Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brzuch a reszta miesni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

zi3c
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Brzuch a reszta miesni
Tematów na tema brzucha jest sporo, przeglądałem je na forum, ale chodzi o coś zupełnie innego.
Powiem krótką historię w skrócie. Ćwiczyłem na siłowni 10 miesięcy regularnie, przez ostatnie 2 miesiące brałem kreatyne (efekty były bardzo zadowalające), niestety pozniej z innych przyczyn musialem zrobic przerwe 9-10 miesięczną w treningach. Teraz znowu ćwiczę od 2,5 miesiąca, trening wziałem z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i zachwalam sobie bo efekty powoli wracają. Problem jest tylko taki, żę jak była ta przerwa to jadłem dalej tyle ile gdy ćwiczyłem no i brzuszek się troszkę zrobił. Wszysko jest dobrze bo teraz gdy trenuje to już doszedłem do rytmu dawnego, ale brzuch nadal jest. Nie wiem jaki trenin zastosować bo ten który mam to jest również na mięśnie brzucha, tyle że chodzi bardziej o redukcję tłuszczu przy równoczesnym zachowaniu i rozwijaniu reszty partii ciała. Czytałem, że przede wszystkim liczy się dieta itd. Koledzy powtarzają mi, że bieganie najlepsze na redukcję i tak też będę robił, ale czy jest jeszcze coś co mogło by jakoś przynieść rezultaty dodając do tego wszystkiego?Kolega twoerdzi, że mógłbym sobie białko brać System Protein 80 z Olimpu. Sam nie wiem, bo każdy mówi swoje opinie a jednak ciężko coś wybrać.
* Trening - chyba że oceniacie go za nie efektywny - jeśli chodzi o brzuch
* dieta - to wsumie troszke kuleje, bo jem w różnych porach (niestety taka praca, inaczej nie da rady)
* suplementy - poki co brak, ale przez miesiąć brałem l-karnitynę i raczej nie zauważyłem zmian
* woda - zazwyczaj pije ok. 1l trenując - pytanie czy pić w trakcie czy tylko po?

Czekam na jakieś rady, oczywiście będę bardzo wdzięczny. Pozdrowienia
  • 0

hoorsik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Kulturystyka, sport, komputery no i kobiety oczywiście :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch a reszta miesni
Pamiętaj że ćwicząc brzuch, nie zmniejszasz ilości zalegającej tkanki tłuszcowej. Oczywiście ćwicząc, powiększasz mięsnie ale nie będą one widoczne do puki nie spalisz tłuszczu. Do tego sluża Aeroby (tak jak wspomniales, bieganie lub rowerek, skakanka itd). Aeroby mógłbyś robić np. 3 razy w tygodniu w dni nie treningowe na czczo. Z suplementów to kup sobie jakis spalacz (polecam Thermal Pro Evolution) który pomoże Ci w szybszym zrzuceniu niechcianego ciałka :). Pij dużo wody (min 2-3l dziennie), przed, podczas i po treningu włącznie :). No i oczywiście zajrzyj do dzialu Odżywianie i ułóż sobie jakas diete redukcyjną, bo dieta to podstawa sukcesu :)
pzdr.
  • 0
Obecny cykl:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zapraszam!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch a reszta miesni
zi3c, aeroby dobrze robic na czczo oraz po treningu z racji tego ze pracujesz to watpie zeby chcialo ci sie wstawac przed sniadaniem. wiec po treningu zacznij tak do 25 min jak sobie wyrobisz wytrzymalosc dojdz do 45 a potem nawet i godziny. to ze pracujesz i jesz o roznych porach nie stanowi takiego problemu. masz uwazac na co jesz bo jesli przekraczasz ilosc wegli lub za duzo tluszczy to one ida w brzuch. l-karnityna slaba wiec polecam jak hoorsik fat burneta. pisales rowniez o bialku. one tutaj mialoby zastosowanie antykataboliczne czyli ochranialbys miesnie na reducji. mozesz rowniez kupic sobie omege3 a jesli z dieta ciezko to cla przy tym nawet na dodatnim bilasnie kcl nie odklada sie tluszcz. a jesli jesz za duzo i chcesz ograniczyc łaknienie to chrom. w dni wolne mozesz zapisac sie np na basen bo bieganie obciaza stawy i tez niezdrowo czesto biegac.a brzuszki tylko wzmacniaja miesnie i ze spalaniem tluszczu nie maja nic wspolnego. spalasz tluszcz dopiero po jakies 30-40 minutach treningu gdy masz uszczuplony zapas glikogenu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zi3c
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch a reszta miesni
Poki co to mam taki trening, poniedzialek, sroda, piatek. Bieganie/basen mialbym 2razy w tygodniu w dniach wolnych od silowni (ale to jeszcze nie teraz bo praca/sesja jest). Dieta to roznie bywa bo praca 3 zmianowa wiec posilki nieregularne i w roznych porach, czasem niestety zdarza sie zjesc jakies pizze czy kebaby, ale ograniczam do minimum takie jedzenie. Jesc to lubie, ale nie jem juz tak duzo jak wczesniej to bywalo wiec raczej poradze sobie bez chromu. Z suplementow to w Thermala raczej nie bede inwestowal bo brzuch nie jest az taki tragiczny, a wydaje mi sie ze powinien zejsc bez takich mocnych spalaczy. Mam troche Thermo Speed Extreme z Olimpu, warte to cos czy tylko sciema? Zastanawialbym sie nad tym bialkiem lub cla, wsumie tak na chlopski rozum bialko wydaje mi sie lepsze bo jednak zachowam te miesnie jakie mam a i dalej moze sie rozwina bez spadku przy redukcji (dobrze mysle?) A co do aerobow to robic po kazdym treningu? Trening zajmuje mi gdzies 1h czasem 10-15min wiecej. Z woda pytalem sie tez bo slyszalem rozne opienie z tym piciem, jedni mowia ze w trakcie duzo pic a inni ze lepiej juz po treningu.
  • 0

hoorsik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Kulturystyka, sport, komputery no i kobiety oczywiście :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch a reszta miesni
Miesnie Ci podczas redukcji nie spadna, ew. otaczająca je tkanka tłuszczowa. Kupujac gainera napewno troche ograniczysz spadki (biceps, klatka, itd.), bo tłuszcz będzie znikał a mięśnie rosły. Pamiętaj, że tłuszcz schodzi z całego ciała równomiernie, czyli niestety niemożliwym jest zrzucenie go tylko z brzucha. Chcąc schudnąć niestety musisz pożegnać się całkowicie z Fast Food'ami i słodyczami. Podaj wymiary wzrost/waga/obw. pasa to bedziemy mogli lepiej doradzić Ci w doborze odżywek/suplementów. Aeroby najlepiej robic 3-4 razy w tygodniu moze byc tez w treningowe wiec dobierz sobie to jak Ci najwygodniej (czyt. post wyżej u Joks'a).
  • 0
Obecny cykl:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zapraszam!

zi3c
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch a reszta miesni
wzrost: 175 cm
waga: 69 kg
obwód pasa/talii: 82 cm
wiek: 22
  • 0

Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch a reszta miesni
zeby nie zakladac nowego tematu to sie tu zapytam
jezeli bede jezdzil raz w tygodniu na basen to czy cos tej tkanki spale tzn ja nie mam znow duzo ale mysle ze cos jeszcze tam jest! robie a6w i po 17 dniach widze ze troszke miesnie widac ! troszke jezeli bym jej spali to bylo by juz rewlacyjnie a jak dokoncze caly cykl a6w to juz wogole :)
pozdro
  • 0
My jesteśmy młodzi fani RUCHU CHORZÓW chuligani, kto nie wierzy niech zobaczy jak młodzież walczy !

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch a reszta miesni

Miesnie Ci podczas redukcji nie spadna, ew. otaczająca je tkanka tłuszczowa. Kupujac gainera napewno troche ograniczysz spadki (biceps, klatka, itd.), bo tłuszcz będzie znikał a mięśnie rosły

:zabanowany: :hyhy:
jakby miesnie na redukcji nie spadaly to po co bylyby nam antykataboliki ? czyli tysiace osob kupujacych bialka,glutaminy,tauryny,hmb, aminokwasy to wydaja kase w błoto bo mowisz ze nic z miesni nie spada ? :rotfl: i zakup gainera na redukcje to rowniez bardzo dobry pomysl :padam: gdzie na redukcji przewaza dieta wysokobialkowa wlasnie ze wzgledu na aminokwasy z bialka a nieskoweglowodanowa. ale jesli po gainerze tluszcz znika i rosna miesnie to ja tez to musze wyprobowac :rotfl:

jezeli bede jezdzil raz w tygodniu na basen to czy cos tej tkanki spale tzn ja nie mam znow duzo ale mysle ze cos jeszcze tam jest

to zalezaloby jak dlugo bys plywal...przynajmniej ponad 40 minut aktywnego wysilku w wodzie ale taki 1 basen to raczej regeneracja
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


hoorsik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Kulturystyka, sport, komputery no i kobiety oczywiście :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch a reszta miesni
zi3c patrząc na te dane wnioskuje ze jednak mala oponke masz bo przy 175cm wzrostu 82cm w pasie to dosyc sporo (ale nie jest tragicznie). Tak jak pisalem zalezy od tego ile masz kasy ale mozesz kupic Thermal Pro Evolution lub jak nie masz kasy to ew. zostań przy olimpowskim Thermo Speed Extreme (jak masz malo to dokup jeszcze 1 puche - nie sa drogie na allegro ok 40-50zł) do tego jakies białko, tak zeby starczylo na caly cykl, jakies witaminki lub jak pisal Joks Omege 3 (nie kosztuje duzo), do tego sumienny trening,dieta i aeroby i powinno byc dobrze :)
Marko! troche tkanki tłuszczowej zawsze będziesz miał :) nie ma kogoś takiego co by mial BF 0% :) basen to raczej do poprawienia kondycji (tylko raz w tygodniu), jak chcesz spalic tłuszcz to raczej tylko aeroby :) pobiegasz 3 razy w tygodniu i powinno byc good :)
Joks Mój błąd... miało byc białko zamiast gainera ;) ja teraz biore gainera i mi sie pomylilo... wybaczcie :)
  • 0
Obecny cykl:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zapraszam!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch a reszta miesni
oki to teraz juz wszystko jasne :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zi3c
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch a reszta miesni
Więc zakupilem Olimp Gold Omega 3 i Therm Line II. Tylko pytanie jak dawkowac, na opakowaniu napisane jest: omega 1tab x2 dziennie, therm: 2kaps x2 dziennie. Nie wiem jak to jest bo gdzies sie doczytalem ze tej omegi bierze sie 6-8 na dzien?!
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch a reszta miesni
zi3c, 2 cap 2 razy dziennie omege-3 po pierwszych posilkach np: sniadanie, obiad a therm line - bardzo slaby spalacz na pewno nie na podstawe redukcji bardziej jako dodatek do innego bierz 2 kaps rano 20 min. przed sniadaniem i 2 kaps 30 min. przed treningiem lub obiadem
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024