Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam pytanko :D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

mr. szatan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice
  • Zainteresowania:gym

Napisano Ponad rok temu

Mam pytanko :D
WITAM ! Chcialbym sie dowiedziec ja dawkowac HMB tzn po ile tabsow brac i z czym najlepiej mieszac zeby bylo widac jakies efekty :D prosze o odpowiedz :) z gory thx i p0zdr0
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam pytanko :D

Chcialbym sie dowiedziec ja dawkowac HMB

rano po przebudzeniu 1g,po treningu 1g oraz przed snem 1g

z czym najlepiej mieszac zeby bylo widac jakies efekty

z kilkoma innymi paczkami hmb :rotfl: bo tu jedno opakowanie rewelacji nie czyni i dopiero po powiedzmy 3 miesiacach stalej suplementacji zauwazysz pierwsze efekty dlatego bardzo nie oplacalny i przereklamowany nic nie dajacy suplement :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


mr. szatan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice
  • Zainteresowania:gym

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam pytanko :D

rano po przebudzeniu 1g,po treningu 1g oraz przed snem 1g

no luz ale mi tez chodzilo czy jakos przed treningem i po sie tez cos bierze... ?

z kilkoma innymi paczkami hmb :rotfl: bo tu jedno opakowanie rewelacji nie czyni i dopiero po powiedzmy 3 miesiacach stalej suplementacji zauwazysz pierwsze efekty dlatego bardzo nie oplacalny i przereklamowany nic nie dajacy suplement :)

hmmm chodzilo mi np. czy mozna z creatyna lub jakimis gejnerami.... zeby bylo widac efekty :D
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam pytanko :D

no luz ale mi tez chodzilo czy jakos przed treningem i po sie tez cos bierze... ?

toć rozpisalem dawkowanie i skoro nie napisalem w nim przed treningiem to znaczy ze sie nie bierze przed :rotfl: a bierze tak jak napisalem

hmmm chodzilo mi np. czy mozna z creatyna lub jakimis gejnerami.... zeby bylo widac efekty

a ja napisalem prawde ze hmb to shit i jezeli juz w nie zainwestowales to albo poprzestaniesz po 1 paczce i kupisz z odpowiednim stazem kreatyne czy gainer albo bedziesz juz ciagnal dalej przez pare miesiecy suplementacje hmb, wiec wybor nalezy do ciebie chyba ze masz pieniadze by kupic i kreatyne i hmb na kolejny miesiac
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


mr. szatan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice
  • Zainteresowania:gym

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam pytanko :D

a ja napisalem prawde ze hmb to shit i jezeli juz w nie zainwestowales to albo poprzestaniesz po 1 paczce i kupisz z odpowiednim stazem kreatyne czy gainer albo bedziesz juz ciagnal dalej przez pare miesiecy suplementacje hmb, wiec wybor nalezy do ciebie chyba ze masz pieniadze by kupic i kreatyne i hmb na kolejny miesiac

no juz zainwestowalem w hmb kupilem 300 kaps. (1250 :D) no i wlasnie by sie tam znalazla kasa na jakas creatyne ale ile ? tez z 300 kaps. i to mieszac ?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam pytanko :D
jesli 1 kreatyna w zyciu to olimpa 1000 lub olimpa mega capsy :D cykl tak na 6 tygodni w treningowy wychodzi 10g w nietreningowy 5 wiec wylicz ile potrzeba na 6 tygodni :) bo niewiem ile razy trenujesz. i przydalby sie transporter do kreatyny oraz jak dlugo trenujesz chociaz 6 miesiecy ?
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


mr. szatan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice
  • Zainteresowania:gym

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam pytanko :D
dzieki joks...ale jeszcze chcialem sie zapytac jak dawkowac w dni nietreningowe?? i czy 1g jest rowny 1 kapsulce??
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam pytanko :D
w nietreningowy 5g z samego rana po przebudzeniu:
kreatyna 1000 olimpu 1 kap = 1g (5 kap)
kreatyna olimu mega capsy = 1,25g (4 kap)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


mr. szatan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice
  • Zainteresowania:gym

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam pytanko :D
No luz ale mi chodzilo dawkowanie hmb w dni nietreningowe ? i napisz mi ile kapsulek, anie ile gramow :D
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam pytanko :D
trzeba bylo dodac ze hmb :] niewiem ile g maja twoje kapsolki hehe looknij na opakowanie bo nie podales zadnego producenta to nie bede zgadywal jakiej firmy masz hmb
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


mr. szatan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice
  • Zainteresowania:gym

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam pytanko :D
hmb olimp mega caps 300 i one sa rozmiaru takie jak z kreatyna w kapsulkach :P :/
  • 0

Szelest_88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Zainteresowania:sport (deska, silownia itp :P), tuning, elektronika, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam pytanko :D
Te twoje MEGA Caps maja 1250 mg / cap. (około 1,2 grama) wiec jedna rano na czczo, jedna po treningu i jedna przed snem. Mam te same takze wiem co mowie :P
  • 0
Taaa... Lepiej jak jest więcej...

mr. szatan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice
  • Zainteresowania:gym

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam pytanko :D
no luz a w dni nietreningowe jak sie bierze??
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam pytanko :D
jedziesz wtedy rano po przebudzeniu i przed snem i mozesz sobie dac o którejś z tych godzin 1 tab wiecej
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


mr. szatan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice
  • Zainteresowania:gym

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam pytanko :D
thx dzieki wszystkim... za porady i sry za klopot :D
  • 0

Szelest_88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Zainteresowania:sport (deska, silownia itp :P), tuning, elektronika, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam pytanko :D
Ja biore tak po obiedzie tak mi wychodzi bo nie moge inaczej a mam duza przerwe miedzy sniadaniem a obiadem :P jesli mozesz to zalecana jest przerwa 6 godzin miedzy kolejnymi kapsami :)
  • 0
Taaa... Lepiej jak jest więcej...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024