Skocz do zawartości


Zdjęcie

jaka odzywke ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

ownator
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

jaka odzywke ?
siema prosze o pomoc w wybraniu odzywki jakiejkolwiek do 150 zl. i zasadnicze pytanie ile kg masy po tym mi przyjdzie ( nie pije , nie pale )
  • 0

Karol1418048738

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odzywke ?
Kulturystyka to nie matematyka, tu nie przelicza się odżywek na kilogramy.

Napisz jak się, odżywiasz, ile czasu już trenujesz.
Jesteś szczupły czy masz tendencję do tycia ?
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odzywke ?
i cyzb ralkes juz jakies odzywki w szczegolnosc kreatyne lub stacki
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odzywke ?
o kufa, zobaczcie stare poste tego typa, kiedys napisal temat w sterydach i byla zajebista szydera, ktos see jaja robil pewnie, a teraz temat w suplach, niewiem.
zeby nie byl spam to gainer dla uzupelnienia diety, jak dobrze poszukasz to gainer 1 na allegro chodzi 10 kg za ok 170 zeta
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

ownator
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odzywke ?
cwicze od roku ale mialem przerwy od jakis 3 miesiecy znowu laduje na powaznie , nie kulem dupska i jechalem caly czas na suchara jem wszystko co sie da nie mam zadnej diety. jestem sczuply i mam problemy z tyciem
  • 0

ownator
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odzywke ?
a ile po takim gainerze mozna przytyc styklo by mi z 5 kg ale to chyba nie realne ;x prosze o pomoc
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odzywke ?
a wiesz wogule co to dieta ?
Nikt ci nie powie jakie wyniki zrobisz na odzywce lub suplemencie obojetnie jaki on by byl
kazdy ma inny organizm
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odzywke ?
Bez diety bedzie ciezko. Mozesz spróbować kreatyne, na początku mono obojętne jakiej firmy. Do tego możesz dokupić mass XXL. Polecam tani i dobry sklep [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (Admin - zadowolony? )
  • 0

J.U.N.I.O.R
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:Sporty Walki Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odzywke ?
Czesc wszystkim chciał bym zebyscie mi poradzili co teraz mam wziasc zalerzy mi na masie troche juz jej mam ale chce wiecej trenuje 5 miesiecy jestem juz po 2 cyklach na kreatynce moja głupota załuje tego ale na poczatku niewiedzałem nic na ten temat moja głupota sprubowalem tez koksu jestem własnie na metce i teraz chce cos wziasc niemam za durzo kasy słyszałem ze nitrobolon dobry jest ale spadki sa durze wiec zostawiam sobie to na wakacje :D czy Massxxl bedze dobre prosze o odpowiedz z gury dzieki . Szacuneczek dla INEED$ za Pac'a!!
  • 0

piterson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 534 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka jakos ;d
  • Zainteresowania:sport(y)

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odzywke ?
Nie no koles, jak dla mnie to po pierwsze koks to swinstwo ( nie wypowiadac sie na temat mojej opini bo to tylko moje zdanie, kazdy ma inne) Nie wnikam w to ile masz lat, ale jak sie okaze ze mniej niz np 20 to wogole glupote zrobiles, a po 2 to przy stazu 5 miechow 2 cykle na krecie i jeszcze bierzesz mete to juz wogole ci odwalilo. Narazie to cwicz czlowieku a nie bedziesz bral coraz to rozniejsze specyfiki. Samo sie nie zrobi chocbys zjadl 12kg massxxl i bral do tego sterydy i niewiadomo jeszcze co. Proponuje ci cwiczyc cwiczyc a dopiero jak juz nabierzesz doswiadczenia z treningiem dieta wziasc sie za suple. Bo tak to tylko stracisz niepotrzebnie kase, zdrowie i wcale rezultatow treningu nie bedzie duzych.
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odzywke ?
J.U.N.I.O.R zapraszam do dzialu odrzywianie, dieta to podstawa, napewno cos wybierzesz
skoro juz bierzesz mete to pare dni przed koncem zacznij jakas kreatyne, tylko koniecznie zacznij stosowac sie do diety! Jakie dawki tej mety i ile juz ja bierzesz ?
nic wiecej ci nie moge doradzic, jedynie gainer do uzupelnienia diety, mass xxl jest ok
ps. 2Pac 4 life
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024