Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuje pomocy, porady (odżywki, dieta)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

crh1906
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Potrzebuje pomocy, porady (odżywki, dieta)
Witam. Na siłowni zaczołem cwiczyc poand rok temu ćwiczyłem przez pare miesięcy jednak nie brałem tego zbyt powaznie nie stosowalem zadnej diety itp. Od grudnia zaczołem cwiczyc na poważnie. Nie jestem specjalistą co do robienia diety więc prosze o ewentalne poprawki. Acha i od stycznia mam zamiar zakupić białko + jakieś odżywki możliwe też że kreatyne. Prosze o rade co było by najlepsze, jestem szczupły najlepiej na mase i dołączyć to do diety.
śniadanie :
- Płatki owsiane + rodzynki, mleko
Drugie sniadanie: (jedzone w szkole)
- 2 bułki z szynką lub pasztetem
Obiad:
-Ryż, pierś z kurczaka, rurówka
-Pieczywo razowe, wędlina, warzywa
-Makaron, mięso mielone, kluski
Posiłek po treningowy:
- Jajecznica
- Tuńczyk w kawałkach z puszki, kukurydza z puszki
- ser twarogowy, jogurt,banan, chleb razowy
Kolacja:
- chleb razowy, szynka, płatki, wędlina, warzywa

Wiem że skromne to ale nie znam sie na tym zabardzo prosze o pomoc kogoś kto sie zna w celu poprawienia diety i dobrania odpowiednich odzywek. Puki co mam zamiar kupić sobie białko, na allegro oferowane białko 80% za 7.50 kg.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
dołączyłem link bo być może ktoś kupił własnie to białko i wie cos o tym bo mam obawy co do tego białka. Prosze polecenie mi czegos. (ćwicze 3 razy w tygodniu)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy, porady (odżywki, dieta)
po pierwsze tego bialka to nie kupuj z allegro syf :hyhy: cena jego mowi wszystko...a sprawdzone bialko to juz okolice ~25 zl (ostrowia) wiecej o syfiastych bialkach i oszustwach na allegro masz tutaj: http://www.fabrykasi... ... c1a#145729 dalej chcesz budowac mase jak masz szybka przemiane materii to gainer z duza ilosci wegli, np vitalmaxa 1 lub troszke z wieksza iloscia bialka mass xxl, co do diety to dzial odzywianie :), aha dodam jeszcze ze jak cwiczysz ponad rok to mozesz sobie rowniez kreatyne sprawdzic np olimpu mono mega capsy
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024