Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spalacze


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: czy ten temat sie przydal i spodobal? (45 użytkowników oddało głos)

czy ten temat sie przydal i spodobal?

 1. tak (29 głosów [60.42%])

  Procent z głosów: 60.42%

 2. tak, ale za duzo czytania (10 głosów [20.83%])

  Procent z głosów: 20.83%

 3. nie (2 głosów [4.17%])

  Procent z głosów: 4.17%

 4. niemam zdania che tylko nabic sobie ankiete :D (7 głosów [14.58%])

  Procent z głosów: 14.58%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Joks
 • Użytkownik
 • PipPipPipPip
 • 6459 postów
 • Pomógł: 9
16
Neutralna
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Spalacze
Każdy biorący się za "spalanie" musi wiedzieć iż najważniejsza jest DIETA. Drugim ważnym i bardzo przydatnym czynnikiem są aeroby i odpowiedni trening. Opisze teraz w skrócie podstawowe i najczesciej wystepujace skladniki w fat burnerach. Bede opieral sie na opiniach 3 uzytkownikow: banan14_88, Gugcio oraz salix bez nich napewno ten post by nie powstal. Nie bede tutaj uwzglednial innych przydatnych supli na redukcji typu cla,omega3 gdyz te skladniki w fat burnerach nie wystepuja a zostaly juz przezemnie opisane w innych postach (poszukaj w faq).

Acetyl L-karnityna
Jest naturalną, bezpieczną i zdrową substancją o charakterze witaminy.Aktywizuje fizycznie i psychicznie, regeneruje system nerwowy oraz łagodzi objawy odstawienia (abstynencji).Zapobiega utracie masy, siły i wytrzymałości mięśniowej, związanej z odstawieniem leków steroidowych. L-karnityna w postaci Acetylu jest lepiej wchłanialna.

Bacopa monniera
Jest stosowana w Ayurvedzie( starohinduskim systemie medycyny) od wieków, jednakże najnowsze badanie doniosło, że wyciąg Bacopa zwiększył poziom T4 o 41%, co przekłada się na zwiększoną aktywność przemiany materii.

Bioperyna
Jest jednym ze składników czarnego pieprzu zwiększa wykorzystanie roślinnych substancji biologicznie czynnych oraz pierwiastków śladowych.

Cholina

Cholina należy do tzw. substancji lipotropowych zajmujących się przetwarzaniem, stapianiem i transportowaniem molekuł tłuszczu. Lipoproteiny to związki tłuszczowe okryte jakby ochronną warstwą z białka. Tylko w ten sposób mogą być one transportowane we krwi, gdyż w przeciwnym razie tłuszcz odkładałby się na ściankach naczyń. Razem z innymi substancjami cholina, która sama jest częścią substancji tłuszczowych i lipoprotein, nie tylko ułatwia przenoszenie tłuszczów z wątroby do innych narządów, ale i wchłanianie oraz zużytkowanie go w komórkach.

Chrom
- ułatwia odchudzanie
- ogranicza apetyt
- normalizuje metabolizm
- umożliwia trwałe utrzymanie efektów odchudzania

Jod
Pierwiastek niezbędny do prawidłowej czynności tarczycy. Jego niedobór może prowadzić do niedoczynności tarczycy, w wyniku której spowalnia się przemiana materii oraz dochodzi do zaburzenia metabolizmu tłuszczy.

Citrimax
Wpływają na naturalne procesy metaboliczne organizmu, pomagają poskromić apetyt w zupełnie bezpieczny sposób. Są to substancje dość rzadko spotykane w przyrodzie, w swoim składzie podobne do kwasu cytrynowego znajdującego się w pomarańczy lub innych owocach cytrusowych.

Cola cola nitida

posiada działanie stymulujące i pobudzające, polepsza stan fizyczny i psychiczny człowieka, co szczególnie jest ważne przy zmęczeniu. Posiada przedłużone działanie. Podwyższa ciśnienie krwi bez wpływu na serce. Polecane jest przy zaburzeniach seksualnych, przy roztargnieniu, słabej koncentracji, zmęczeniu intelektualnym. Tonizuje układ nerwowy, polepsza stan fizyczny i psychiczny.

Diiodothyronine
Jest substancją naśladującą właściwości spalania tłuszczu przez hormon T3 produkowany przez tarczycę.T3 jest hormonem odpowiedzialnym za przyspieszanie metabolizmu i zwiększania dawek spalanego tłuszczu w celu uzyskania energii. Wadą suplementacji T3 jest fakt, że może przyczynić się to strat masy mięśniowej. Również zły użytek T3 może spowodować zatrzymanie produkcji TSH (hormonu stymulującego tarczycę).

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy
Zawiera w sobie synefryne- lagodniejszy odpowiednik efedryny, ma wlasciwosci termogeniczne, pobudzajace i chamujace apetyt.

Evodiamina
Jest bioaktywnym alkaloidem znajdującym się w owocu Evodiae Fructus (znanym również jako Wu-Chu-Yu). Stosowana od wieków w chińskiej medycynie jako narzędzie promujące utratę wagi. Jej głównym mechanizmem działania jest stymulacja receptorów waniloidowych, co daje Evodiaminie wyróżniająca siłę do zwiększania produkcji ciepła i jednoczesnej jej utraty, ostatecznie prowadząc do wykorzystywania tłuszczu jako energii.Dodatkowo, Evodiamina zwiększa wydzielanie katecholaminy z nadnerczy, ostatecznie prowadząc do stymulujących właściwości i aktywacji cAMP. cAMP przyczynia się w organizmie do aktywacji około 300 różnych reakcji enzymatycznych. Przede wszystkim powoduje to przyspieszenie produkcji ATP, syntezy białka, metabolizmu tłuszczy i węglowodanów.

Forskolin
Przyspiesza przemianę materii pobudzając wydzielanie T4 z gruczołu tarczycy i promując konwersję T4/T3 oraz wpierając produkcję hormonu wzrostu(GH), jeszcze bardziej usprawniając i wzmacniając spalanie tłuszczu.Forskolin zmusza organizm to spalania tłuszczu w celach energetycznych aktywując w komórkach tłuszczowych enzym lipazy zależnej od hormonów (HSL) w celu uwalniania tłuszczu i jego transportu w miejsca gdzie jest potrzebny jako paliwo głównie do pracujących mięśni.Forskolin podnosi również poziom T3 w tkance mięśniowej, co wzmacnia przebieg cyklu Krebsa. To zmusza do spalania tłuszczu zgromadzonego w mięśniach bez produkcji ATP. Normalnie, ATP musi być obecne jako cześć cyklu Krebsa. Jednakże Forskolin aktywuje Cykl Krebsa bez udziału ATP i tym samym zmuszając do spalania zgromadzonego tłuszczu jako paliwo dla organizmu.

Garcinia
Południowo-indyjska roślina, której głównym składnikiem jest ekstrakt hydroxykwasu cytrynowego popularnie nazywanego HCA. Substancja ta posiada właściwości blokowania enzymów odpowiedzialnych za przemianę węglowodanów oraz białek w tkankę tłuszczową. HCA redukuje również łaknienie poprzez zwiększanie zasobów glikogenu w mięśniach. Organizm odbiera to jako informację o stanie sytości.

Pieprz Cayenne
Powoduje wzrost wydatku energii podczas termoregulacji, zwiększenie temperatury ciała.

Guarana
To silnie energetyzujący ekstrakt tropikalnej rośliny zawierającej naturalną kofeinę zwaną guaraniną. Kofeina jest czynnikiem termogenicznym, przyczynia się do zwiększenia temperatury ciała co powoduje podwyższenie przemiany materii. Przyspiesza również przemianę tłuszczu zapasowego w energię, dostarczając wysokoenergetycznego paliwa dla mięśni . Gurana powoduje prawie natychmiastowy przypływ energii i zwiększenie wytrzymałości organizmu.

Gugglesterone
Pelnie dwie funkcje. Po pierwsze, obniza poziom "zlego" cholesterolu (ldl), jednoczesnie podnoszac frakcje "dobrego" cholesterolu (hdl), przez co zapobiega odkladaniu sie zlogow tluszczu w scianach tetnic, reguluje cisnienie krwi i prace serca, chroni przed miazdzyca i chorobami serca. Natomiast druga funkcja jest regulacja wytwarzanie hormonow tarczycy: trojjodtyroniny[T3] oraz tyroksyny[T4]- hormony te reguluja tempo przemiany materi. Gugglesterone zwieksza wytwarzanie trojjodotyroniny[T3] poniewaz jej aktywnosc biologiczna jest od dwu do czterokrotnie wieksza od tyroksyny[T4], co powodje przyspieszenie metabolizmu co ma bezposredni wplyw na szybkosc spalania tluszczu zapasowego.

HCA
Ogranicza przemianę glukozy (cukru) w niepożądany tłuszcz zapasowy,hamuje rozwój i nasila rozpad tkanki tłuszczowej,ułatwia gromadzenie glikogenu - pożytecznego zapasu glukozy dla wątroby, układu nerwowego, mięśnia sercowego i mięśni szkieletowych.

Hordenina
Jest aminą powstającą z tyrozyny. Działa podobnie jak efedryna.Stymuluje uwalnianie noradrenaliny.Nazwa tej aminy pochodzi od Hordeum vulgare, czyli jęczmienia, gdzie występuje hordenina w małych ilościach.

Hoodia Gordoni
Powoduje to w bezpieczny i łatwy sposób obniżenie łaknienia i zablokowanie uczucia głodu.Aktywny składnik w Hoodia Gordonii, to cząsteczka znana jako P57, która daje informacje do twojego mózgu, mówiąc mu , że nie masz chęci na jedzenie ,że jesteś pełny.Cząsteczka P57 Hoodia Gordonii, miksuje sygnał glukozy, co powoduje ,że podwzgórze jest oszukane i zaczyna działać odwrotnie, by zjeść mniej.

Johimbina HCL
zapobiega wchłanianiu się i odkładaniu tłuszczu. fat burnery zawierające ten skladnik nie możemy zażywać wraz z posiłkami, zwłaszcza zwierającymi węglowodany.

Kofeina
Działa analeptycznie blokując receptory adenozyny. Uczula receptory dopaminy na siebie. Pobudza ośrodkowy układ nerwowy oraz ośrodki wegetatywne: oddechowy, naczynioruchowy i nerwu błędnego. Pobudza równomiernie korę mózgową (zwiększa sprawność myślenia, znosi zmęczenie psychiczne i fizyczne). Przyspiesza przemianę materii, zwiększając zapotrzebowanie na tlen. Zmniejsza napięcie mięśni gładkich naczyń krwionośnych. Pobudza wydzielanie soku żołądkowego. Działa moczopędnie, przez co korzystnie wpływa na pracę nerek. Wchłania się dobrze z przewodu pokarmowego i po zmetabolizowaniu wydala się z moczem. Stosowana w ostrym zatruciu alkoholem, atropiną, w zapaści w przebiegu chorób zakaźnych, niedociśnieniu, stanach wyczerpania fizycznego i umysłowego. Stosowana w ilościach 100-300mg dziennie działa pozytywnie na wiele układów funkcjonalnych ludzkiego organizmu, nie uzależnia i nie daje skutków ubocznych. Dawka śmiertelna kofeiny to około 10 gramów (w przybliżeniu 40 do 130 filiżanek kawy).

Kora wierzby białej - white willow bark
Zwieksza ilosc wydalanego moczu i poprawia przebieg reakcji oksydoredukcyjnych, reguluje prace serca.

Korzeń imbiru
Pobudza wydzielanie soku żołądkowego, działa żółciopędnie i rozgrzewająco.

Kwasy hydroksycytrynowy
Nadzoruje metabolizm cukrów w organizmie i hamuje ich niekorzystny wpływ na tkankę tłuszczową. Jednocześnie intensywnie zmniejsza łaknienie na pro-dukty węglowodanowe, szczególnie cukry proste oraz słodycze, które najsilniej przyspieszają proces tycia.

Kwas linolowy
Działa na zasadzie termogenicznej, ułatwia utratę tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zapobieganiu utraty masy mięśniowej. Chroni przed efektem jo-jo, hamuje nadmierną degradacje białek, opóźnia procesy starzenia się skóry oraz likwiduje efekt cellulitis. Polecany w diecie redukcyjnej i w okresie kształtowania rzeźby mięśni

Kwas pantotenowy
Niezbędny do prawidłowego metabolizmu białek, cukrów i tłuszczów oraz do syntezy niektórych hormonów, przyspiesza gojenie ran, warunkuje prawidłowy przebieg procesu uwalniania energii, zapobiega przemęczeniu i usprawnia układ sercowo-naczyniowy, nerwowy i pokarmowy, bierze udział w wytwarzaniu tłuszczów, cholesterolu, hormonów i przekaźników nerwowych, uczestniczy w regeneracji tkanek, poprawia pigmentację i stan włosów.

L-karnityna
To substancja o charakterze witaminy, której podstawowym zadaniem jest umożliwienie zamiany tłuszczów w energię. Suplementacja L-karnityny poprawia energetykę pracy w długich wysiłkach fizycznych. Sprzyja również redukcji tkanki tłuszczowej i z uwagi na ten fakt prowadzona jest rutynowo w programach redukcji wagi.

Metionina
To zawierający siarkę, elektrycznie obojętny aminokwas kodowany występujacy w dużych ilościach w kazeinie mlekowej i w białkach jaja.Uczestniczy w wielu reakcjach metylacji, a także w reakcjach metabolicznych, dostarczając grupy siarkowej.

Norsynefryna HCL
Silny agonista/aktywator receptorów beta 3 adrenergicznych.

N-acetyl Tyrozyna
zmniejsza negatywny wpływ stresu na pamięć i nauczanie. Używana w wojskowości dla poprawienia zdolności poznawczych.

Oktopamina HCL
Posiada korzystny wpływ na nasze zdrowie. Stabilizuje ciśnienie krwi oraz eliminuje problemy gastryczne.
Beta 3 jest bezpiecznym suplementem, zatem nie powoduje uczucia rozdrażnienia ani drżenia rąk!
Jak wskazują badania, działa antykataboliczne w stosunku do tkanki mięśniowej. Zatem w praktyce: chroni Twoje mięśnie, podczas intensywnego programu redukującego wagę

Ostra papryka kajeńska
Ma dzialanie termogeniczne dzieki czemu zwieksza sie cieplota organizmu co natomiast przyspiesza spalanie nagromadzonego tluszczu zapasowego, poprawia krazenie i usprawnia metaolizm.

Salicyna
Glikozyd fenolowy złożony z glukozy i alkoholu salicylowego, o gorzkim smaku, występujący w liściach, kwiatach i korze wierzby (Salix) oraz innych drzew i krzewów; funkcją s. jest ochrona roślin przed fitofagami - zwierzętami roślinożernymi; stosowana w leczeniu dolegliwości żołądkowych oraz jako środek przeciwbólowy i przeciwreumatyczny.

Sezamina
Jest naturalnie występującym lignanem w czystym oleju sezamowym. Lignan jest przez wielu uważany za anty-oksydant obecny w niefiltrowanych i nieprzetworzonych nasionach między innymi sezamu, dyni i lnu. Poza silnymi właściwościami antyoksydacyjnymi, sezamina może okazać się pomocna jako utleniacz lipidów, jak również w działaniu przeciw-zapalnym. Jej główny mechanizm działania -utlenianie kwasów tłuszczowych (spalanie tłuszczu) jest zapoczątkowywane przez enzym znany jako PPAR-alfa. Zostało udokumentowane, że PPAR-alfa (Peroksysomowy Proliferator Aktywator Receptorów Alfa) występuje w mięśniach, wątrobie i tkance tłuszczowej. Sezamina jako silny aktywator tego enzymu (PPAR-alfa) bierze również udział w beta-oksydacji kwasów tłuszczowych jednocześnie spowalniając lipogenezę (tworzenie nowych kwasów tłuszczowych).

Sida cordifolia
Indyjska roslina zawierajaca min. efedryne.Dziala na osrodkowy uklad nerwowy. Oprocz wspomnianej funkcji termogenicznej, dziala rowniez na podniesienie hormonow- adrenaliny i noradrenaliny. Sida cordifolia zawiera rozniez pseudoefedryne- substancje slabsza od efedryny, lecz o dluzszym dzialanie pobudzajacym.

Synefryna
Synefryna to lagodniejszy odpowiednik efedryny. Należy do grupy sympatomimetyków. Jest podobna do adrenaliny.Postać obecna w suplementach pochodzi z owoców drzewa Citrus aurantium. Ze względu na swą budowę chemiczną synefryna znacznie mniej pobudza ośrodkowy układ nerwowy niż podobne substancje (sympatykomimetyki) jak efedryna.

Teobromina
Jest alkaloidem purynowym znajdującym się między innymi w ziarnach kakao (ok. 1,8%). Występuje w roślinach przeważnie obok kofeiny, np. w herbacie i yerba mate. Gorzka czekolada zawiera około 10 gramów teobrominy na kilogram, mleczna - około 5 gramów.Dawniej teobromina była stosowana w medycynie jako środek nasercowy i moczopędny oraz w astmie oskrzelowej. Działa silnie diuretycznie i spazmolitycznie. Ogólnie jej działanie jest zbliżone do kofeiny, ale dużo słabsze. Teobromina wykazuje słabe działanie stymulujące, może działać relaksująco i rozluźniająco na mięśnie.

Tyramina
jest to amina biogenna powstająca w wyniku dekarboksylacji tyrozyny. Należy do fenyloalkiloamin. Budowa cząsteczki tyraminy jest zbliżona do budowy adrenaliny. Występuje w taszniku Capsella bursa pastoris L., kaktusach (np. Trichocereus), grzybach oraz w jemiole Viscum.Tyramina, czyli 4-hydroxy-phenethylamine zwęża naczynia krwionośne i podnosi ciśnienie krwi.Tyramina może przyczyniać się do wzrostu poziomu dopaminy.

Tyrozyna
- zwiększa motywację i stymuluje wysiłek fizyczny
- przyspiesza regenerację
- zwiększa wydolność
- zwiększa aktywność fizyczną i psychiczną
- wspomaga redukcję nadwagi
- zwiększa odporność na stres
- poprawia samopoczucie
- działa antydepresyjnie

Wyciąg z Zielonej Herbaty (EGCG)
Zielona Herbata stymuluje spalanie tłuszczu na wiele różnych sposobów, jednakże dzięki obecności kofeiny działa ona doskonale z Forskolin w celu przedłużania działania cAMP, jednocześnie wzmacniając i intensyfikując działanie HSL... aby aktywować HSL potrzebujesz wysokiego poziomu cAMP.
Zielona Herbata jest również doskonała w przypadku diet, ponieważ tłumi apetyt i zwiększa poziom NE i dopaminy.Polifenole herbaty mogą podnosić poziom Cholecystokininy (CCK), hormonu hamujące uczucie głodu. Więc zielona herbata może jednocześnie zmniejszać apetyt i jednocześnie zmniejszać strawność tłuszczu.

OLIMP - Thermo Speed Extreme
Skład: 2 kapsułki zawierają

Ekstrakt zielonej herbaty 500 mg (w tym EGCG 55% 275 mg)
Citrus Aurantium extract (6,0%) 334 mg (w tym SYNEFRYNA 20 mg)
Ekstrakt guarany (22%) 182 mg (w tym kofeina 40 mg)
Caffeine anhydrous 160 mg
Kofeina (razem) 200 mg
Tyrozyna 1000 mg
Piperine (95%) BIOPERINE 5 mg

Sposób użycia:
2 kapsułki 2 razy dziennie - ok. 30 min. przed śniadaniem i obiadem.

Suplement dobry w stosunku Cena/Jakość. Bogaty sklad w dobrej cenie efekty daje zadawalające. Potliwość lekkie pobudzenie. Polecam zwiększać dawki piramidalnie dla uzyskania lepszego efektu. Dawki należy zwiększać rozsadnie.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Therm Line
Skład: 2 kapsułki zawierają

Extrakt zielonej herbaty - 150mg (w tym EGCG - 82,5mg)
Extrakt z gorzkiej pomarańczy (6% synephrine) - 150g
Extrakt kory wierzby białej (7,5% salicin) - 50g
Extrakt guarany (20%) - 250g (w tym kofeina - 50mg)
L-carnitine tartrate (Winian LK) - 100mg
Caffeine anhydrous - 50mg
L-tyrosine - 50mg
Extract Coleus Forskohlii (20% forskolin) - 50mg

To co nam się rzuca w oczy to zapewne cena (32zł). Wiele osób poleca go brać w mixie z Thermo Speed. Ogólnie spalacz, raczej z tych bardzo lekkich - częściej polecany kobietom.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Thermo Speed
Skład: 2 kapsułki zawierają

Extrakt zielonej herbaty - 400mg (w tym EGCG 55% - 220mg)
Extrakt z gorzkiej pomarańczy (6% synephrine) - 200mg
Extrakt kory wierzby białej (7,5% salicin) - 80mg
Kofeina - 160mg
Ekstrakt pieprzu czarnego - Piperine (95%) - 5mg
Ekstrakt z pokrzywy Forskohlii (Forskolin 20%) - 100mg

Sposób użycia:
2 kapsy ok.30min przed śniadaniem, 2 przed obiadem

O składzie nie będę się rozpisywał bo prawie w każdym produkcie bym pisał to samo. A wszystko zostalo juz wyjasnione wyżej.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Scorch Remix V3
Skład: 3 kapsułki zawierają

- Lean Green Green Tea SE: 250mg
- 90% Catechins, 60% EGCG)
- Total EGCG Per Serving: 150mg
P2 Oolong Tea SE: 250 mg
- (30% Polymerized Polyphenols, 10% EGCG)
- Total Polymerized Polyphenols Per Serving: 75mg
- Total EGCG Per Serving: 25mg
Caffeine USP: 200mg
XN Xanthinol Nicotinate: 150mg
RK Raspberry Ketones: 125mg
Evodiamine 99%: 50mg
Coleus Forskholii SE (root, 40% Forskolin): 50mg
Ginger Root (5% gingerols & Shogaols): 50mg
Synephrine 99%: 20mg
Bioperine®: 5mg

Sposób użycia:
Przyjmować 3 kapsułki 2 razy dziennie na pusty żołądek, pierwszą porcję najlepiej zaraz po przebudzeniu i drugą popołudniu. Nie przyjmować po godzinie 16, ponieważ może to utrudniać zaśnięcie. Osoby wrażliwe na stymulanty mogą zacząć od 1-2 kapsułek 1-2 razy dziennie w celu sprawdzenia ich tolerancji.

Bardzo dobry i mocny spalacz bez efedryny. Posiada bogaty skład: duża zawartość zielonej herbaty i kofeiny - sprawia to iż stack ten bardzo dobrze pobudza nasz organizm, wzrasta temperatura ciała

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Meltdown Z-14
Skład: 2 kapsułki zawierają

Caffeine Anhydrous - 200mg
Octopamine - 150mg
Coleus Forskohlii - 100mg
Tyramine - 75mg
Hordenine - 50mg
Citrus Aurantium @ (95% Synephrine) - 50mg
Evodiamine - 38mg
5-Methoxytryptamine - 25mg
Vinpocetine - 20mg
Rutaecarpine - 10mg
Hydroxyevodiamine - 5mg
Diiodotyrosine - 150mcg

Sposób użycia:
Proponuje zaczac od 2 i sukcesywnie zwiekszac do 6 kaspolek

Moim zdaniem najsilniejszy spalcz bez efedryny ,bardzo dobrze chamuje glod,znakomicie pobudza i wzmaga termogeneze ,bogaty sklad.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tight
Skład: 1 kapsułki zawiera

Proprietary Thermogenic Complex - 375mg
-Caffeine Anhydrous 99%
-Green Tea Extract 60%
-EGCG Synephrine 96%
-Pure Guggulsterones E & Z 99%
-Sclareolide 96%
-Yohimbine 99%
-Vinpocetine 99.9%
-Bioperine 96.9%

Sposób użycia:
2-3 razy dziennie po 1 kapsułce na względnie pusty żołądek w odstępstwie ok.50-60min od posiłku (produkt ten zawiera Yohimbine, której nie możemy zażywać wraz z posiłkami, zwłaszcza zwierającymi węglowodany)

Bezefedrynowy spalacz tluszczu cieszący się duza popularnością na calym swiecie. Wielu ludzi laczy go ze Scorch'em w celu osiągnięcia maksymalnych efektow. Dobry dla mezczyzn jak i kobiet. Niestety nie dorównuje tym najlepszym (RedLine,Scorch,Meltdown)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Trec Thermo Fat Burner - TFB
Skład: 1 kapsułki zawiera

Guarana - 275 mg (55 mg kofeiny - odpowiednik 1 filiżanki kawy)
Garcinia Cambogia - 250 mg
Green Tea - 150 mg
Winian L-karnityny - 50 mg
Chrom - 70 mg
Jod - 50 mg

Sposób użycia:
W dni treningowe: 1 tabletkę na czczo oraz 1-2 tabletki na 45 minut przed treningiem.
W dni nietreningowe: 2-3 razy dziennie po 1 tabletce co 5 godzin, najlepiej ok. 30 minut przed posiłkiem. Popijać wodą

Specjalna kombinacja substancji termogenicznych i lipotropowych, które znacznie przyspieszają redukcję tłuszczu oraz zwiększają odporność organizmu na zmęczenie fizyczne i psychiczne

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Premium Nutrition - Thyrotherm
Skład: 1 kapsułka zawiera

Sida cordifolia (8%) 200mg
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (10%) 200mg
Caffiene Anhydrous USP 150mg
Kora wierzby białej 100mg
Gugglesterone 100mg
Ostra papryka kajeńska 100mg
L-karnityna 75mg
Witamina B6 1mg
Witamina B12 1mg

Sposób użycia:
1 kapsułka na 15 minut przed treningiem. W trakcie stosowania pić co najmniej 1,5 litra wody. Nie przekraczać zalecanej dawki. Stosować nie dłużej niż 4 tygodnie.

Nie stosować w ciąży, podczas karmienia piersią, w przypadku chorób serca i tarczycy, oraz nadciśnienia lub przyjmowania inhibitorów MAO.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

UNIVERSAL - Unidyne
Skład: 1 kapsułka zawiera

Kwas Pantotenowy 40 mg
Wyciąg z Gorzkiej Pomarańczy 250 mg
Wyciąg z Pochwiatki Koleus 100 mg
Wyciąg z Guarany 910 mg
Wyciąg z Białej Wierzby 105 mg
Korzeń Imbiru 50 mg
Citrilene (Kwas Hydroksycytrynowy) 50 mg
Opatentowana Mieszanka 250 mg
L-tyrozyna, Acetyl-L-karnityna, Fizetyna,
Fosforan Magnezu, 2-dimetyloaminoetanol DMAE
Isoflavonol (Kudzu) 50 mg

Pozostałe składniki:
Pantoternian wapnia, garcinia cambogia, Kudzu, fosfor magnezu, fosforan wapnia, stearynian magnezu, żelatyna

Sposób użycia:
Zacząć od przyjmowania 1 kapsułki przed śniadaniem lub porannymi ćwiczeniami i drugiej kapsułki po południu. Po początkowym okresie można zwiększyć do maksymalnej dawki wynoszącej jednorazowo dwie kapsułki. Nie należy przekraczać limitu czterech kapułek w ciagu jednej doby.

Skład bogaty i ciekawy 65 porcji

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Blaze Xtreme
Skład: 3 kapsułki zawierają

Kwas detradecylotiooctowy
Wyciąg z zielonej Herbaty (60% EGCG - liście) - 825mg
Bezwodna kofeina
Coleus Forskohlii (20% forskolin - korzeń)
Bacopa Monniera ( 50% Bakozydów A & B - liście)
Tyramina (96% - korzeń)
Delta-5-E
(1,2,4,11,12,16-septahydro-10-13-dimethyl-3,17-dimethoxycarboxy-cyclopenta(a)phenanthree-7-one - 100mg

Sposób użycia:
1 kapsulke rano do śniadania i nastepna po 6 godzinach odstępu. Nie przyjmowac na pusty żołądek. Nie przekraczać dawki 4 kapsulek dziennie. Popic 300ml wody.

Bardzo ciekawy i bogaty sklad.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Meta Burn EF
Skład: 4 kapsułki zawierają

Fosfor - 40mg (4% RDA - dziennego zapotrzebowania)
Potas - 101mg (2% RDA)
Iodine (USP) - 750mcg (500% RDA)
Chrom - 300mcg (250% RDA)
Garcinia Cambogia (50% HCA) - 2000mg
Citrus Aurantium (6% synephrine) - 350mg
Green Tea (40% caffeine) - 225mg
Phosphate - 124mg
White Willow Bark (1% salicylates) - 60mg
Coleus Forskohlii (10% Forskolin) - 50mg
Alpha-Lipoic Acid - 25mg
Naringin - 20mg
Cayenne Pepper (40M HU) - 20mg

Sposób użycia:
2 kapsy ok.30min przed śniadaniem, 2 przed obiadem.

Spalacz wolny od efedryny, który zawiera w składzie bezpieczną mieszankę substancji ziołowego pochodzenia. Ogólnie opinie osób, które czytałem uważają ten spalacza za lightowy. HCA to kwas hydrokcytrynowy pochodzący z roślin Garcinia Cambogia, zapobiega on przemianie nadmiaru węglowodanów w tłuszcze. Synephrine pochodzi z gorzkiej pomarańczy - pobudza organizm do termogenezy. Pozatym Meta Burn EF posiada w składzie czynniki , ktore naturalnie zwiększają temp. ciała (tj.wyciąg z wierzby białej - white willow bark oraz pieprz cayenne). Dodatkowo mamy tyrozynę, extrakt z zielonej herbaty oraz pokrzywki forskoli. Plus oczywiscie składniki mineralne - K, I, Cr, P. Ogólnie spalacz ten często proponowany jest kobietom, ponieważ ma delikatny skład.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Meta Burn XTP
Skład: 3 kapsułki zawierają

Iodine (from TyroBurn Blend) - 25mcg (17% RDA)
Fosfor - 39mg (4% RDA)
Niacin (niacinamide) - 20mg (100% RDA)
Wapń - 60mg (6% RDA)
TyroBurn (Mieszanka z L-Tyrosine, Freeze Dried Bovine Thyroid Extract, Monolodo Tyrosine & Dilodo Tyrosine) - 750mg
Ultra Concentrated Green Tea Extract - 485mg
EnergX (USP Caffeine, Guarana & Theobromine) - 300mg
Octopalean - 300mg
Coleus Forskholii (20% Forskolin) - 225mg
XX (Xanthine Xcellerator) - 150mg
Cayenne Pepper (40M HU) - 20mg

Sposób użycia:
Dni treningowe: 1-2 kapsy na czczo (np.przed treningiem aerobowym, ok.25-35min) oraz 2-3 kapsułki przed treningiem siłowym.
Dni nietreningowe: 2-3 kaps. rano na czczo (np.przed aerobami)

Kolejny spalacz firmy MRM, z bardzo ciekawym składem ale także droższy od EF. Zawiera formułę TyroBurn w skład, której wchodzą m.in.: L-Tyrosine, mono i diiodotyrozyny oraz suszony extrakt tarczycowej Bioviny, formuła ta ma za zadanie przyśpieszyć nasz metabolizm zwiększając w sposób naturalny poziom hormonu tarczycy w organizmie. Produkcję hormonu tarczycy zwiększa zawarta w składzie jodyna. Zielona herbata (dzięki wyoskiej jakości kofeinie) pomaga nam zwiększyć termogenezę organizmu oraz (zabijając wolne rodniki w organiźmie) chroni nasze ciało przed chorobami. Formuła EnergX zawiera 180mg czystej kofeiny! Guarana podtrzymuje działanie termogeniczne a Theobromina działa silnie diuretycznie, czyli odwadnia organizm. Kolejnym ważnym składnikiem, o którym nie sposób, nie wspomnieć to Forskolina - sprzyja ona utracie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym oszczędzaniu tkanki mięśniowej w czasie odchudzania. Pozatym jak w EF mamy tutaj pieprz cayenne powodujący wzrost wydatku energii podczas termoregulacji, zwiększenie temperatury ciała. Spalacz ten w porównaniu do EF jest bardzo mocnym suplementem do redukcji tkanki tłuszczowej.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

VPX RedLine
Skład: 3 kapsułki zawierają

Caffeine Citrate -
Caffeine Anhydrous -
Evoburn (Pure Evodiamine) -
Octapomine -
Guggulsterone -
Yerbe Mate -
Green Tea -
Synephrine -
cAMP (adenosine cyclic 3',5'- monophosphate) -
Vinpocetine -
Yohimbine HCL -

Sposób użycia:
3 kapsy rano na czczo, przed aerobami i 3 kaps. na ok.40min przed treningiem siłowym

Nigdzie nie znalazłem dokładnego składu, ale wiem że warto zamieścić ten spalacz w tym zestawieniu. Ogólnie - dobry.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
 • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Fabryka Siły

 • Ekspert
 • Lokalizacja:fabrykasily.pl

Zobacz także:

piczipka
 • Użytkownik
 • PipPip
 • 97 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze
przynajmniej juz wiem co robi ta tyrozyna w moim fatburnerze:D:D:D
 • 0

Luuzak14
 • Użytkownik
 • PipPipPipPip
 • 1403 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna
 • Lokalizacja:Pabianice
 • Zainteresowania:Kulturystyka oraz wszystkie sporty walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze
Artykuł po prostu z.a.j.e.b.i.s.t.y !! Świetna robota Joks :padam:
 • 0
To Be Kur*a Or Not To Be

Davidek00
 • Użytkownik
 • PipPipPipPip
 • 1105 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna
 • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze
no i o to chodsizlo;] jescze tylkoe podaj zestwqienie tcyh fat burnerwo i ktory sie najbardziej oplaca w stosunku cena/jakosc i bedzie lux
 • 0
Moja malutka:)

Ivar
 • Użytkownik
 • PipPip
 • 74 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna
 • Lokalizacja:Łódź
 • Zainteresowania:Muzyka, sport, literatura

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze
Joks, że Ci się chciało :P.
Zajebista robota :padam:
 • 0
Widzew i Ruch

Joks
 • Użytkownik
 • PipPipPipPip
 • 6459 postów
 • Pomógł: 9
16
Neutralna
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze
jak mi by sie nie chcialo to komu by sie chcialo :rotfl: odswierzam bo temat skonczony. jeszcze tylko za pare min umieszcze fotki
 • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Chousu
 • Użytkownik
 • PipPipPipPip
 • 1043 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna
 • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze
Temat bardzo dobry, tylko jak nie będzie podwieszony to będzie zapomniany ;)
 • 0

BODYGUARD
 • Użytkownik
 • PipPipPipPip
 • 7885 postów
 • Pomógł: 1
1
Neutralna
 • Lokalizacja:Kraków
 • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze
Joks dodaj linka do FAQ i po problemie :]
 • 0

Tyson1418048768
 • Użytkownik
 • PipPipPipPip
 • 3116 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna
 • Lokalizacja:Olsztyn
 • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze
To wkoncu ktos z was kto chcial sie pozbyc nadwagi tłuszczu sprobowal ktorys z tych prodkuktow? ktory najlepszy? ja mam chec sprobowac hoodie, ma niby obnizac apatyt a ja mam z tym problem bo mam caly czas chęc wpi.er.da.l.a.c hehe xD
 • 0

Blackzone
 • Użytkownik
 • PipPipPipPip
 • 1952 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna
 • Lokalizacja:siłownia
 • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze
W sumie dobrze że odswieżyłeś bo temat przydałoby się dodać do FAQu. Mod Team zajmijcie się tym :P A co do spalania jeżeli chodzi o suple to chyba najlepiej SCORCH + CLA
 • 0

bikerider
 • Użytkownik
 • PipPipPipPip
 • 4676 postów
 • Pomógł: 0
1
Neutralna
 • Lokalizacja:bielsko-biała
 • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze
HEHE... niezła robota- widać, żę troche temu poświęciłeś czasu... :padam: :padam: :padam:
 • 0

RamzesII
 • Użytkownik
 • PipPipPipPip
 • 8153 postów
 • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze
hoho chlopaki macie odemnie prezent temat jest juz w FAQ Body zajmij sie tym tematem
 • 0

Mafijczyk
 • Użytkownik
 • PipPipPip
 • 114 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna
 • Zainteresowania:Kulturystyka, motoryzacja, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze
przyda sie napewno bo duzo osob sie pyta o spalacze to teraz beda mieli odpowiedz :))
 • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] moje fotki (uwaga bardzo stare)Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023