Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prośba o pomoc dla nowego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

GadMajster
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prośba o pomoc dla nowego
Cześć jestem tu nowy. Postanowiłem wziąść się za siebie, odstawiłem alkohol, kawe, papierosy, robię właśnie oczyszczanie organizmu. Chciałbym zacząć ćwiczyć na siłownii. Jak mam zacząć ćwiczyć? Nie to, żebym chiał z siebie zrobić pakera, ale mam bardzo mało tkanki tłuszczowej, jestem bardzo szczupły. Moje wymiary, to klatka 90cm, talia 79cm, prawy biceps 30cm, lewy 29cm, przy wzroście 175cm i wadze 60kg. Jak z takich warunków, które chyba nie są raczej zbyt dobre do rozbudowania muskulatury, poprawić ogólny wygląd sylwetki, rozbudować większe bicepsy i klatke, a także rozbudować sześciopak na brzuchu. Jak mógłbym zacząć ćwiczyć, jak z suplementacją? Biegam, więc czy to nie koliduje z siłownią? Czy brać sterydy np. testosteron, dla lepszego efektu? Po jakim czasie ćwiczeń będe widział widoczne efekty? Wiem, że duzo pytań, ale jestem zielony w tym, a chciałem poprawić swoją sylwetke:) Bardzo prosze o odpowiedzi i z góry dziękuje:)
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o pomoc dla nowego
Powiem Ci tak, sam zaczynałem od gorszych warunków (miałem wtedy 17 lat, i 49kg wagi, 172cm wzrostu), teraz dobijam do 59 powoli (po 18 miesiącach). Też będziesz musiał się uzbroić w cierpliwość, bo chudzi lekko nie mają:) W dziale trening, w podwieszonych masz treningi, zrób ogólnorozwojówkę dla początkujących. Ułóż jakąś dietę, o suplach narazie zapomnij, a sterydy to w ogole omijaj
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

GadMajster
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o pomoc dla nowego
Wznawiam temat, gdyby ktoś chciał napisać jeszcze coś:!:
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o pomoc dla nowego

Wznawiam temat, gdyby ktoś chciał napisać jeszcze coś:!:


Nie ma nic więcej do pisanie hehe.Solidna dieta oraz trening no i cierpliwość :(
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024