Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam 15 lat... Chce byc taki jak Wy...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam 15 lat... Chce byc taki jak Wy...
jezu Panowie OGARNIJCIE sie przeczytalem caly post i wszystko procz wypowiedzi początkującego do wyrzucenia bo nie na temat. chlopak chce miec kaloryfer a wy o zdjeciach wyjezdzacie i o tym ze nie widac brzucha przez podkoszulke. ściągnie ją latem to bedzie widac. wystarczylo jak poczatkowy dac 1 linka do ogulnorozwojowki i napisac mu ze jesli chce miec ladny brzuch niech zacznie cwiczyc abs II lub aerobiczna 6 weidera wszystko w FAQ. a gainera dobieramy pod swoja diete, zapotrzebowanie na weglowodany oraz pieniadze z tanszych moge polecic gain bolica,gainera 1, ze srednich activite a z drozszych massa xxl, gainera 2,olimp mct. nie wymienialem tych z kreatyna w skladzie bo na to za wczesnie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam 15 lat... Chce byc taki jak Wy...

wcale nie uwazam sie za najmodrzejszego :kwasny:
stary jak cie tak zbluzgalem to sorqa :zalamany:

to po co mnie od razu wyzywasz? tak poczulem sie urazony nazwaniem mnie "parapetem"

ale odpowiedz mi na jedno pytanie o czym ty kurcze xD gadasz? ja chce zaczac cwiczyc i nic nie wiem na temat kulturystyki a ty mi jakies foty wysylasz kolesi... po co mi to? :kwasny:

Napisales ze chcialbys zeby kaloryfer bylo widac przez koszulke. a ja uwazam tak jak bloniu czyli :

kratki przez koszulke nie zobaczysz nawet jak opier.d.olisz tyle co pudzian i panek razem wzięci :D

napisales pozniej ze sa tacy ludzie a ja sie poprostu tym zaciekawilem. Chcialem sie tylko dowiedziec czy to jest mozliwe. przepraszam

a jak nie znasz odpowiedzi na pytanie to sobie postow nie nabijej bueh :D bo innego sensu tego pisania o bzdurach nie widze

co do tego nieszczesnego brzucha to na mnie dziala najlepiej a6w.
tutaj na czym polega to cwiczenie Dołączona grafika
rowniez na poczatek polecam ogolnorozwojowke potem mozesz robic trening na poszczegolne partie. jak bedizesz chcial gotowca to napisz to ci przesle na PW.



użytkownik Koń wg mnie p******.oli głupoty a potem wywija kota ogonem i nie mowie tu o tym temacie tylko w ogole.


mozesz dokladniej o tym powiedizec? chcialbym wiedziec co razi innych uzytkownikow w moim pisaniu . w sumie ... napisz to na PW dzieki z gory
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024