Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odzywki ;p


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

GreeD
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Silownia, Tuning Cars

Napisano Ponad rok temu

Odzywki ;p
Mam taki problem. Chce przenzaczyc 200 zl na odzywki. Cwicze 3 miechy, co byscie polecali zeby mase zlapac. I zjalem juz 3 kg MASS XXL.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki ;p
a wiec kontunuacja gainera :D jak trudnosci ze zdobywaniem masy to cos z wieksza iloscia wegli np vitalmaxa gainer 1. kreatyna mono za jakies 3 miesiace
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki ;p
No to wpierdol to jeszcze raz + jeszcze jaka Kreatyna + dieta i dobry trening i Masa Mega w guoe :D:D
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki ;p
za wczesnie na krete zrob tak ja pisze Joks,
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

GreeD
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Silownia, Tuning Cars

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki ;p
A co byscie powiedzieli zeby osobno bialko osobno wegle? polecacie Vitalmax Gainera I? A jaka kreatyne mono? Jaka firma? No i ja mam 16 lat. Kreatyne myslalem zeby tak w kwietniu brac
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki ;p
jezeli niemasz rozpisanej diety a napewno nie masz hehe to lepiej stosowac gainer. odzielne polaczenie bialka i carbo powinny stosowac osoby dokladnie znajace swoje braki w diecie dzieki czemu moga precyzyjniej i o pasujacej im porze dostarczyc tych brakow. Tobie wystarczy porcja gainera po treningu oraz miedzy posilkami a przed snem troszke bialka w postacji chudego twarogu, na sniadanie owsianka lub tunczyk, obiad to znow piersi z kurczaka z ryzem czy ziemniakami dla urozmaicenia czasami makaron. i tak miej wiecej maja wygladac twoje posilki. przy masie dobrze takze jesc rodzynki, bananym orzechy :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GreeD
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Silownia, Tuning Cars

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki ;p
U mnie z dieta ciezko bo mieszkam w internacie ;p i mam tam 3 posilki ;p jakies suple do tego gainera? Bralem MASS XXL to teraz Vitalmax gainer 1?
  • 0

Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki ;p
Joks, a ile tych rodzynek np na dzien ??:> jestem ciekaw i czemu tak rodzynki :)
  • 0
My jesteśmy młodzi fani RUCHU CHORZÓW chuligani, kto nie wierzy niech zobaczy jak młodzież walczy !

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki ;p
moze byc jeszcze raz mass xxl :P w sumie duzej roznicy Ci to nie zrobi :P
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

GreeD
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Silownia, Tuning Cars

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki ;p
Czy mam dodatkowo jesc cos do tego gainera? Suple jakies??
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki ;p
nie, kup witaminki w aptece i rosnij
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki ;p
Vitaral polecam
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki ;p
Marko!, poniewaz rodzynki zawierają w 100 gramach: 22 gramy wody, 1,1 grama białka, 64,4 grama węglowodanów, 6,8 grama błonnika, 860 miligramów potasu, 61 miligramów wapnia, 52 miligramy sodu, 42 miligramy magnezu, 33 miligramy fosforu, 1,6 miligrama żelaza, 0,1 miligrama cynku, 30 mikrogramów witaminy A, 0,1 miligrama witaminy B1, 0,08 miligrama witaminy B2, 0,5 miligrama witaminy B3, 0,3 miligrama witaminy B6, 4 mikrogramy kwasu foliowego.

a rodzyneczki to suszone winogrona

Winogrona są cennym surowcem do produkcji soków pitnych, win, alkoholu etylowego, koniaków, octu winnego, rodzynków, dżemów itp. Owoce zawierają do 25% glukozy, około 1% pektyn, kwasy organiczne, witaminy, sole mineralne, substancje antyoksydacyjne. Mają działanie zasadotwórcze, moczopędne i przeciwmiażdżycowe, zwiększając poziom korzystnego cholesterolu HDL oraz hamując utlenianie cholesterolu LDL. Właściwości te posiadają również soki z winogron a zwłaszcza wina czerwone zawierające najwięcej garbników. Przypuszcza się, że wypijanie kieliszka czerwonego wina do posiłków może pomagać w zapobieganiu miażdżycy.

100 gramów surowych winogron dostarcza średnio 70-80 kilokalorii

w diecie kulturystycznej powinny przeważać węglowodany złożone. To one dostarczają energii trwale a nie zapewniają jedynie chwilowego zastrzyku energii. Dlatego rodzynki dobrze jest tylko dodawac jako dodatek do czegos (30g dziennie nie wiecej). moze to byc dodatek do owocow lub jak ja robie do kostki lodów i wkrojonego banana lub na sniadanie z platkami. oprocz tego dobre sa rowniez orzechy włoskie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki ;p
ale artykul o tych rodzynkach ale dzieki :) tez bede sobie dodawal
  • 0
My jesteśmy młodzi fani RUCHU CHORZÓW chuligani, kto nie wierzy niech zobaczy jak młodzież walczy !

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki ;p
jak bsy chcial to kup mega C + mass xxl !! powaznie spuchnał bys zdeka;DD
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki ;p
czesc ! jak to jest ? po kawie jak się pije kawe i bierze kreatytne to zniweczyć efekty moze a jak się bierze białko i węgle i pije się kawe ?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024