Skocz do zawartości


Zaczynam!! i bd trwał az bd ustaysfakcjonowany!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam!! i bd trwał az bd ustaysfakcjonowany!!
pisalem o tym, zajrzyj do FAQ w dziale trening
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam!! i bd trwał az bd ustaysfakcjonowany!!
Joks,
kto to ten gosc na fotce :hyhy: ??
przyznam iz imponuje mi :padam: :padam: :padam:

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam!! i bd trwał az bd ustaysfakcjonowany!!
Łukaszek, nie spamuj :D bo Kropek wkroczy do akcji hehe
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam!! i bd trwał az bd ustaysfakcjonowany!!
nieeeee no gosc spoko :padam: :padam: RESPECT!! :padam:
ja do wakacji musze byc wiekszy!! i codzien nad wode :hyhy: :D
nie chodzi tylko o szpan i nei zabieram sie za pakowanie tylko dla tego ogolnie lubie to!! piekna rzecz a jak efektywny ten proces to juz w ogooole :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
poczekamy zobaczymy... :)
pozdro!!

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam!! i bd trwał az bd ustaysfakcjonowany!!
Joks,
pozwolisz ze link sobie tutaj umieszcze bo to jedyne pewne miejsce i bede mial pewnosc ze mi nie zginie :) :) artykul fest! ;)
http://www.forum-kul...showtopic=42123

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam!! i bd trwał az bd ustaysfakcjonowany!!
Sluchajcie Panowie!!
pierwsze primo to to ze kolo moich motyli mam jakos mocno rozwiniete miesnie zebate(jakos tak) i to tak troche nieciekawie wyglada, nie wiem co z tym robic!!
drugie primo chciałbym wzmocnic miesnie nog ale nie chce obciazac kregoslupa! no i rosnac w dol za razem!

Doradźcie coś!! :padam: :orany:

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam!! i bd trwał az bd ustaysfakcjonowany!!
1 imo: jezeli miesnie zebate sa nieproporcjonalne do klatki i najszerszego grzbietu to nie rob przenoszenia hantla za glowe, pozatym nie ma go w planie ktory ci rozpisalem wiec nie ma problemu, rozwijaj klatke i najszerszy, a z czasem proporcje sie wyrownaja ;)
2 imo: plan ktory ci rozpisalem na nogi jest najlepszy na rozwiniecie nog wg. mnie (chyba nikt inny nie ma zastrzezen), przysiady ze sztanga na barkach obciazaja kregoslup ale jest to najbardziej anaboliczne cwiczenie i na nim opiera sie caly trening nog, mozesz stosowac pas ale przy dobrej technice nic ci sie nie stanie nawet bez niego ;)
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam!! i bd trwał az bd ustaysfakcjonowany!!

mozesz stosowac pas ale przy dobrej technice nic ci sie nie stanie nawet bez niego ;)

czyli jak? lekki rozstaw nog i bez odrywania piet czy tak??

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam!! i bd trwał az bd ustaysfakcjonowany!!
no raczej nie, nogo powinny byc rozstawione troche szezej niz barki
ja sobie podkladam cos pod piety zeby bo mi sie wtedy lepiej utrzymuje rownowage
i pamietac aby kregoslop byl w naturalnej pozycji a nie ze nie jakos garbis czy cos ( klata lekko do przodu) i przysiad rob do mometu jak bedziesz mial kat prosty miedzy udami a lydkami a nie do samego dolu
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam!! i bd trwał az bd ustaysfakcjonowany!!
oks thx Kropek, :padam:
a jeszcze mam pytanko bardziej z dietetyki ale je zadam : ile jaj moge zjadać dziennie??
bo jadlem sobie ich dosc sporo i jakas wysypke dostalem, nie wiem czy to od nich...

Tyler Durden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam!! i bd trwał az bd ustaysfakcjonowany!!
tak sie składa że jestem dietetykiem nie chwaląc się:P wysypka na pewno od tego zbyt duże spożycie jajek objawia się różnymi wysypkami, nudnościami i innymi dolegliwościami. Z tego co pamiętam ze szkoły dlatego tak jest bo w jajkach znajduje się ovoalbumina która spożyta w zbyt dużych ilościach powoduje taką reakcję organizmu. Ovoalbumina jest bardzo uczulająca, poza tym w żółtku jest dużo cholesterolu co też nie jest zdrowe. Masz inne produkty bogate w białko jajka wcale nie są takie fajne jeśli chodzi o białko przynajmniej dla mnie;D. Co do ilości dozwolonegop spożycia jaj to trudno powiedzieć, ale orientacyjnie wydaje mi się że w 3 dni przez cały tydzień możesz sobie zaserwować. Najlepiej sam zaobserwuj bo każdy jest inny i jeden zje 10 jajek i nic mu nie będzie a drugi zje trzy i spuchnie mu twarz:P, jeszce lepiej może byc jak jest uczulony na ovoalbuminę:P może ty jesteś who knows...
  • 0
"First you have to give up, first you have to *know*... not fear... *know*... that someday you're gonna die"

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam!! i bd trwał az bd ustaysfakcjonowany!!
Tyler Durden, ohhh no tak mi klate niewyjściowo obsypało... :/ :kwasny: :[
no thx DUDE... wpadaj czasem tu...
pozdr!

Tyler Durden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam!! i bd trwał az bd ustaysfakcjonowany!!
No kazdy będzie zaglądał jak będziesz pisał;D
  • 0
"First you have to give up, first you have to *know*... not fear... *know*... that someday you're gonna die"

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam!! i bd trwał az bd ustaysfakcjonowany!!
Tyler Durden, :D :D no niby tak...
wiec moze - czy jest jakies powiazanie miedzy odzywkami a tradzikiem??
i jeszcze jedno - czy faceci moga pic mleko?? slyszalem ze tam laktoza i ze dla nas nie bardzo...??
wykaz sie i pomoz mi :)
THX!! :padam:

Tyler Durden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam!! i bd trwał az bd ustaysfakcjonowany!!
No wiesz dermatologiem nie jestem chociaż co nie co zasłyszałem bo byłem w sumie u 4 chyba i dopiero 4 sie coś na tym zna;D. Odnośnie odżywek i trądziku to zależy jeden dermatolog powie że zależy od jedzenia a drugi powie że nie. Z tego co sam zauwazyłem i zasłyszałem to jeśli chodzi o samo jedzenie lub suplementy typu białko, carbo itd. nie wliczając kreatyny i stacków to nie ma to powiązania. Nie ma potwierdzenia klinicznego że np, im zjesz więcej sera to będziesz miał większy trądzik, ewentualnie jesli już coś ci będzie to jakas wysypka albo cos w tym stylu ale nie trądzik. Nie mówie że akurat po serze wysypka może byc tylko podałem to jako przykład żebyś mógł skminic o co cho. Natomiast jeśli wziąść pod uwagę stacki kreatynowe mam kumpla który niemiał żadnych problemów z trądzikiem a na cyklu nitro II trochę go wysypało;D. Widziałem też przypadki wysypania po xpandzie np. Pewne jest że jeśli masz problem ze skórą i cos tam wyskakuje bez odżywek to na stackach może cie bardziej wysypać. Wiem to tylko z obserwacji bo potwierdzenia jako takiego nie mam. W większości dermatolog Ci powie że trądzik jest spowodowany najprościej mówiąc tym że skóra jest tłusta i zatykają sie przez to pory czy jakos tak co sprzyja gromadzeniu w tych miejscach bakterii i w finale powstawaniu tego g.ówna. Moim zdaniem chocby najmniejszy związek ale jest między trądzikiem a suplami, ale tylko jeśli chodzi o kreatynę i jakies transportery których wiadomo normalnie w organizmie nie ma za wiele dlatego żeby te suple coś dały trzeba zwiekszyc je w organizmie a tym samym on reaguje tak a nie inaczej, cos kosztem czegoś. Bo jak będziesz dbał o to to syfy w końcu zejdą a wielki bic zostanie;D. Odnośnie mleka to najwięcej laktozy masz w mleku w proszku i jest trochę lipa jesli nie jesteś ektomorfikiem bo zbyt duża ilość mleka w proszku i cie zalewa tłuszczyk jak przy dużych dawkach gainera;D. No i to na tyle moich wywodów;D. Pozdro.
  • 0
"First you have to give up, first you have to *know*... not fear... *know*... that someday you're gonna die"

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam!! i bd trwał az bd ustaysfakcjonowany!!
Tyler Durden,
moja wdziecznosc nie zna granic :padam: :padam:

Bo jak będziesz dbał o to to syfy w końcu zejdą a wielki bic zostanie;D

to mi sie szczegolnie podobalo :hyhy:
skore mam tlusta :kwasny: jak bym jakies sterydy bral to kaplica chyba...
jakos damy rade :D
dzieki Ci!!
pozdr

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam!! i bd trwał az bd ustaysfakcjonowany!!
A co Panowie sadzicie o przyjmowaniu kre alkalynu i mass xxl na raz??
dobre takie polaczenie??

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam!! i bd trwał az bd ustaysfakcjonowany!!
nikt nic :kwasny: ?? :zdegustowany:

Ariello
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łubowo
  • Zainteresowania:Elektronika, muzyka, sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam!! i bd trwał az bd ustaysfakcjonowany!!
w sensie ze chcesz to pić w jednym napoju? Odpada...
rano kreta - 30 min i gainer.
  • 0
Mój Dziennik treningowy --- > zapraszam!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


"Jeśli doping - to tylko forma najczystsza!"

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam!! i bd trwał az bd ustaysfakcjonowany!!
Ariello, w sensie ze kuracja tym i tym i czy kre alkalyn bedzie dobry czy cos innego??



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024