Skocz do zawartości


Zdjęcie

NO Shotgun


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: NO Shotgun
oczywiscie ze bym mogl ;), tak samo jak kazdy kto sie na tym troszke zna tez napisze Ci to samo. zawodnicy z dluzszym stazem maja doswiadczenie, wiedze, technike wykonywania cwiczen (wstepne zmeczenie miesnia czy oszukane powtrzenia ktore sa dobre na wzrost masy ogulnie musialbys poczytac zasady weidera by wiedziec cos wiecej) poznali juz na tyle swoj organizm ze wiedza jakie produkty spozywac pod swoja grupe krwii co ma bardzo duze znaczenie w diecie, bo takie utarty schemat nie na kazdego pasuje znaja swoje zapotrzebowanie np ja musze spozywac 3,3g bialka gdzie standard to 2,5. mieli czas poprostu w przeszlosci na eksperymentowanie ze teraz wiedza co maja robic by dac swoim miesnia bodziec do wzrostu to samo z cwiczeniami ja wiem jakie na mnie dziala a znajomy musi robic zupelnie inny zestaw cwiczen bo moje mu nie podchodza wiele by pisac i wymieniac przyklady czemu ktos to sie lepiej zna lepiej wykorzysta cykl :) poprostu napewno ktos zaawansowany nie popelnia bledow poczatkujacych jakies cwiczenia bicepsow 2x w tygodniu czy klat bo wie ze nalezy czasami zrobic regeneracje urozmaicac trening a nie przez 6 miesiecy jechac starym, bo miesnie sie przyzwyczaja i co 3 miesiace wypadaloby jakoms zmiane wprowadzic,juz nie wspomne o takim bledzie jak nie cwiczenie nog - mniej hormonow anabolicznych mniej masy ciala ja wiem jak sobie poradzic gdy mam zastoj zwiekszam ciezar ilosc kcl i znow mam przyrosty ale o tym by znow wiele pisac oczywiscie to byly tylko przyklady, mimo ze forum jest po to by pomagac to niestety nie uda nam sie wszystkiego ciebie nauczyc czy ci pokazac bo jest to technicznie nie do wykonania :cwaniak: (bo niema to jak spotkanie na zywo) i dlatego od tego na silowniach sa trenezy ktorzy widza co robisz zle,a prawda jest taka ze kazdy kto zaczyna cwiczyc i prosi o suplement na mase to tak robi ciagle wkolko to samo przed dlugi czas nic nie zmieniajac a polowa nawet niewie co to jest act czy hst. doswiadczenie jest rowniez wazne w dopingu zaawansowany nie zrobi sobie krzywdy a poczatkujacy po cyklu wszystko straci albo nic na zyska to takie inne porownanie :hyhy: ze wiedza = potega :padam: a w suplemetnach jest to bardzo wazne dzieciaki kupuja hmb,glutaminy,aminokwasy,tribulus a ja nawet bym sobie tym glowy nie zawracal bo z doswiadczenia mojego innych i nie jednych badan wiem ze to marnowanie pieniedzy na te suple ewentualnie moze aminokwasy ale tylko przy redukcji a tribulus jak bede mial 30 lat juz nie mowie o ich spozywaniu ze np bialka nie mozna laczyc z aminokwasami czy kreatyne popijac mlekiem :D trosze trzeba w tym siedziec by wiedziec ogulnie o co sie rozchodzi uff ale sie napisalem :padam: ale widzisz junior zawiechy nie zlapalem :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NO Shotgun
a jaka masz grupe krwi ?
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: NO Shotgun
Jezeli chodzi o mnie to ja mam gupe krwi 0... a co to ma do rzeczy?? :zdziwko:
  • 0
wracamy do żywych...

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NO Shotgun
ja tez mam 0,
osoby z ta grupa najlepiej rosna od wiekszych ilosci bialka zwierzecego i chudego miesa, nie zbyt dobrze tolerują mleko i tyją od produktów pszeenicznych,
czyli jak chcesz w dluzszym czasie sucha mase to ograniczasz wyroby pszeniczne, a jak nie boisz sie tluszczu to czemu nie :P :hyhy:
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: NO Shotgun
kurcze bije sie tluszczu jak cholera bo lapie go strasznie szybko... musze strasznie uwazac co jem... bo potrafie w tydzien przytyc 5 kg... :looka:
  • 0
wracamy do żywych...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024