Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwszy stack i mega MOC;D!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

Tyler Durden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Pierwszy stack i mega MOC;D!!!
sIEMA
Zastanawiam się nad nowym cyklem i planowałem sobie coś takiego:
Nitrobolon II puszka 350g
Kre Alkalyn Mega caps Olimp 90 kapsów
Ostrowia 1800 kg
Maltodekstryna 2 - 4 kg

Ok 200 złotych

Ostatni cykl miałem na 90 kapsach kre alkalynu i ładnie poszło w wymiarach wręcz cudownie:P, ale wiecie chce teraz konkret mocniejszy - mega zryta moc:P jak myślicie dobry mix? ciekawe tylko na ile by starczyło;/. Może macie inne propozycje, uwzględniające nitrobolon II bo jego łykam na pewno;D i coraz bardziej się nakręcam jak na kre alkalynie samym zrobiłem dwa centy w bikolu to ile bym zrobił na nb II i kre...
  • 0
"First you have to give up, first you have to *know*... not fear... *know*... that someday you're gonna die"

Ariello
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łubowo
  • Zainteresowania:Elektronika, muzyka, sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy stack i mega MOC;D!!!
mi pare tematów nizej poradzono NBII i CP...tyle ze ja do tego dobieram jeszcze gainer
mozemy zacząć równo, i dla publicznej wiadomości później mniej wiecej porównać efekty...;)
  • 0
Mój Dziennik treningowy --- > zapraszam!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


"Jeśli doping - to tylko forma najczystsza!"

Tyler Durden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy stack i mega MOC;D!!!
hehe no właśnie widziałem że ci doradzono cell pumpa do nitro;D A ja chciałem sobie kupić 700g nitro, ale myślę że lepiej będzie dorzucić coś innego i alkalyn będzie fajniejszy od cell pumpa, mam jakąś awersję do niego bo kumpel brał i nic mu nie poszło po nim;/. Ale ile cell pumpa ty łykasz dwie puszki po 450g?
  • 0
"First you have to give up, first you have to *know*... not fear... *know*... that someday you're gonna die"

Ariello
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łubowo
  • Zainteresowania:Elektronika, muzyka, sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy stack i mega MOC;D!!!
jedna cp, jedna nbII.
choć to jeszcze na 100%nie przesądzone.
  • 0
Mój Dziennik treningowy --- > zapraszam!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


"Jeśli doping - to tylko forma najczystsza!"

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy stack i mega MOC;D!!!
Tyler Durden, 350g nb2 to malutko
jesli chcesz brac z ka to najlepiej 700g nb2 i ka
ale ja bym CI polecil na pierwszy cykl CP duza pucha lub dwie male
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy stack i mega MOC;D!!!
Tyler Durden, to ze polecilismy po dlugiej debacie Ariello, nitro2 nie oznacza ze i Ty sie kwalifikujesz na tej rodzaj suplementu :D. nie znamy o Tobie zadnych podstawowych danych czyli jakie miales wczesniej cykle na kreatynie ile ich bylo jakie byly odstepy czasowe jaki jest rowniez twoj staz czy utrzymujesz diete i co jest twoim celem zakladam ze masa ?
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Tyler Durden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy stack i mega MOC;D!!!
Jeśli chodzi o staż to juz będzie 16 miesięcy za soba mam dwa cykle na Kre Alkalynie i nie wspominajcie nic o mono bo i tak nie wezmę nie będę się cofał. Chciałbym spróbować nitro bo słyszałem że dobre i mam nadzieję bardziej pójdzie niż na alkalynie który notabene jest chyba lepszy od cell pumpa do którego nie mam zbytnio przekonania bo kumpel narzekał na niego, z kolei wy polecacie więc już sam niewiem. Na nitro 700g i krealkalyn mnie nie stać zbytnio chyba że cell pump i krealkalyn no to jeszcze. Celem jest masa i wzrost siły bo mało ciężaru podnoszę na którym masy nie zrobię. No i teraz możecie pomóc;D.
  • 0
"First you have to give up, first you have to *know*... not fear... *know*... that someday you're gonna die"

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy stack i mega MOC;D!!!
hehe tak sie sklada ze mono na mase jest najlepsze :) i nie rozchodzi sie tutaj o zadne cofanie ze to gorsza kreatyna tylko ma taki sklad chemiczny ze lepiej nadaje sie do jej robienia na wzrost sily natomiast najlepszy jest jabłczan. wiec mozesz polaczyc te dwie kreatyny w 1 cyklu. przy okazji zaoszczedzisz troszke kasy :D i jak masz czas to zapraszam http://www.fabrykasi...pic.php?t=12919 dowiesz sie wtedy jaką kreatyne powinno sie stosowac pod swoj cel treningowy
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Tyler Durden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy stack i mega MOC;D!!!
No ale po mono będą spadki;/ a to mi sie nei widzi po krealkalynie np nie ma:D tyle że mono tańsze, może mono i cell pumpa doradźta coś coś co mnei pokopie na maksa, a przynajmniej w waszym mniemaniu powinno bo wiadomo ze na każdego co innego działa;D.
  • 0
"First you have to give up, first you have to *know*... not fear... *know*... that someday you're gonna die"

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy stack i mega MOC;D!!!
łojezu hehe rozbrajają juz mnie teksty gdzie ktos pisze ze po mono beda spadki...przeciez to nie zaden steryd! to co wypracujesz na treningu zostanie i nic nie spadnie a retencja wody takze jest nie zauwazalna i niewiem czemu niektorzy sobie wkrecaja ze ich woda zalewa to nie metanabol :). imo takie polaczenia sa przeciez bardzo czesto stosowane jablczan + mono. ja sam z sentymentem wracam do mono bo na nim buduje zawsze wiecej niz na innych kreatynach a i obwody sa wieksze :D kropek to juz chyba 6 razy bral mono jak dobrze pamietam
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy stack i mega MOC;D!!!
bierz cp + mono z duza pucha orangee powinno cie przekopać.
Czy jest krealkyn w proszku, myslalem ze nie ma, tak sobie :wstyd: ?
Mono i tak jest the best :padam:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy stack i mega MOC;D!!!

Czy jest krealkyn w proszku, myslalem ze nie ma, tak sobie :wstyd: ?

jest :) nawet olimpu OLIMP KRE-ALKALYN POWDER
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Tyler Durden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy stack i mega MOC;D!!!
Dobra pomyślałem i spróbuje tak jak radzicie (Joks wie co mówi;D) mam w planie:
Biogenix - Cell Pump Orange - 665g
Olimp - Creatine kreatyna Mega Caps - 150kaps.

tylko niewiem jak to brać:P bo to te megacapsy i to trochę inaczej,na poczatku stycznia będzie hajsik to zobaczę co jeszcze dokupic oprócz ostrowii. Najchętniej to bym 4kg gainbolica łyknął ale niewiem jak z hajsem będę stał;/.
  • 0
"First you have to give up, first you have to *know*... not fear... *know*... that someday you're gonna die"

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy stack i mega MOC;D!!!
4 cap mega capsow zaraz po przebudzeniu
10g CP przed treningiem
Dzien beztreningowy
4 cap zaraz po przebudzeniu

ewentualnie mega capsy mozesz zastapic innym mono z olimpu kreatyna 1000 :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Tyler Durden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy stack i mega MOC;D!!!
Jak tak mało cell pumpa brać przy mono to mi sie nie opłaca kupowac dużej puchy bo bym ze 3 miechy na cp jechał, a tak chyba nei można:P. Ja akurat ćwiczę w jednym tygodniu 4x a w następnym 3x więc po miechu zjadłbym zaledwie 140g, a na cp chyba się jedzie tak koło 6 tygodni i styka więc mała pucha mi starczy chyba że będę jadł więcej cp, no ale żeby mi nerek nie rozerwało:P. Jak myślisz Joks mała pucha starczy?

sorry za dręczące pytania:P.
  • 0
"First you have to give up, first you have to *know*... not fear... *know*... that someday you're gonna die"

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy stack i mega MOC;D!!!
zawsze mozesz druga porcje brac w dzien nietreningowy w porze treningu, ale raczej nie bedzie to mialo jakiegos odzwierciedlenia duzego w wynikach bo w tym dniu i tak nie cwiczysz ;/ wiec wylicz sobie na 6 tyg i tyle kup. a za reszte kup inne przydatne suple
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy stack i mega MOC;D!!!
ja mialem 5 cyklow na samym mono i teraz do kazeego stack i tak biore mono
jesli cchesz kupic doklanie tak jak piszesz to CP spokojnie mozesz brac w tr 2 razy rano i przed /po treningu a w nietreningowe rano i starczy na prawie 7 tygodni
ale po 4 kapsy mono nie taraczy na zadlugo bys mausial miec wiecej kolo 250 albo jesli bedziesz mial ju na 100% 150kap. to bierz po dwie do kazdej porcji CP
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024