Skocz do zawartości


pierwszy cykl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

cris1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy cykl
ghuan, daj spokuj z sterydmi, jak chcesz coś o nich wiedzieć to poczytaj w necie :-) lepiej weź się za suple.
  • 0
Nie polecam szpitala :/

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy cykl
Dokladnie.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

GośćGuest_ghuan_*

Guest_ghuan_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy cykl
Czytam w necie dosyć dużo a tutaj chciałem zasięgnąć opinii rzeczoznawców. W pełni zgadzam sie z dawidem1920, pierwszy cykl powinien wg mnie być solo i również nie przerywałbym go z powodu gino, zawsze jest Noval :) Testosteron w takich dawkach nie powinien być groźny chociaz moze faktycznie przyklad z propem troche za mocny. Spokojnie dj_cris, na razie nie mam zamiaru sie brac za koksy ;)

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy cykl
Stary znasz sie wogole na koksie? Co to jest noval? Chyba nolva!!!
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

GośćGuest_ghuan_*

Guest_ghuan_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy cykl
Jak już pisałem dopiero zdobywam wiedzę w tym temacie, ale zapewniam Cie, że wiedziałem jak sie pisze Nolvadex (najwidoczniej wydarzenia ostatnich kilkudziesięciu godzin wywarly na mnie taki wplyw, ze nie wiem co sie dookola dzieje). Twoja reakcja troche mnie zaskoczyla. Jesteś modem, powinienes chyba raczej pomagac innym a nie oceniac ich wiedze, obrazac czy tez nasmiewac sie (nie wiem jak nazwac Twoja wypowiedz). Ja Twojej wiedzy oceniac nie bede....

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy cykl
Ja Cie nie oceniam.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

omen1418048751
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy cykl
Wszystkie cykle są o.k. ale tak do deci dodałbym teściaka bo może być deca-dick (nikt o tym nie pomyślał?), po samym propie (gdybyś brał 50mg c2d) by Ci poszło w granicach 5kg na masie z czego by spadło kilka :? , jak byś większe dawkowanie dał może byś załapał troszeczke więcej mięska ale by spłyneło tak szybko jak przyszło.. a jeżeli chcesz jeden środek na pierwszy raz wal prolo 200mg c5d, ewnetualnie dobre połączenie na pierwszy raz (delikatne), superka 50mg c2d+prop 50mg c2d i nie spadnie tak jak po teściaku..
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy cykl
omen po dawce 200mg deci deca dick nie wystąpi !!
Policz sobie ilośc soku prolo i propa na tydzień to będziesz wiedział jak jest, a nie gadaj głupot, że 50mg co dwa dni propa to za mało.

ewnetualnie dobre połączenie na pierwszy raz (delikatne), superka 50mg c2d+prop 50mg c2d i nie spadnie tak jak po teściaku..

połączenie dobre, ale co wg ciebie większe spadki sa po teściu niz po nandrolenie?
Proponuje na pierwszy raz jeden środek.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024