Skocz do zawartości


Zdjęcie

potrzebuje trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

hamer16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wziac ZMA ??
  • Zainteresowania:siłownia muay thai , kick boxing , box,teakwondo

Napisano Ponad rok temu

potrzebuje trening
mam16 lat waże 91 kilo mam 183 wzrostu do dyspozycji lawke do brzuszkow hantle 2x 3kg 2x 2,5 kilo lawke ze sztangą i obciazenie do niej 60 kilo gryf lamany i obciazenie 2x5 kilo chce spalic tluszczyk i wyrobic rzezbe miesni a przyokazji nabrac sily brac wiecej na klate itp itd proszeo trening niedlugo bede mial zrobione wyciagi i hantle 10 kg wiec bede mial wiecej sprzetu do dyspozycji szczegolnie pozdrawiam 3majcie sie oczekuje na szybka i dobra odpowiedz
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje trening

chce spalic tluszczyk i wyrobic rzezbe miesni

nabrac sily brac wiecej na klate itp

albo jedno albo drugie :D, z czego pod trening silowy za male ciezary i za maly staz by mocno katowac klatke dlatego proponuje rzezbe znajdziesz taki trening w FAQ z czego podstawa spalania fatu to dieta (malo wegli duza bialka) oraz pare razy w tygodniu aeroby ktore beda ten fat palic zaczynasz od 30 min i jedzisz do 45 min aerobow. moze to byc np skakanka, jazda na rowerze,bieganie,plywanie itd.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


hamer16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wziac ZMA ??
  • Zainteresowania:siłownia muay thai , kick boxing , box,teakwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje trening
węgle to są weglowodany ?? chcialem teraz wlasnie w koncu zabrac sie za pakowanie na sile i brac odzywki węglowodanowe ............a z węglowodanami nie spale tłuszczu bo powolutku sie gubie
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje trening
tak wegle to weglowodany. i sily nie zrobisz rzezbiac sie. schemat pobierania energii w organizmie to miej wiecej cos takiego mct->wegle>bialko,tluszcze. bo wyczerpaniu jednego zapasu organizm przechodzi na kolejny. wiec logiczne ze jesli chcesz spalic tluszcz robisz diete wysokobilakowa i nisko weglowodanowa zeby szybko organizm a schemacie pominal wegle i zaczal palicz tluszcz ale masz wtedy malo energii wiec sily nie wypracujesz. i na odwrot jesz duzo wegli jakies carbo przed treningiem czy w trakcie to masz sile ale jak przekroczysz deficyt to niewykorzystane wegle ida w tluszcz. nieda sie tego polaczyc
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


hamer16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wziac ZMA ??
  • Zainteresowania:siłownia muay thai , kick boxing , box,teakwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje trening
sorka za problem......ale znow sie troche pogubilem jezeli chce pakowac na sile juz zostawmy narazie ten tluszcz jezeli na sile to wiecej bialka czy wegli ???
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje trening
wiecej wegli na sile, zwlaszcza przed treningiem czy w trakcie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024