Skocz do zawartości


Zdjęcie

meta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: meta
wiem ze od koksu idzie sie uzaleznic;) nie jedzcie mnie bo tak jest;)
ja koxa nie bralem bo po prostu uwazam ze w tym co robie jestem nie az tak zly zeby musiec po niego siegac
ja nikogo kto kox bierze nie neguje po prostu jedzac 500 zrobisz sobie krzywde duza tym bardziej ze chyba diety nie masz(nie wiem)
btw. ja szanuje ludzi ktorzy jadac na czysto cos zdobywaja;) (co nie znaczy ze gardze tymi co biora)
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

Prolo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: meta
Bez towaru mozna jakos wygladac,ale zdobywac??bez towaru w kulturystyce nic nie mozna zdobyc i kazdy o tym wie,jast taka konkurencja a zawodnicy z roku na rok sa coraz wieksi.a pozatym zeby cos zdobywac trzeba miec$$$$ kase,na suple,diete,towar,i jakies oplaty,zobacz ze sam bronzer ponad 100zl same slipy ponad 100-150zl :(
  • 0
Michal

GośćGuest_KoT_*

Guest_KoT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: meta
jak nie dziala to po co jesc ? %-) , to tak jak bym wbijał towar do ktorego mial bym zastrzezenia .

Prolo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: meta
Facet nie chce mi sie odpowiadac na takie pytania moze kiedys to zrozumiesz/
  • 0
Michal

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: meta
ja w sumie nie wiem o co chodzi... To ile kto bierze towaru to jego sprawa my możemy tylko zasugerowac dane rozwiązanie a zainteresowany albo posłucha albo nie... kłótnie są zbedne bo wmówić raczej sie nie mówi danej osobie ze to czy tamto jest złe... więc dajcie juz sobie looz



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024