Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spadek przyrostu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

Cienias1418048771
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze śmietnika
  • Zainteresowania:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Spadek przyrostu
:) Robiłem trening rozpiską na masę by Joks wszystko super szło. Moim celem nie było zwiększenie masy ale w ciągu miecha utyłem około 5kg. Przy tej rozpisce doszedłem do super formy co tydzień zwiększałem obciążenie na klatke o 5kg. Mam duże preferencje do tycia. Zapewne przyrost siły wiązał sie z przyrostem masy. Więc poprawiłem swój wycisk do około 90 kg. 12x65 10x70 10x70 8x75- ostatniej seri nie dałem rady zrobic barki mnie zajebiście piekły :( :( Siły miałem jeszcze sporo ale mięśnie odmówiły posłuszenśtwa. Więc zastanawiam się nad odżywką żeby nie zwalniać przyrostu. Planuje przez zime jechać tym treningiem a od wiosny rzeźbę. Co polecacie jaką odżywkę wziość szkoda mi zmniejszyć tempo przyrostu siły :P Troche to brzmi jak science fiction ale teraz waże 99 a ważyłem 93 :przestraszony:
  • 0
FanClub Joksa

Cel:
-biceps 50
-klata 128
-waga poniżej 100

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Spadek przyrostu
wrzuć fotki czy coś bo jak na 100 kg to powinieneś być wielki jak stodoła :D a chyba że większościa tej masy jest tłuszcz to jebaj rzeźbe . A jaki masz staż bo jak powyżej 6 miesiecy to jakąś Kretke sobie zakup Np Mega Capsy Olimpa :D albo Vitalmaxa też dobre :D
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spadek przyrostu

Robiłem trening rozpiską na masę by Joks wszystko super

dla takich wypowiedzi az sie chce wchodzic na forum i pomagac :hyhy:

Co polecacie jaką odżywkę wziość

chcesz suple na regeneracje sciegien/stawow ? czy na dalsze przyrosty silowo-masowe?
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Spadek przyrostu
a i przed tym cyklem kreatynowym zrób przerwe tzw regeneracje
http://www.forum-kul...showtopic=42118

:D hehe
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Cienias1418048771
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze śmietnika
  • Zainteresowania:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Spadek przyrostu
Fotki nie zapodam bo nie ma na co patrzeć narazie zależy mi bardzo na sile wyglądem poźniej sie zajme. Przy pomiarze tkanki tłuszczowej pisało Masa beztłuszczowa 83 z tłuszczem 98,9. Fatu sporo jest dlatego że nie robiłem rzeźby nie chciałbym w zimę robić. Chodzi mi konkretnie o odżywkę na dalsze przyrosty. PS. Ćwicze tym treningiem około miecha więc chyba na regeneracje zawcześnie. :) PS. W takim tempie przyrostu masy prześcigne Joksa za miesiąc :hyhy: Szkoda tylko że będe wyglądal jak rudi shuberth czy jakos tak :)
  • 0
FanClub Joksa

Cel:
-biceps 50
-klata 128
-waga poniżej 100

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spadek przyrostu

W takim tempie przyrostu masy prześcigne Joksa za miesiąc

O to sie nie martw :D kolega jak mnie wczoraj zobaczyl to powiedzial ze taki spuchniety jestem ze ledwo oczy mi widac hehe

Fatu sporo jest dlatego że nie robiłem rzeźby nie chciałbym w zimę robić

a wiec proponuje cyklicznosc :] trening w ktorym sie masujesz, zdobywasz sile oraz rzezbisz zdobyty miesien i po zakonczonym cyklu znow od nowa. cos dla osob ktore chca zdobyc miesien dobrej jakosci bez fatu lub masowac sie z jednoczesnym spalaniem tluszczu

Chodzi mi konkretnie o odżywkę na dalsze przyrosty

jak masz problem z fatem to odradzam gainera. co najwyzej kreatynke bo juz masz 5 miesiecy. jak nie chcesz mono bo troszke ciagnie wody to cytrynka i do tego r-types biogenixa lub jesli cie nie stac zwykle ala biogenixa oraz carbo i tauryne. carbo w twoim przypadku nie jako transporter bo tym bedzie ala i tauryna ale po treningu by odnowic zapas glikogenu lajtowo 50g. bo widze ze musisz ograniczac wegle
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Cienias1418048771
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze śmietnika
  • Zainteresowania:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Spadek przyrostu

a wiec proponuje cyklicznosc trening w ktorym sie masujesz, zdobywasz sile oraz rzezbisz zdobyty miesien i po zakonczonym cyklu znow od nowa.

hmm wydaje sie to idealnym wyjściem dla mnie twoja rozpiska jest sprawdzona więc wiem że napewno dużo daje nie wiem jak z tym drugim treningiem. Możesz opisać mniej więcej na czym polega ten trening? Zastanawiam się nad zakupem Mono z olimpu tego co wpier polecałeś fajna oferta jest 300 caps za 65 zł tanio i może pomóc nie chciałbym inwestować w niesprawdzone odżywki. Nie wiem jak na mnie podziała to 2 coś ;p.

O to sie nie martw kolega jak mnie wczoraj zobaczyl to powiedzial ze taki spuchniety jestem ze ledwo oczy mi widac hehe

szalejesz widać po fotach niezle efekty twojego treningu wygląd zajebisty ^^ :) :)
  • 0
FanClub Joksa

Cel:
-biceps 50
-klata 128
-waga poniżej 100

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spadek przyrostu
a wiec trening cyklicznie ladnie opisany znajdziesz tutaj:
http://www.forum-kul...showtopic=42454
dlugosc pojedynczego cyklu z 6 tygodni mozesz skrocic na np: 4 tygodnie lub wydluzyc do 8 tygodni zalezy jak tam bedziesz sie lepiej czul. jesli szukasz sprawdzonej kreatyny to moze byc to kaizena
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
pochodzi ona z najlepszych surowcow - niemcy i laboratoriow skw ktore produkuja najlepsza i najczystsza kreatyne na swiecie. teraz w promocji przeceniona wiec mysle ze warto
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Cienias1418048771
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze śmietnika
  • Zainteresowania:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Spadek przyrostu
Co lepsze kaizen czy trec lub olimp?? Bo w mojej miescinie jest sklep gdzie od reki dostane treca vitalmaxa i olimp o kaizenie pewnie nie słyszeli :orany: Szkoda mi troche kasy bulic za przesylke i za bardzo nie mam jak odebrac jej bo mieszkam z rodzicami ;/ wiadomo ciemni rodzice ;/ powiedzą ze sterydy :hyhy:
  • 0
FanClub Joksa

Cel:
-biceps 50
-klata 128
-waga poniżej 100

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spadek przyrostu
kaizen,inkospor,ultimate o te pytaj ;)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Spadek przyrostu
;] Możesz wkljic ten plan skoro tak go zachwalasz :D bo moze mi sie kiedys przydać eheh ;D
Z Góry Dzięki
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Cienias1418048771
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze śmietnika
  • Zainteresowania:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Spadek przyrostu

Możesz wkljic ten plan skoro tak go zachwalasz

O to on
Pon Klatka + tric
wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4 serie 12/10/10/8
wyciskanie sztangi na ławce skosnej 4 serie 12/10/10/8 (co 2 tyg zmieniac z dołem)
rozpiętki 4 serie 12/10/10/8

sciaganie liny wyciagu gornego. jak niemasz liny to krotki drazek nachwytem 3x 12/10/8
wyciskanie francuskie sztangi do czola 12/10/8
wyciskanie francuskie sztangielki zza glowy 12/10/8

sroda plecy + bic

wioslowanie sztanga podchwytem 3x 12/10/8
sciaganie wyciagu gornego w szerokim chwycie zza karku 3x 12/10/8
sciaganie uchwytu neutralnego do klatki 3x 12/10/8
martwy ciag 3x 12/10/8

ugiecia ramion ze sztanga łamana 3x 12/10/8
ugiecia ramion ze sztangielkami na lawce skosnej z suplimacja 3x 12/10/8
młotki 3x 12/10/8

piatek nogi + barki

wyciskanie sztangi zza glowy 3x 12/10/8
unoszenie sztangielek wysoko bokiem w gore 3x 12/10/8
unoszenie sztangielek w opadzie tulowia 3x 12/10/8
podciaganie sztangi do brody w waskim chwycie 3x 12/10/8
sztruksy 3 po 15

przysiad ze sztanga 4x
wykroki ze sztanga 4x
wchodzenie na laweczke 4x
wspiecia 4x
PLAn by JOKS POlecany by JA ;d

oks Joks będe pytał o tamto :P
  • 0
FanClub Joksa

Cel:
-biceps 50
-klata 128
-waga poniżej 100

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spadek przyrostu
jak dla mnie plan standard :D bo wszystko ulozone logicznie (dobre polaczenie partii, bez zbednej przesady z iloscia serii itd.) :hyhy: no wiec efekty musza byc a teraz to nawet zmienilbym w nim kilka rzeczy :rotfl:
- podciaganie sztangi w waskim do brody , tu dalbym chwyt na szerokosc barkow
- rozpietki zmienialbym co 2x trening raz na skosie raz na plaskiej
- dla urozmaicenia bardziej klatki czasami drugie cwiczenie robic jako pierwsze wtedy wiekszymi ciezarami zaatakujesz skos na nastepnym treningu a znow na kolejnym normalnie jako pierwsze cwiczenie płaska
- mlotki jesli dobrze pompuja to nie zmieniłabym bym ich, jesli jednak czujesz ze nie jest do cwiczenie dla Ciebie bo wiele osob narzeka to dopompowac biceps np: na bramie, lub sztanga 21 lub przy uzyciu liny na wyciagu dolnym

imo przeczytaj temat: indywidualizacja treningow tam sie dowiesz pod swoja budowe ciala jak czesto zmieniac jakies cwiczenia. a wiec ostatnie cwiczenie na biceps zmienialbym co jakis czas na te co podalem tak samo z tricepsem. mozna ostatnie cwiczenie zmieniac jakies np:pompki w podporze tylem bo na porecze pewno bedziesz za slaby, czy unoszenie sztangielki jednoracz w opadzie. na inne partie gdzie sa duze miesnie juz nie trzeba tak czesto zmieniac cwiczen. jednak i np na barki bym cos zmienil i zamiast unoszenia sztangielek w opadzie tulowia jako drugie dal wyciskanie sztangi z klatki na wysokosc brody lub unoszenie sztangi/sztangielek w przod przed siebie tak wiesz by co pewien czas zmienic chociaz jedno cwiczenie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Spadek przyrostu
Czyli Norma ;] a ja myślałem że to jakieś nowe odkrycie hehe :P
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Cienias1418048771
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze śmietnika
  • Zainteresowania:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Spadek przyrostu
:zalamany: W mojej mieścinie nie slyszeli o kaizenie ani o intersporze hmm. Zamówie na allegro w aukcji kreatyna.pl :)
  • 0
FanClub Joksa

Cel:
-biceps 50
-klata 128
-waga poniżej 100

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Spadek przyrostu
A nie masz gdzies w okolicy większego miasta ?? co do kreatyn to wszystkie Creapure są mojim zdaniem dobre :D do tego dextroza albo ryboza i do przodu :D :D :D :cwaniak:
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Cienias1418048771
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze śmietnika
  • Zainteresowania:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Spadek przyrostu
NIestety nie ma w okolicy nigdzie dobrego sklepu na poziomie. Życie rzuca kłody pod nogi tym którzy chca być wieksi mam dextrose vitalmaxa. Sporo chyba 700g jeszcze dokupie. Narazie kupie kaizena ;p i będe czekał na efekty. Jedz creapure będziesz WIELKi ;p Dzieki za rady panowie :) :)
  • 0
FanClub Joksa

Cel:
-biceps 50
-klata 128
-waga poniżej 100



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024