Skocz do zawartości


Zdjęcie

kawa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

kawa
czesc kreatyna i kawa wiadomo efekt tylko wyszczuplający (kieszeń) ale białko + kawa czy węgle + kawa albo białko i węgle + kawa to jest pytanie roku
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: kawa
Węgle to się raczej "tolerują" ze wszystkim
kawa też uszczupla nas o sporo witamin i pierwiastków jak choćby żelazo

dlatego syfa nie piję wolę się naćpać life enerGGy :rotfl: :rotfl:
  • 0

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kawa
ja musze kawe chlać bo za darmo :rotfl: żartuje musze bo normalnie jutro zaczynam nocki na ochronie a to taki teren ze sam jeden na polu a sprzęt do ochtoonyw sumie wart razem z 1000000
  • 0

italboy82
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:serra san bruno
  • Zainteresowania:softair

Napisano Ponad rok temu

Re: kawa
chlopaki chyba sie troszku mylicie co do kawy!ktura jest dla mnie jednym z najlepszych suplementòw!i mozna ja pic w sumie zawsze nawet w okresie brania kreatyny-co potwierdzaja najswiwzsze badania!!!!!!ja mam dwie prace i spie maximum 5 godz na dzien i nie wyobrazam sobie funkcjonowania bez kawy!pozatym jestem barmanem z rana i strzelam okolo300 espresso italiano wiec chyba cos o tym wiem!przed treningiem strzelam sobie potrujna kawke i slucham ostrei muzyki w aucie!w ten oto sposub obudzesie i agresywnie nastawie do treningu!! co wam z tego ze biezecie kreatyne jak spicie na lweczce!
  • 0
koniec z masa!!

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kawa
najswiezsze badania mowia ze jak sie pije kawe i slucha sie ostrej muzyki w aucie to nie ma spadkow? bo ja nie czaje tego ...


poza tym inni cpaja life energy zamiast kawy. o!
  • 0

dream_killer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Dzieffczynky

Napisano Ponad rok temu

Re: kawa

najswiezsze badania mowia ze jak sie pije kawe i slucha sie ostrej muzyki w aucie to nie ma spadkow?

Komentarz: hahahahahahaha Ale tylko w aucie czy poza też? To jakiś warunek? :rotfl: a okłady z młodych piersi to lek na rozstępy :zawstydzony: przynajmniej ja tak uważam :zawstydzony:
  • 0
..:: Tomorrow Never Dies ::..
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

italboy82
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:serra san bruno
  • Zainteresowania:softair

Napisano Ponad rok temu

Re: kawa
takze kawa zawsze i wszendzie! jak chcecie ja brac z kreatyna to jedyna zecz do zrobienia to troszke zwiekszyc raport kretyny! szczeze polecam pare kawek z rana i w poludnie w ten oto sposub nasze cialo i kazda jego komurka nasycisie CENNA kafeina pozniej przerwa.pierwsza porcja kreatyny przed treningiem i reszta po, no bo w sumie jak jusz jestesmy pozadnie nasyceni to spozywana kreatyna sluzy nam tylko do uzupelnienia wyczerpanycz treningiem zapasòw!wielkie pozdro i wszystkiego naj!
  • 0
koniec z masa!!

dream_killer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Dzieffczynky

Napisano Ponad rok temu

Re: kawa

takze kawa zawsze i wszendzie! jak chcecie ja brac z kreatyna to jedyna zecz do zrobienia to troszke zwiekszyc raport kretyny! szczeze polecam pare kawek z rana i w poludnie w ten oto sposub nasze cialo i kazda jego komurka nasycisie CENNA kafeina pozniej przerwa.pierwsza porcja kreatyny przed treningiem i reszta po, no bo w sumie jak jusz jestesmy pozadnie nasyceni to spozywana kreatyna sluzy nam tylko do uzupelnienia wyczerpanycz treningiem zapasòw!wielkie pozdro i wszystkiego naj!


Bzdura zanim coś napiszesz pomyśl i sprawdz czy to prawda. Poza tym radze poprawić pisownie bo to jest żałosne...
  • 0
..:: Tomorrow Never Dies ::..
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

italboy82
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:serra san bruno
  • Zainteresowania:softair

Napisano Ponad rok temu

Re: kawa

najswiezsze badania mowia ze jak sie pije kawe i slucha sie ostrej muzyki w aucie to nie ma spadkow? bo ja nie czaje tego ...


poza tym inni cpaja life energy zamiast kawy. o!

hej koniu lepiej odswiez sobie wiedze o suplementach to przynajmniej bedziesz wiedzial co pisac!bo jak masz sobie jaja robic to lepiej zajmij sie jedzeniem ryzu! co do kreatyny to najlepsza jest CREAPURE degussa patrzcie na opakowanie jak jest ten znaczek to macie najlepszy produkt! hej
  • 0
koniec z masa!!

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kawa
KURWA HUJ Z TYMI JEBANYMI KOSZERNYMI BADANIAMI ! A TY BARMANIE CHYBA STRZELASZ SOBIE ALE Z NAPLETA JAK TEN PEDOFIL Z TEMATU MASTURBACJA KURWA :mad: pierwszy raz się tak wkurwiłem na powaznie tu na forum na huj się wypowiadasz jak bladego pojęcia nie masz mi zresztą chodziło o wiedze praktyczną a nie co te pedały wymyśliły żeby sprzedać newsa w bravo to tak jak by najnowsze badanie od pałowania odkryło że jeśli trzepiesz dwa razy na godzine to musisz wypalić 5 paczek fajek dziennie albo że najnowsze badania naukowców z izraela dowiodły że papierosy są zdrowe a nawet są polecane dla sportowców bo rozszerzają pęcheżyki płucne szczyt debilizmu lecz się na paznokcie i włosy pod pachą bo IQ masz o 3% niższe od gąbki do mycia ciała
  • 0

dream_killer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Dzieffczynky

Napisano Ponad rok temu

Re: kawa
Spokojnie hehe bez nerwów :) jak dla mnie to tylko nabijanie postów (choć sam dużo pisze jeżeli komuś to przeszkadza to nich mi je zablokuje bo mi na nich nie zależy :) ) ale troche głupio wprowadzać ludzi w błąd... Za samą pisownie należy się ostrzeżenie :zdegustowany:
  • 0
..:: Tomorrow Never Dies ::..
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kawa
przepraszam poniosło mnie nieśpie 24 godziny równo i ide spać przepraszam italiana82 jeśli go obrazilem
  • 0

italboy82
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:serra san bruno
  • Zainteresowania:softair

Napisano Ponad rok temu

Re: kawa

takze kawa zawsze i wszendzie! jak chcecie ja brac z kreatyna to jedyna zecz do zrobienia to troszke zwiekszyc raport kretyny! szczeze polecam pare kawek z rana i w poludnie w ten oto sposub nasze cialo i kazda jego komurka nasycisie CENNA kafeina pozniej przerwa.pierwsza porcja kreatyny przed treningiem i reszta po, no bo w sumie jak jusz jestesmy pozadnie nasyceni to spozywana kreatyna sluzy nam tylko do uzupelnienia wyczerpanycz treningiem zapasòw!wielkie pozdro i wszystkiego naj!


Bzdura zanim coś napiszesz pomyśl i sprawdz czy to prawda. Poza tym radze poprawić pisownie bo to jest żałosne...

he ostatnia artykul czytalem wlasnie wczoraj!i jesten absolutnie pewien tego co pisze!!!!!!!inaczej siedze cicho i nie wprowadzam w blad pytajacego!!pozatym niezamierzam sie z nikim sprzeczac rubcie jak chcecie!ale jezeli jestesmy tu to wlasnie by wymienic nasze opinie i doswiatczenia! a co do pisowni to ja mieszkam we wloszech i szczeze muwiac sprawniej pisze po wlosku ale wtedy to juz czyba sie wogule nie doczytacie!buona notte!
  • 0
koniec z masa!!

italboy82
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:serra san bruno
  • Zainteresowania:softair

Napisano Ponad rok temu

Re: kawa

przepraszam poniosło mnie nieśpie 24 godziny równo i ide spać przepraszam italiana82 jeśli go obrazilem

gosciu naprawde przykro mi z twojego powodu!wpierw zadajesz glupie pytania a potem obrazasz odpowiadajacego....ale musze przyznac w gebie to mocny jestes!!hehe i jeszcze raz italboy82 nie nalezy do osub co wypisuja pierdoly!i jak ktos chce podwarzec moje zdanie to musi miec jajcuchy jak dwa arbuzy
  • 0
koniec z masa!!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: kawa
koniec klotni hehe, italboy82, kawka jest dobra przed treningiem na pobudzenie ale tak jak polecasz zbyt czesto ja pic to moze doprowadzic do uzaleznienia a ja np niechce byc kawowym ćpunem :D a sgopolesie niechce ale musze dac ostrzeżenie za wulgaryzm bo az mi sie caly post na inny kolor wyświetlił :D ale sa swieta wiec tylko 2 cukierki
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


dream_killer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Dzieffczynky

Napisano Ponad rok temu

Re: kawa
No tak ale w połączeniu z kreatyną (kawa) wyszczupla jedynie portfel :hyhy:
  • 0
..:: Tomorrow Never Dies ::..
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

italboy82
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:serra san bruno
  • Zainteresowania:softair

Napisano Ponad rok temu

Re: kawa

koniec klotni hehe, italboy82, kawka jest dobra przed treningiem na pobudzenie ale tak jak polecasz zbyt czesto ja pic to moze doprowadzic do uzaleznienia a ja np niechce byc kawowym ćpunem :D a sgopolesie niechce ale musze dac ostrzeżenie za wulgaryzm bo az mi sie caly post na inny kolor wyświetlił :D ale sa swieta wiec tylko 2 cukierki

nie obawialbymsie zbytnio uzaleznienia od kafeiny...ale rubcie jak chcecie.natomiast co do kafeiny i kreatyny to przystaje przy swoim!gadalem takze z chlopakami z bodyweb naiwiekszego wloskiego forum kulturystyki,kturzy dali mi racje!a wiec chlopaki jak cos piszecie to musicie byc tego pewni na 100% a nie piszecie to co slyszycie na waszych silowniach! bez oparcia o zrudla ksiazkowe! pozdrawiam
  • 0
koniec z masa!!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: kawa
o tym ze kofeina zle wplywa na kreatyne to wiemy wlasnie z publikacji i licznych badan a nie z silowni :D bo tam to nawet kreatyne mlekiem popijaja i tez zyja...podaj jakies referencje,linki itd do badan nad kreatyna i kofeina
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: kawa
hmm z ta kofeina i kreatyna to ja nie wiem jak jest
gdyby sie wzajemnie "gryzly" to by jej nie dodawali do tylu stakow
  • 0
Anglia

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kawa
a czy sama kofeina ma destruktywny wpływ na mięśnie ?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024