Skocz do zawartości


Zdjęcie

zapytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

zapytanie
dzis poslucham sobie jak zawsze paplaniny kilku poczatkujacych koksiarzy :rotfl: i nasunelo mi sie jedno pytanie. czemu np przy mecie dawkach jak dla mnie malych rzedu 15mg poleca sie juz stosowanie oslonek ale gdy znow ktos rozpisuje cykl z tescia i wbija 500mg lub wiecej na tydzien nikt mu nic o takowych nie napisze. troszke jest to dla mnie smieszne ;/ i lekko nie wytlumaczalne. jakies opinie ?
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: zapytanie
drogi Joksie ponieważ jak to nazwales początkujący koksiarze myślą a moze wiedzą :hyhy: że tylko orale niszczą naszą piękną wątrobe zapytaj sie takiego co by wybrał jak by miał do wyboru winko w tabsach i winko w strzalach?? odpowiedz dla takiego będzie prosta: jasne że w strzałach bo w tabsach bardzo mocno ora wątrobe :zdziwko: :zdziwko: ... taka wiedza :hyhy: :hyhy:

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: zapytanie
spodziewalem sie takiej odpowiedzi :hyhy: tylko ze w kazdej rozpisce na forum z uzyciem tescia w duzej dawce nie widzialem wzmianki o watrobie. gdy przeciez cykle na tesciu potrafia trwac i 12 tygodni. a jak wiadomo w ciągu jednej minuty przez wątrobę, przepływa ok. 1,5L krwi a nadmiar krążących we krwi hormonów, szczególnie testosteronu i jego pochodnych powoduje silne uszkodzenie komórek wątrobowych. wiec co bardziej zniszczy watrobe 15mg metki przez 4 tygodnie czy 500mg tescia przed 10 tygodni ?? :rotfl: wiec masz chyba racje to wynika z nie niedoczuczenia w tym temacie. ale jak zyje to nigdy nie widzialem zeby ktos przy prolongacie lub omce bral sylimarol heheh
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: zapytanie

co bardziej zniszczy watrobe 15mg metki przez 4 tygodnie czy 500mg tescia przed 10 tygodni ??

wydaje mi sie, ze to pierwsze. z doświadczenia- na cyklu 12 tyg enanie/propie dawkach ~300mg/week nie wyczułem bólów w okolicach wątroby (bo sama wątroba nie boli) natomiast przy cyklu z propa 300mg/week i mety 20mg ed musiałem przerwać po ok 60 tabsach mety bo niewytrzymywałem bólów, do tego wymioty itp. chyba źle toleruję leki mocno hepatotoksyczne.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: zapytanie
bardzo mozliwe bo wszedzie pisze ze strzaly sa zdrowsze :D no i dochodzi nam w tabsach c17 jednak musze ten temat bardziej zlebic...bo zawsze myslalem ze tesc z watroba niema nic wspolnego :P a tu sie okazuje ze najbardziej ją niszczy hehe
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_KoT_*

Guest_KoT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: zapytanie
hehehe od kiedy wersje iniekcyjne metabolizuja sie w watrobie ??

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: zapytanie
nie rozchodzi sie o metabolizacje ale o przeplyw krwi. czyli o to ze wyzszy poziom hormonów a w szczegolnosci testosteronu we krwi przeplywajac przez watrobe a duzzo krwi przeplywa przez ten narząd jakies 1/5 w ciagu minuty razem z krwia niszczy ją a dokladniej wedlug dariusza szukały bo juz troszke poszukalem w necie o tym :hyhy: niszczy "siateczke gładka znajdująca się w obwodowych częściach hepatocytów". bo to dosyc logiczne ze strzaly to nie tabsy i te nie musza sie w niej uwalniac ale wszystko co wstrzykniemy w miesien leci pozniej we krwi i chcac czy nie chcac przechodzi ta "wzbogacona" krew przez watrobe. a szukała chyba wie co pisze bo juz troszke artów natrzaskal w tej tematyce :P
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024