Skocz do zawartości


Zdjęcie

Magia Aerobicznej 6 WIEDERA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

sam84
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Magia Aerobicznej 6 WIEDERA
Witam.

Mam kilka pytan co do fenomenu tego ciagu cwiczen.

1. Na poczatek prosze mi wyjasnic dlaczego trening ten odbywa sie bez dnia przerwy przez kilka tygodni? Od malego wpajali mi na wylowni, ze miesien potrzebuje odpoczynku i aby sie nie przetrenowac i nie spalic miesnia trzeba dac mu odetchnac poprzez odpoczynek nast dnia lub w weekend. Kiedy bowiem podczas tego treningu jest czas na regeneracje miesni brzucha?

2. W momencie pojawienia sie zakswasow nalezy przerwac trening w nast dniu czy dalej do oporu i nawet z bolem walczyc o piekny wyrzezbiony brzuch?

3. Czy po zakonczeniu cylku 6 tygodniowego mozna dalej ciagnac najwyzszy poziom wtajemniczenia w tym cwiczeniu czy nalezy odpoczac i od nowa zaczynac zabawe?

4. Jak te cwiczenia maja sie do dyskopatii? Czy zadne z nich nie narusza dyskow i nie powoduje podczas ich wykonywania nacisku na jakies nerwy?
  • 0

Tomasssz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA
  • Zainteresowania:muzyka, pilka nozna, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Magia Aerobicznej 6 WIEDERA
moze nie odpowiem na te pytania, ale ja robilem i sil starczylo mi chyba na 10 dni, potem zrobilem dzien przerwy, a potem juz robilem sporadycznie. To cwiczenie jest dobre, ale strasznie meczy miesnie... Ale od czasu do czasu sobie robie z powiedzmy 10 powtorzeniami jedna czy dwie serie. Jak dla mnie, to ten trening jest zbyt intensywny, choc efekty daje.
  • 0

GośćGuest_Bzyk88_*

Guest_Bzyk88_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Magia Aerobicznej 6 WIEDERA
1. To ćwiczenie właśnie na tym polega, że od pierwszego dnia do ostatniego jest coraz większe natężenie pracy mięśni i w tym jest cały pic :P
2. Zakwasy bendą napewno jak wcześniej nie ćwiczyłeś brzucha, ten trening jest bardziej dla zaawansowanych lub średio-zaawanasowanych, ale z własnego doświadczenia ci powiem że na początku jest cieżko ale poźniej już jest lepiej.
3. Po cyklu raczej radziłbym ci odpoczynek.
4. Chyba nie, jeszcze zależy czy robisz to na twardej powierzchni :P

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magia Aerobicznej 6 WIEDERA

4. Jak te cwiczenia maja sie do dyskopatii?

w przypadku dyskopatii to raczej wyłącznie basen,callanetiks,joga. nie zapominaj zeby nie oziebiac plecow :) ale to chyba wiesz ze wizyta u fizjoterapeuty jest wskazana i zastrzyki przeciwzapalne. dalej przy dyskopatii wszystkie cwiczenia powinno sie wykonac na stojaco a nie "wyginac kregoslup" a od brzuszkow wlasnie cos takiego jest gdy co chwile podnosisz tulow wiec ja bym sobie odpuscil zwlaszcza ze w a6w trzeba wykonac 6 cwiczen pod rzad bez zadnego odpoczynku a wiec plecy moga ladnie dostac
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Magia Aerobicznej 6 WIEDERA
Ja sie pochwale bo sie zmotywowalem no i dzisiaj mam juz 21 dzien i widze efekty chociaz patrze na moj brzuszek dziennie :P takze jezeli mozecie ludzie to robic to robcie!! nie powiem niezle daje on w kosc ale chyba warto zobaczymy jak to bedzie u mnie w ostatnim dniu!!
  • 0
My jesteśmy młodzi fani RUCHU CHORZÓW chuligani, kto nie wierzy niech zobaczy jak młodzież walczy !

Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Magia Aerobicznej 6 WIEDERA
a jak to wlasnie odnosnie 4) to mam ciagnac na najwyzszym sobie?? czy przerwa od nowa? jezeli przerwa to ile? czy odrazu on nowa? jakie rzerwy pomiedzy seriami robic?:>
  • 0
My jesteśmy młodzi fani RUCHU CHORZÓW chuligani, kto nie wierzy niech zobaczy jak młodzież walczy !

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magia Aerobicznej 6 WIEDERA
całościowy trening dzienny nie powinien przekraczac 25min, pomiedzy cwiczeniami przerw nie robimy a seriamy 20-30 sek,po zakonczeniu chociaz 10 dni wolnego
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Magia Aerobicznej 6 WIEDERA
ja tam nie próbowałem tego ale napewno spróbuje i wiem jedno rady treningowe Weidera napewno nikomu nie zaszkodzą dla mnie był i jest geniuszem ^^

Teściu1418048771
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magia Aerobicznej 6 WIEDERA
ja mam dosyc duzo fatu i po 15 dniach a6w sa efekty, wiec ci co mają mało tluszczy powinni zauwazyc po jakis 7 dniach, chyba,że wykonują cwiczenia nie poprawnie
  • 0

Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Magia Aerobicznej 6 WIEDERA
ja sie pochwale doszlem do 28 dnia tzn dzisiaj jutro juz 29 :D
  • 0
My jesteśmy młodzi fani RUCHU CHORZÓW chuligani, kto nie wierzy niech zobaczy jak młodzież walczy !

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Magia Aerobicznej 6 WIEDERA

całościowy trening dzienny nie powinien przekraczac 25min, pomiedzy cwiczeniami przerw nie robimy a seriamy 20-30 sek,po zakonczeniu chociaz 10 dni wolnego


Joks ja robilem takjak mi kropek pow czyli miedz cwiczeniami jakies 3-5s zeby zlapac oddech a miedzy seriami 2 minuty. to zle??
  • 0
Moja malutka:)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magia Aerobicznej 6 WIEDERA
takie odpoczynki jakie napisalem to sa zalozenia programu a6w zeby maxymalnie zmasakrowac brzuch:) ty poprostu odpoczywales dluzej. jesli bedziesz mial mocniejsze miesnie brzucha to mozesz te przerwy pozniej skracac
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magia Aerobicznej 6 WIEDERA

Joks ja robilem takjak mi kropek pow czyli miedz cwiczeniami jakies 3-5s zeby zlapac oddech a miedzy seriami 2 minuty. to zle??

a nie na odwrot ??
pomiedzy seriami 3-5s przerwy, a pomiedzy cwiczeniami 2 min ?????
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magia Aerobicznej 6 WIEDERA
nie hehe aw6 to jest wykonanie kilku cwiczen pod rzad bez zadnego odpoczynku i po ich wykonaniu wszystkich to jest dopiero 1 seria i teraz mozesz odpoczywac :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magia Aerobicznej 6 WIEDERA
czyli tak jak tam jest pokazane co robic w 1 dzien to sie liczy jako jedna seria ? :D
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magia Aerobicznej 6 WIEDERA
w 1 dniu to jest akurat tylko jedna seria, a wiec wykonujesz wszystkie cwiczenia bez odpoczynku - takie jest zalozenie ale jak nie dajesz rady to jakies krotkie przerwy sobie rob. w drugi dzien juz masz dwie serie to wykonujesz 6 cwiczen bez odpoczynku pozniej odpoczywasz 30 sekund i znow wykonujesz 6 cwiczen pod rzad
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magia Aerobicznej 6 WIEDERA
rozumiem, dziekowa :D
a tak swoja droga to jechales tym a6w Joksiu ? :)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magia Aerobicznej 6 WIEDERA
wole abs :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024