Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mozecie mi pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

PB27
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mozecie mi pomoc
Witam wszystkich.Cwicze juz 4 miesiace efekty sa.Zaczolem cykl kreatynowy ale mam pytanie co do dawkowania.Oto odzywki jakie biore.
Cwicze 3 rzy w tygodniu.

1-W dni nietreningowe codziennie rano na czczo 5 gram kreatyny odczekuje jakies 30 minut i pije odzywke bialkowa Olimp.Tak samo na wieczor.

2-w dni treningowe 5 gram kreatyny jakies 15 minut przed treningiem i 5 gram kreatyny odrazu po treningu odczekuje jakies 30 minut i pije odzywke weglowodanowo-bialkowa taka pol na pol.Oczywiscie rano standardowo jak wstaje czyli 7 rano pije ta bialkowa tak samo na wieczor tylko juz bez kreatyny ma sie rozumiec.

Moje pytanie czy nie lepiej w dni treningowe dac 5 gram kreatyny mieszajac razem z carbo i tak samo zaraz po treningu.Dzieki.Bo jakos czuje sie ostatnio zmeczony i takie tam.Co wy na to.Chyba ze macie inne dawkowanie to bardzo prosze.A ta bialkowa brac tak jak dotychczs.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mozecie mi pomoc

1-W dni nietreningowe codziennie rano na czczo 5 gram kreatyny odczekuje jakies 30 minut i pije odzywke bialkowa Olimp.Tak samo na wieczor.

przed snem nie bierzemy kreatyny w nietreningowy z samego rana ok.

2-w dni treningowe 5 gram kreatyny jakies 15 minut przed treningiem i 5 gram kreatyny odrazu po treningu odczekuje jakies 30 minut i pije odzywke weglowodanowo-bialkowa taka pol na pol.Oczywiscie rano standardowo jak wstaje czyli 7 rano pije ta bialkowa tak samo na wieczor tylko juz bez kreatyny ma sie rozumiec.

w treningowy kreatyna rano na czczo, po treningu ok. odnosnie odzywki weglowodanowo bialkowej to masz na mysli gainera,bulka czy poprostu mieszasz wegle z bialkiem? jesli mieszasz wegle z bialkiem to wtedy wegle lepiej dac do kreatyny. a za 30 min wypic same bialko

czy nie lepiej w dni treningowe dac 5 gram kreatyny mieszajac razem z carbo i tak samo zaraz po treningu

o tym wlasnie pisalem :) wegle ulatwiaja transport kreatyny wiec dobrze byloby do kazdej porcji kreatyny dawac 59g carbo, jednak jesli masz go malo to wtedy bierz tylko w treningowy po treningu by uzupelnic zapasy energii po treningu

A ta bialkowa brac tak jak dotychczs

z ciekawosci jakie bialko?bo nie kazde nadaje sie przed snem...musialbys miec uniwersalne wtedy jesli wpc to porcje przed snem mozesz sobie odpuscic i ile gramow dajesz w 1 porcji ? bo zasadniczo wiecej sie nie wchlania w 1 porcji jak 30g bialka
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


PB27
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mozecie mi pomoc
Bialkowa to taka -OLIMP System Protein 80 a weglowodanowo bialkowa to taka OLIMP Profi Whey Mass a z ta kreatyna to polecil mi ten co sprzedawal gosciu napakowany jakiest tytuly ma i takie tam.A mozesz mi rozpisac tak po chlopsku co w nietreningowe a co w treningowe.Dzieki.Bialkowa to daje jakies 2 lyzki stolowe.A ile lyzek dac do kreatyny Carbo.To moze tak dac

rano kreatyna z carbo wymieszac odczekac 30 minut dac bialkowa tak samo na wieczor

w dni treningowe dac przed 5 gram kreatyny z carbo i po treningu 5 gram z carbo a na wieczor standardowo bialko.A nie pic tej weglowodanowo bialkowej odstawic.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mozecie mi pomoc
DT:
na czczo 5g mono + 50g carbo
30g sp80 olimpu 30 min po sniadaniu
profi whey 1 porcja miedzy posilkami
po treningu 5g mono + 50g carbo
profi whey porcja 30-45 min po treningu
30g sp 80 olimpu przed snem

DNT
na czczo 5g mono + 50g carbo
30g sp80 olimpu po sniadaniu
profi whey 1 porcja miedzy posilkami
30g sp 80 olimpu przed snem
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


PB27
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mozecie mi pomoc
Wielkie dzieki i tak bede to bral jak mi opisales.Ai jeszcze jedno mono tzn raz dziennie tak.Bo ja to jestem zolty w te klocki. 50 gram carbo to moze to byc np 5 lyzek stolowych bo zadnej miarki to ja niemam.
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mozecie mi pomoc
skoro nie mas zmiarki to wez idz do sklepu jakiegos z waga. i tam sobie odmierz ile to jest 50g:)co do mono to w dni reningowe 2 razy dziennie po 5g. porcja rano i porcja po treningu a w dni nitreningowe tylko jedna porce rano. zreszta josk na gorze napisal:)
  • 0
Moja malutka:)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024