Skocz do zawartości


Zdjęcie

Króki efekt kreatyny/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

b3str
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Króki efekt kreatyny/
Ćwicze regularnie od czterech i pół miesiąca.Gdzieś na początku listopada nabyłem Creapure + ALA1 firmy Trec, zrobiłem na niej około 2 tygodnie po czym odstawiłem na bok bo miałem bóle w wątrobie,żołądku i nerkach.Od Grudnia uzupełniam swój organizm o WPC Ostrowie, zresztą każdemu polecam to białeczko.Dzisiaj minął mój 3 tygodniowy cykl kreatynowy(dokańczałęm tą wcześniejszą kreatyną).Wcześniejsze bóle były spowodowane słąbą dietą i za mało ilością wody.
Dzis sobie siedze , myśle o tych ostatnich trzech tygodniach ciągłego picia wody i brania kreatyny.Doczytałem o krótkim efekcie krety i obawiam się że za jakiś czas poprostu spadnie mój poziom muskulatury...czy ktoś może mi coś głębiej na ten temat powiedzieć ? Pozdro.[/center]
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Króki efekt kreatyny/
to co zbudowales zostanie, o ile caly czas bedziesz regularnie cwiczyl i trzymal diete/dobrze sie odzywial
spadki po cyklach na kreatynie i pochodnych to mity, to nie saa zeby masa odplywala, chodzi o to ze bez krety treningi nie beda takie owocne, tj. nie bedziesz mial takiej pompy ;)
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

b3str
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Króki efekt kreatyny/
Dzięki, z deka mnie podbudowałeś.
Btw, pompe mam zawsze :hyhy:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024