Skocz do zawartości


Zdjęcie

Meta ruska i odblok??!!!!!??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Ami1418048768
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów KK
  • Zainteresowania:kulturystyka, psy bojowe, hip hop , motoryzacja i jeszcze jest tego duuuzo

Napisano Ponad rok temu

Meta ruska i odblok??!!!!!??
Elo mam pytanie zamierzam zrobic cykl na mecie to bedzie mój pierwszy an koksie jak jaą mam brać jakih moge spodziwaac sie i Jakie odżywki do niej wziąść??
zamierzam po niej zrobić również podtrzymanie!! Hciałbym zebyscie mi powiedzieli wszystko co wiecie o mecie tego dobrego i złego !!!!!!!!!!!



ZZZZ góry dziękówa !!!!!!!!!!!!!!!! POzdro!!!!
  • 0
Życie to walka, a by PrzetrwaćĆ trzeBa Iść za CCiiiiosssem>...

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta ruska i odblok??!!!!!??
http://www.forum-kul...showtopic=40760

tu sobie o samej mecie poczytaj, po profilu wnioskuje ze nie dla ciebie saa, probowales supli ?
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Ami1418048768
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów KK
  • Zainteresowania:kulturystyka, psy bojowe, hip hop , motoryzacja i jeszcze jest tego duuuzo

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta ruska i odblok??!!!!!??
Spoko wieszz wprofilu takie na oko wpisałem dane one sa stare jescze przed cwiczeniem teraz wymiary sa wieksze ale nieiwem ilke waze bo sie nie wazyłem . Teraz juz jestem po 4 tygodniah brania kreatyny , gainera 2 i białka i dobrze idzie siła tez poszła a to dopiero półmetek cyklu spoko a o mecieee hce wiedziec ile mi mzoe przyjsc siły i masy i co brac na syfy zeby nie wyszły????


POOOOozdro!!!!!!!!!!
  • 0
Życie to walka, a by PrzetrwaćĆ trzeBa Iść za CCiiiiosssem>...

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta ruska i odblok??!!!!!??

hce wiedziec ile mi mzoe przyjsc siły i masy


no mytego Ci nie powiemy... to zależy od twojego organizmu ale jeśli dobrze idzie Ci na suplach to po co Ci SAA?? głupota... działaj narazie na suplach

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta ruska i odblok??!!!!!??
juniorek ma racje :) juz Ci pisalem ami na gg ze lepiej mete sobie odpusc narazie...ale jak sie Ciebie nie przekona to co do syfow to stosuj cynk od poczatku do konca razem z pct,ewentualnie mozesz rowniez dokupic vitaminium b compositium, tam jest witamina PP oraz kilka z grupy b ktore napewno w jakis sposob wspomoga chociaz watrobe
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


magik16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BytoM
  • Zainteresowania:Only Siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta ruska i odblok??!!!!!??
panowie zeby nie zakąłdac nowergo temaciku. to powiedzcie mi ile mniejwiwecej sie " jaki " kox rozkreca :D ?? wiem ze to zalezy od organizu ale czy po np peirwsyzch strzałach czuć juz przypływ tej energi czy jak ? a jak po mecie ?:| bo tabsach ?:|


czekam na odc
pzdr
  • 0
Żyj Kolorowo :D

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta ruska i odblok??!!!!!??
nie tyle od organizmu co od srodku dostepnego na cyklu krotkie estry dzialaja szybko,dlugie dluzej nawet do kilku tygodni gdy zaczna pozadnie trzepac, meta dziala raczej szybko kilka dni powiedzmy w granicach 5-7,porzadnie czuc juz po 2 tygodniu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta ruska i odblok??!!!!!??

panowie zeby nie zakąłdac nowergo temaciku. to powiedzcie mi ile mniejwiwecej sie " jaki " kox rozkreca ?? wiem ze to zalezy od organizu ale czy po np peirwsyzch strzałach czuć juz przypływ tej energi czy jak ? a jak po mecie ?:| bo tabsach ?:|

nie tyle od organizmu co od srodku dostepnego na cyklu krotkie estry dzialaja szybko,dlugie dluzej nawet do kilku tygodni gdy zaczna pozadnie trzepac, meta dziala raczej szybko kilka dni powiedzmy w granicach 5-7,porzadnie czuc juz po 2 tygodniu

no a ja sie nie zgodze z Joksem :wstyd: :padam: Ja już w 14 dniu na prolce byłem w huy opuchniety i czułem masakryczny przypływ siły :hyhy: :hyhy: :hyhy: a i to nie był efekt placebo!! ponieważ widziałem nawet po twarzy ze spuchła, podniosło mi sie ciśnienie, hyhyh i posiniały mi naczynia krwionośne...

A jezeli chodzi o mete to jestem zwolennikem niskich dawek rzedu 10 / 15 mg ed i u mnie wzrost siły zauwazam dopiero po ~3 tyg moze to i wina małej dawki ktura troche czasu sie musi nazbierać . ale przynajmniej jak schodziłem z mety to nie zauwazałem spadków masy , gdzie kiedyś jadąc na piramidkach po nawet 6 tabsów dziennie puchłem tylko i ta woda odpływała.

pozdro :padam: :padam: :hyhy:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta ruska i odblok??!!!!!??
pit zbytnio nie rozumiem tego co napisales...przeciez prolka dziala wlasnie po 2 tyg :rotfl: kiedy znow propek dziala natychmiast jakies 2-3 dni :hyhy: wiec to zalezy od estru. podam przyklad: deca nikt niema cudownego organizmu zeby dzialala po tygodniu :rotfl: ma taki skladnik a nie inny ze trzeba poczekac te pare tygodni az sie rozkreci
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta ruska i odblok??!!!!!??
aha nie no spoko muślałem ze mówisz właśnie o prolce jako długim esterze ze działa po paru tygodniach :padam: :padam: :padam: :padam: a teraz czaje ocb!!! :hyhy: :hyhy:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024