Skocz do zawartości


Zdjęcie

co na stawy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

co na stawy?
Elo!
jest coś na stawy prócz glukozaminy?ostatnio sie hardcorowo rozciągam
+ targam na suwnicy i cały czas odczuwam kolana :/. kupiłem Glukozamine NATURELLA i biore miesiąc ale nie pomaga.POZDRO:P
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

yamahayz426f
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co na stawy?
1)robić możesz treing jaki chesz, ale z moich doświadczeń wynika, że lepiej masowy, jeśli zalerzy CI na przyrostach.

2)Jest jeszcze preparat ARTROX vitalmaxa. Orócz siarczanu glukozaminy zawiera także:

Siarczan chondroityny

MSM (metylosulfonylometan)
  • 0
W 2007 roku... dojde do 85kg:D

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co na stawy?
oki, i jeszcze zapomniałem zapytać, kupowałem gainerek u nas w suplementach i typ powiedział żeby nie brać mass xxl'a bo jest h*jowy i lepiej wziąść monster massa.Co lepsze?
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

yamahayz426f
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co na stawy?
MOnster masa niepróbowałem, zato próbowałem MASS XXL. Spełnił swoje zadanie.

Monster mass ma w sobie:
Wartość odżywcza w 100 g proszku: Wartość energetyczna 1578 kJ / 377 kcal Białko 25,0 g Węglowodany 65,0 g Tłuszcz 1,9 g

A mass XXL:
Skład:
mieszanka hydrolizatów węglowodanów o różnych współczynnikach glikogenicznych, koncentrat białka serwatkowego 80, witaminy.
Zawartość w 100 g
Białko 20 g
Węglowodany 71-80 g ( w zależności od smaku)
Tłuszcz 0 g

Czyli Mass XXL ma o 5g mniej białka, ale za to więcej o jakieś 10G węglowodanów. No I nie ma tłuszczu...

Pozatym opinia najpopularniejszego i najlepszego gainera w polsce mówi sama za siebie...
  • 0
W 2007 roku... dojde do 85kg:D

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co na stawy?
te 1,9 g tluszczu co to jest... zreszta w diecie tluszcz tez jest potrzebny. Ja bym bral monstera ale kupuj co wolisz. Jeszcze Gainer Vitalmaxa jest dobry i tani :)
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: co na stawy?
Gdzies w dziale trening w jednym z tematów dałem obszernego arta o tym co jeść by mieć zdrowe stawy jak ktoś chce można poszukać :D

to raz a dwa możecie mnie zlinczować ale... uważam że suple na stawy to są gówno warte :wstyd: znaczy te wszystkie artroxy i glukozaminy w sklepach dla kulturystów

kupiłem glukozaminę w aptece owszem kosztowała trochę ale kurna efekty były
i przedewszystkim były odczuwalne po kilkunastu dniach! preparat nazywa sie ARTRETIN (2 tabs na dobę) oraz ARTRESAN (1 tabs na dobę)

i kurna zwłaszcza po tym pierwszym ból stawu łokciowego minął w ciągu tygodnia!
teraz pakuję artresan i też jestem zadowolony bo stawy kolanowe które często mnie pobolewały są jak nówka, a jak brałem słynnego artroxa to po miesiącu zero efektów!
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: co na stawy?
A i nawet znalazłem ten temat, 6 post od góry co jeść by mieć zdrowe stawy

http://www.forum-kul...showtopic=41399
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024