Skocz do zawartości


Zdjęcie

gainer mass xxl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

gainer mass xxl
zamierzam kupic sobie tego gainera bo chce przytyc. nie zamierzam go laczyc z niczym innym bo jestem za mlody i za wrazliwy na bardzo agresywny srodek jakim jest kreatyna. wiec bede sobie bral gainera 50 g dziennie a w dni treningowe moze 2x . co wy na to?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mass xxl

na bardzo agresywny srodek jakim jest kreatyna

kreatyna to taka rewolucja w sporcie jak to ze ziemia jest okragla :) wiec nie musisz sie jej obawiac co do dawkowania w glownej mierze zalezy to od brakow w diecie,jezeli brakuje Ci 100g to mozesz robic tak jak napisales jedna porcja miedzy posilkami druga po treningu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mass xxl
najlepiej bierz to co najmniej 3 razy dziennie wtedy to może będą jakieś fajne efekciki oczywiście jeśli dietka będzie wysokokaloryczna trzymana i treningi, wtedy to nie ma bata żebyś nie przytył :] z doświadczenia wiem, że mniej porcji nie opłaca się brać, pozdros
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mass xxl

jestem za mloda


i za wrazliwy


to jestes ON czy ONA >??? :rotfl:
  • 0

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mass xxl
no ale czemu ja jakos sie troche boje tej kreatyny? nie wiem moze jakos tak zostalem zawsze nastawiony ze kreatyna to moze miec jakies skutki uboczne. chodzi mi o to ze ja nie jestem na maxa kasiasty i jak sobie kupie tego gainera 4,8kg to chce go najlepiej wykorzystac, o diete sie nie martwie bo zdrowo sie odzywiam i bialka , weglowodanow tez jem dosc sporo bo sobie makarony wpierdzielam albo ryze (mimo to nic nie tyje:| aww na maxa szybka przemiana materi;/) no pewnie z kreatyna by mi lepiej wlazlo .... no a jesli juz to jaka byscie radzili ? taka jakas dla poczatkujacego (mam niski staz):P ale tak zeby poprostu wiecej masy mi wlazlo z tym gainerem bo chcialbym przytyc tak z 15-20 kg ;p
  • 0

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mass xxl
tam jest literowka juz zmieniam :D jestem on :<
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mass xxl
makaron i ryz- nie widze tu bialka ?! :zdziwko:
  • 0

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mass xxl
makaron to byl przyklad weglowodanu , a ryz ? nie ma bialka ? czemu u mnie pisze ze to ma z 8 % ? poza tym jesli juz tak chodzi o ta diete to jem tez fasole czerwona a ona ma ponad 10% jak nic :)
  • 0

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mass xxl
weź jedz wieczorkiem przed snem twarożek z tuńczykiem, do tego rano możesz też sobie zapodać i będzie gites(tuńczyka i twarożek najlepiej kupuj w makro, bo taniej cię wyjdzie jak zgrzewkami będziesz brał :)) , heh jesli jeszcze ci się nudzi to kup sobie kotleciki sojowe, po przygotowaniu mają bodajże 20g białka czyli coś :]
  • 0

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mass xxl
o :D ciekawa sprawa, ale jak to wyglada? to jest tunczyk z twarogiem? lol. nie wiem czy potrafie sobie to wyobrazic ;d no ale spoko dzieki , poszukam ;)


a jak z ta kreatyna? duzo mi pomoze jak bede bral gainera?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mass xxl
jak bedziesz mieszal twarog z tunczykiem to bedziesz oblegal porcelanowy skuter :) tunczyk dobry z rana na obiad piers z kurczaka z ryzem,przed snem chudy twarog do tego na mase jakies wlasne menu ja np stosuje kukurydze+groszek+majonez+ tunczyk oraz banany+rodzynki+orzechy+lody to takie moje domowe przepisy na mase, odnosnie Twojego pytania kreatyna zawsze cos da :rotfl: niestety kazdy jest inny wiec nie odpowiem ile zrobisz na niej kg masy i sily
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mass xxl

kukurydze+groszek+majonez+tunczyk+banany+rodzynki+orzechy+lody

o shit wszystko razem ? :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: fujj :wstyd: :wstyd: :wstyd: :padam:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mass xxl
hehe za tunczykiem jest odstep :D od bananow to juz drugi przepis
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mass xxl
czyli to nie oznacza ze jak bede jadl se gainera bez kreatyny to mi duzo mniej wejdize ?:)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mass xxl
trudno powiedziec ;), napewno kreatyna cos tam rowniez by dala ale z tym to juz do wrozki ile bys zrobil to wiesz trening,regeneracja,dieta,genetyka trudno prorokowac co by bylo gdyby,srednio na kreatyne da rade zrobic 2kg
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mass xxl
dla niego krety nie trzeba..
niech pocwiczyc + cieta i gainerek+witaminy
i na razie bedzie git.. potem kreta bezdzie jak ulal he
pozdro
  • 0
Be free.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024