Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening na rzeźbe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

BANAN14
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MIELEC

Napisano Ponad rok temu

Trening na rzeźbe
Elo chciałbym zapytac jaki jest najlepszy trening na rzeźbe ?? Mam zamiar ćwiczyć na rzeźbe od 1 do 2 miesięcy , wiec musze szybko sie rozwinąc. A siłownia nie wchodzi w gre !!! Ćwicze tylko w domu. Przez okolo miesiąc zdobylem troche masy , mam jeszcze 1 miesiąc brac gainera, białko i diete , a od gdzies polowy marca lub w kwietniu musze to szybko urzeźbic więc pytam w jaki sposów najszypciej. Z góry thx
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na rzeźbe
lol 55 kg wagi i chcesz rzeźbe ? i to bez siłki nabierz masy bo nei bedziesz z czego miał mięsnie rzeźbic jak nie bedziesz miał odpowiedniej masy mięsniowej , zwłaszcza ze przy treningu na rzeźbe zejdzie ci troche masy

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na rzeźbe
BANAN14, nie jestes czikita :rotfl:
27 w ramieniu chcesz rzezbic ? nie zartuj sobie
a i bez silowni gowno zrobisz, samymi pompkami tylko cuda genetyczne robia dobry wyglad ale nic wiecej
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na rzeźbe
ej ja kiedys na pompkach sobie ładnie klate wyćwiczyłem wypraszam sobiejakies cudaki genetyczne :rotfl:

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na rzeźbe
ej ze ladnie to moze dla ciebie ja mowie o ok 130 w obwodzie klatki ( moj cel ) tego bez silowni nie osiagniesz za zadnego huya
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na rzeźbe
BANAN14, zakup chociaz do tego domu dwie sztangielki, bo chyba nie bedziesz cwiczyl encyklopediami :) chociaz najlepiej byloby zapisac sie na silownie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BANAN14
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MIELEC

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na rzeźbe
Ja mam w domu 2 hantle x10 kg , sztange , rurke do podciagania i gume do rozciagania :kwasny:
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na rzeźbe
lepiej sie na silke zapisac to chociaz motywoje bo za to płacisz ;) i nie mysl o rzeźbie tylko o masie bo bez masy nie ma co myslec o robieniu rzeźby ;) ułuz se diete kup jak bedzie trzeba gainera albo białeczko i ćwicz ze 3 razy w tygodniu (na siłce ofcorse ;)

ps widze ze przytyłes 5 kilo od wczoraj , czy to ja źle widze czy moze coś brałes wczoraj :] ?



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024