Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś mocniejszego czy jeszcze się oszczędzać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

qk
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Film,Muzyka,Sport,Motoryzacja,Komp

Napisano Ponad rok temu

Coś mocniejszego czy jeszcze się oszczędzać?
Witam,
mój staż ćwiczeń to gdzieś ok 3 tyg-1 miesiąc.Wcześniej miałem półroczną przerwe a przed przerwą ćwiczyłem mniej więcej 6 miesięcy.Kiedyś pytałem was o moją pierwszą odżywkę to poleciliście carbo olimpu później tez samej firmy kupiłem gainerka(niby mocniejszy ale przy takim dawkowaniu nie poczułem różnicy).Sęk tkwi w tym że brałem te odżywki tylko po treningu, a na opakowaniach pisało żeby brać codziennie.I teraz od jakiegoś czasu trzymam diete, może nie jest idealna ale staram się i widze na wadze żę skutkuje.Trening wziołem też z waszego forum na mase.I teraz zaczynam ćwiczyć u kumpla on nie miał jeszcze styczności z żadnymi odżywkami i odrazu bierze odżywki za 2 bomby Kreatyne gainer i kij wie co jeszcze.I pewnie przeżyje więc sam się zastanawiam nad czymś mocniejszym doradzicie coś?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocniejszego czy jeszcze się oszczędzać?
oczywiscie ze przezyje ale ten cykl kreatynowy to mu sie na wiele nie przyda. poprostu zmarnuje go :) wystarczylby zwykly gainer. bo na poczatku rowniez ma sie duze przyrosty i takto tą efektywnosc przypisze kreatynie a nie normalnemu treningowi. pozatym w takim tempie brania kreatyny gdy ma sie przyrosty bez zadnych suplementow to gdy przyjdzie stagnacja to po co siegnie ? dlatego powinno sie brac ja po 6 miesiacach gdy juz niema duzych przyrostow wtedy ratujemy sie kreatyna.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocniejszego czy jeszcze się oszczędzać?
hmm Joks te 6 miesiecy z tym bym sie nei zgodził akurat bo dla kazdego ten okres czasu jest rózny ;) ja jestem zwolennikiem na początku cwiczenia na such zwłaszcza w okresie dojrzewania kiedy ciało jest skłonne do wzrostów bez stosowania zadnych supli i nawet bez specjalenej diety
qk jezeli mówisz ze dieta skutkuje i widać zmiany w wadze ( w góre mam nadzieje ;) ) to nie musisz wydawać kasy na niewiadomo jakie suple tutaj samo mona czy tam carbo ci styknie bo warto wykozystac sam potencjał jaki daje dieta ale oczywiscie nikt ci nie zabrania kupowania czegos mocniejszego ;) jakiegos gainera MASS XXL na uzupełnienie diety i powinny być postępy (ale oczywiscie nie w expers tępie wkońcu ti nie koks ;P )

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocniejszego czy jeszcze się oszczędzać?

hmm Joks te 6 miesiecy z tym bym sie nei zgodził

dawniej byl rok :rotfl: teraz zostalo to "przeglosowane" do chociaz 6 miesiecy stazu zeby miec juz jakies pojecie o tym sporcie. oczywiscie dla kazdego ten okres moze byc rozny ale 6m to sie wrecz idealny bo z poczatku sa ciagle przyrosty wiec po co wrzucac kreatyne w 2-3 miesiacu cwiczen
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


qk
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Film,Muzyka,Sport,Motoryzacja,Komp

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocniejszego czy jeszcze się oszczędzać?
Waga idzie w góre ale też dlatego że przez wakacje schudłem niesamowicie(praca czyt.zapierdalanie na obczyźnie robi swoje).OK kreatyne odpuszczam zupełnie ale może białko i carbo albo białko i gainera.Jednak każdy chce jak największego przyrostu masy i czy na początku nie ma to takiego znaczenia czy biore czy nie?
Zresztą to nie taki początek tylko wznowienie treningu po długiej przerwie.
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocniejszego czy jeszcze się oszczędzać?
no mysle ze te suple co wyzej wymieniles to beda dl aCiebie idealne.. osobiscie powinines na samympocztaku zainwetsowac sobie w sam gainerek np wlasnei mass xxl. kup tego sporo i jedz miedzyposilkami a powinno byc lux;] jak przytyjesz pare kilo to dodja tedy jesczze jakies bialeczko czyste albo zastap gainera bialkiem+carbo i dawkuj wedlug potrzeb. po 6 miechach zarzuc jakis monohydrat zrob cykl trwajacy od 4-6tyg pozniej przerwa chociaz meisiac i znow moze na mono poznei zrob przerwe 2 miechy i jedz juz z Cp a pozniej to na co kasa pozwoli;]
  • 0
Moja malutka:)

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocniejszego czy jeszcze się oszczędzać?
qk ja Ci pelece DIETE podstawa masy
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


qk
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Film,Muzyka,Sport,Motoryzacja,Komp

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocniejszego czy jeszcze się oszczędzać?
Ok biore massa dzięki za porady.Tylko ile wziąć tak na 1 cykl (8 tyg.)?
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocniejszego czy jeszcze się oszczędzać?
tyle ile trzeba do uzupelnienia diety, dawkowanie to po treningu jedna dawka, reszta miedzy posilkami
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024