Skocz do zawartości


Zdjęcie

ŁAWKA, MODLITEWNIK, WYCIAG...Trening...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

gringer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ŁAWKA, MODLITEWNIK, WYCIAG...Trening...
Witam,
Znalazłem na allegro ŁAWKĘ, MODLITEWNIK, WYCIĄG...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

1) Czy na tym sprzęcie można normalnie ćwiczyć ? Czy zastąpi on siłownie ?
Wiem, że trza dokupić obciążenia, ale czy oprócz tego można na nim wykonywać ćwiczenia tak jak na siłowni ?
2) Czy cena tego sprzętu nie jest zbyt wysoka ?
3) Czy moglibyście podać ćwiczenia jakie można na tym sprzęcie wykonywać ?
Chciałbym nabrać masy... diete już mam...

pozdr i z góry dzięki :)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ŁAWKA, MODLITEWNIK, WYCIAG...Trening...
1)owszem nawet z samymi sztangielkami i sztanga da sie efektywnie cwiczyc. a tutaj masz dodatkowo wyciag przerobisz na nim plecy,triceps, oraz nogi prostowanie nog w siadzie i lezeniu, modlitewnik na biceps, regulowany skos na klatke ogulnie sprzet fajny
2)mysle ze 450 zl to w miare tanio...w moim miescie sam gryf kosztuje 120 zl :D
3)klatka: wyciskanie na lawce plaskiej,skosnej,rozpietki ze sztangielkami,przenoszenie sztangielki
plecy: sciaganie wyciagu gornego jak dokupisz sztange wioslowanie sztanga,sztangielka,podciaganie konca sztangi w opadzie martwy ciag
biceps: modlitewnik jak dokupisz sztange to uginanie przedramion stojac,sztangielki na lawce skosnej z suplimacja, kolanko,21 duzo jest cwiczen
triceps:prostanie na wyciagu,jak kupisz sztange/sztangielki francuz do czola,francuz zza karku,uginanie przedramienia w opadzie
nogi:prostowanie nog w lezeniu,w siadzie jak kupisz sztange wykroki ze sztanga,przysiady ze sztanga na barkach lub plecach,wspiecia,wchodzenie na laweczke
barki:przy uzyciu sztangi i sztangielek wyciskanie zza karku,z klatki,unoszenie sztangielek w przod na boki w gore w opadzie tulowia,arnoldki

ogulnie jak widzisz duzo cwiczen wykonuje sie przy pomocy sztangi i sztangielek dlatego one stanawia podstawe :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Curtis000
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 2
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Only Trance Music

Napisano Ponad rok temu

Re: ŁAWKA, MODLITEWNIK, WYCIAG...Trening...
Ławka całkiem niezła, swoja droga za te pieniadze bedzie ciezko wyhaczyc cos ciekawszego i bardziej przydatnego dobry gadzet jak na moje oko to ten wyciąg, tylko ten przyrzad do rozpietek nie na wiele sie zdac moze gdyz bynajmniej jak dla mnie nie pasował on tak dokładnie gdy składałem ramiona i sobie go odpusciłem (sprawdząłem u kumpla na podobnej ławce z takim włąsnei przyrzadem do rozpietek "motyli") w sumie kwestia budowy ciała, ale to zawsze mozna zastapic sztangietkami bynajmniej ja tak zrobiłem. Wiem po sobie bo tez kiedys niezle główkowałem zanim kupiłe ławkę( a kupiłem tą [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ), jak narazie jestem zadowolony spełniła moje oczekiwania :) a reszte sie zobaczy jak bedzie dzwigał 140kg na klate (joke) czy bedzie stabilna itd... :)

Zycze dobrego wyboru no i udanych rezultatów Pozdro
  • 0

gringer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ŁAWKA, MODLITEWNIK, WYCIAG...Trening...
Witam,
Dzięki za pomoc :)
Mam jeszcze jedną prośbę... czy moglibyście mi pomóc ułożyć plan treningowy ? Będe miał do dyspozycji sztange i 2 małe sztangielki, oraz drążek do futryny :P

Oto info:
1 i 2) Nigdy nietrenowałem, nie miałem kontaktu ze sprzętem, czasem pompki i brzuszki...
3) Masa, masa i jeszcze raz masa :)
4) Sztanga, małe sztangielki i drążek, czas na trening: codziennie po godz. 16.00
5) Dieta: W 6,2g B 2,2 T 1,2g - razem ok. 2700kcal, ważę 64kg.
6) 17lat - żadnych przeciwskazań

z góry dzięki i pozdr :)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ŁAWKA, MODLITEWNIK, WYCIAG...Trening...
trening ogólnorozwojowy :D przykładowy jest w FAQ
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024