Skocz do zawartości


Zdjęcie

pytanko do pro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

pytanko do pro
witam mam pytanko mianowicie chodzi o to ze trenuje na 1,5-2h przed snem i wynika to z braku czasu w ciagu dnia i tera pytanie sie rodzi czy przyroty beda takie same czy mniejsze jakbym cwiczyl np o godz. 18? wiem ze to niezby t dobra pora na trening ale coz takie zycie bede staral sie od nastepnego cyklu treningowego przesunac trening na 18 a teraz prosilbym o od na moje pyt. pozdro thx z gory
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko do pro
pod koniec dnia to czlowiek jest juz lekko zniszczony i napewno jestes slabszy niz popoludniu. oraz poziom testosteronu w organizmie nie jest juz taki wysoki jak w porannych godzinach. no ale jesli niemasz inne godziny wolnej to lepiej przed snem niz w ogule
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko do pro
kozystnie by było jak bys sie chociaz starał nie przemęczac przed treningiem ja se zwolnienia z WF pisałem nawet jak mi siłka wypadała po lekcjach ;) i chodz wczesniej spac to te pozne treningi nie powinny bardzo odbic sie na organizmie

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko do pro
czyli moge cwiczyc tak? czy przyroty beda takie same?
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko do pro
pewnie nei bedą ale to raczej nie powinna być zauwarzalna róznica warzne zebyc na trenig poszedł wypoczęty i dobrze sie wyspał



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024