tak jak sugerujecie. Najpierw zrobię masę a potem rzeźbę.. Jakiej firmy polecacie kupić kreatyne?? pytałem o olimp bo pierwszy cykl mi dosc pomógł.. czekam na sugestie a potem wrzucam diete.
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dietę

Zrobię tak jak sugerujecie. Najpierw zrobię masę a potem rzeźbę.. Jakiej firmy polecacie kupić kreatyne?? pytałem o olimp bo pierwszy cykl mi dosc pomógł.. czekam na sugestie a potem wrzucam diete.


teraz spróbuj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
dwie różne ceny na każdą kieszeń myśle...
  • 0

eirodacosta
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dietę
Lepsza jest kreatyna w kapsułkach czy w proszku?? słyszałem ze podobno w kapsułkach. Wy radzice zeby byla w proszku??
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dietę

Lepsza jest kreatyna w kapsułkach czy w proszku?? słyszałem ze podobno w kapsułkach. Wy radzice zeby byla w proszku??


poprostu w proszku szybciej sie dostanie do organizmu, ale te które ci podałem to pierwsza w kaps. jest mocniejsza no i co z tym idzie droższa...a kaps. czy prosz. to tez czasem sprawa indywidualna nie każdy lubi łukać dużych kapsułek i niektórym znów wygodniej bo nie lubią proszku...
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dietę
No i z capsami jest prościej bo masz odmierzone porcje tylko bierzesz odpowiednią ilość capsów i do dzioba ;)
  • 0
Dołączona grafika

eirodacosta
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dietę
Wrzucam dietę. Sądze ze bedzie duzo do poprawy.


........................................

Codziennie 3 litry płynów

1 dzień

1 śniadanie: kubeczek jogurtu naturalnego, 2 kanapki ciemniego chleba, z wołowiną, pomidorem i sałatą, szklanka herbaty (owocowej) lub kawy bez cukru (1 łyżeczka), 2 jajka na miękko
2 śniadanie:2 kanapki z szynką i z żółtym serem, papryką i ogórkiem , banan ,pomarańcza
Obiad: pierś z kurczaka (na parze), ziemniaki , marchewka z groszkiem , surówka z selera ,
Podwieczorek: princessa, jabłka
Kolacja: kubeczek jogurtu owocowego, 2 kanapki z polędwicą wołową , surówka z marchewki (2) i jabłka(1)

2 dzień

1 śniadanie: kubeczek jogurtu, 2 kanapki ciemnego chleba z jakąś chudą wędlina lub żółtym serem z pomidorem i ogórkiem, herbata z 1 łyżeczką cukru, jabłko
2 śniadanie: bułka grahamka ze schabem i żółtym serem oraz z sałatą , jabłko ,
Obiad: gulasz drobiowy z kaszą gryczaną, gotowane warzywa , surówka z jabłek
Podwieczorek: ciastko, 2 pomarańcze
Kolacja: kubeczek jogurtu naturalnego , 2 kanapki z przysmakiem wołowym z pomidorem, banan

3 dzień

1 śniadanie: kubeczek jogurtu owocowego, 2 kanapki ze wędliną i czerwoną papryka ,
2 śniadanie: serek twarogowy z rzodkiewką , 2 kromki pieczywa , kiwi ,
Obiad: sznycel w sosie z kaszą jęczmienną, surówka z kapusty pekińskiej ,
Kolacja: kubeczek jogurtu naturalnego, 2 kanapki z polędwicą wołową , sałatka jarzynowa , mandarynka

4 dzień

1 śniadanie: płatki z mlekiem , kanapka z wędliną i z pomidorem ,
2 śniadanie: 2 kanapki z szynką, żółtym serem i sałatą , jabłko ,
Obiad: mięso z małą ilością ziemniaków, Surówka z kapusty pekińskiej z rzodkiewką i pomidorami ,
Kolacja: kubeczek jogurtu owocowego , bułka grahamka ze schabem , surówka z pomidorów i kiszonych ogórków , 2 jabłka

5 dzień:
1 śniadanie: płatki owsiane z mlekiem , 2 kanapki z szynką i papryka ,
2 śniadanie: kanapka z polędwicą z żółtym serem , pomarańcza ,
Obiad: Gulasz w jarzynach z ziemniakami , Surówka z pomidorów ,
Kolacja: kubeczek jogurtu owocowego , 2 kanapki z przysmakiem wołowym , surówka z białej kapusty
6 dzień:
1 śniadanie: płatki z mlekiem , 2 kanapki ze schabem i pomidorem
2 śniadanie: 2 kanapki z polędwicą wołową i sałatą , 2 jabłka ,
Obiad: Spaghetti z mięsem mielonym
Kolacja: kubeczek jogurtu owocowego , 2 kanapki ze schabem i surówką z pomidora, papryki i sałaty , jabłko


7 Dzień:

1 śniadanie: kubeczek kefiru , 2 kanapki z szynką, ogórkiem i czerwoną papryką
2 śniadanie: kanapka z bułką grahamką z wędliną , sałata i rzodkiewka , pomarańcza ,
Obiad: Pierś z kurczaka z białym ryżem , Surówka z kapusty pekińskiej
Kolacja: 2 kanapki z białym serem , brokuły gotowane , jogurt owocowy ,


................................................................



czekam na odp
  • 0

eirodacosta
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dietę
Odezwijcie sie ;)
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dietę
co ty zrobiłes ;) diete układasz jedną na każdy dzień w tyg jedynie w dni nietreningowe obcinasz nieco węgle i tłuszcze...poczytaj podwieszone posty tam jest wszystko...nawet przekladowe diety...przeczytaj temat "co na mase" zobacz gdzie błedy porobiłes...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024