Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam duuuuuzy problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

pawel__00
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Mam duuuuuzy problem
Sam nie wiem czy wybralem dobry dzial no ale napisze juz tu:) Diete mam ulozona pod lekka mase duzo nie przekraczam mojego zapotrzebowania na kalorie. A wiec problem polega na moich rozmiarach w pasie:) W pasie mam kolo 87 cm pod pepkiem jest okolo 90 lol:P Jestem teraz na cyklu kreatyny mono (1 cykl) jade 2 tygodnie narazie z rana biore z glukoza po treningu z carbo. I teraz mam pytanie bo chce nabierac dalej masy ale chce jakos powoli schodzic z brzucha bo przesada jest:P ale to przez zle odzywianie wczesniej:] I teraz pytanie jak to zrobic? Jechac cykl z kreta na mase potem wziasc sie za redukcje? Do tego brak mi czesto czasu na posilek po treningu tzn biore carbo i potem za 40 min czasem jem czasem niestety nie ;/ i co tu wsadzic w razie co bo boje sie ze gainer moze mi jeszcze bardziej odlozyc w fat;/
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam duuuuuzy problem
skoro chcesz nabierac masy to teraz masa, a po cyklu redukcja. lub zadbaj o hca/cla co zapobiegnie odkladaniu sie nowego tluszczu i troszke spali obecny
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


pawel__00
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam duuuuuzy problem
A mam jeszcze do ciebie pytanie czy zamiast posilku po treningu wsadzic w moim wypadku gainera oczwiscie nie bedzie to codzienne;] i jak dawkowac najlepiej hca
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam duuuuuzy problem
gainera zabierasz ze soba na trening. po skonczonym treningu przyotowywujesz go i pijesz. wracasz do domu i jesz normalny posilek. hca 1g-1.5g dziennie w podzielonych dawkach 30 min przed duzymi posilkami
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024