Skocz do zawartości


Zdjęcie

PROSZĘ O FACHOWĄ RADĘ !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

STUBEK
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sztum

Napisano Ponad rok temu

PROSZĘ O FACHOWĄ RADĘ !!!
Witam! Najpierw odpowiem na pytania obowiazkowe:
<<1. Jak długo trenujesz, czy robisz to systematycznie?
-Od połowy września tego roku, wcześniej około 4 lata temu w wojsku z pół roku.

<<2. Jeżeli trenujesz już pewien czas rozpisz swój ostatni (z 2-3miesięcy) plan.
-Pracuje w systemie zmiennym tzn. dzień, noc i dwa dni wolne po 12 godzin, do tej pory ćwiczyłem w dni wolne oprócz tego dnia kiedy pracowałem na dzień i w weekendy.

<<3. Jaki jest cel twoich treningów: masa, siła, rzeźba etc.?
-rzeżba

<<4. Jaki masz sprzęt do dyspozycji i ile czasu w tygodniu (jaka pora dnia) możesz poświęcić na trening?
-Otóz mamy zakładowa siłownię w której stoi atlas(rozpietki siedząc, wyciskanie siedząc, skośna ławeczka i porecze-wieszam sie na niej na łokciach tyłem do maszyny i ćwicze brzuch przez podnoszenie nóg wyprostowanych do kata 90 stopni-tak opisowo, bo nie wiem jak nazwać)ławeczka nad nia linka i kilka rodzajów drażków do niej(taki wyciąg); dwie ławeczki które mozna ustawic na skośne, rowerek, bieżnia, tzw. łódka do wiosłowania, drążek, materac i drabinki.
- mój czas do dyspozycji to tj. wspominałem co czwarty dzień przerwa , bo pracuje i co drugi weekend studia.
- pora dnia to obrałem sobie godzine 12.00 w południe.

<<5. Stosujesz jakąś diete? Jak tak, to proszę o proporcje (procentowy udział białek, ww, tłuszczy w ciągu całego dnia i kaloryczność).
- Z dieta jest tak,ze nie potrafie podac procentowego udziału białek i ww i tłuszczy, kaloryczności tez nie wskażę.
ALE: śniadanie lekkie, razowy chlebek, nabiał, cherbata lub kakao, obiad jak jestem w domku to jakas zupa, lub miesko zazwyczaj gotowane bez ziemniaków duzo surówek (staram sie unikac tłuszczu), jak jestem w pracy to kanapki z wędliną, kolacja kanapka z razowego z jakąś wedlinką, jak jestem po pracy to obiadokolacja(czyli obiad na kolacje).

<<6. Ile masz lat, czy masz jakieś przeciwskazania medyczne?
- mam 30 lat i żadnych wskazań medycznych.
WŁAŚNIE OD TRZECH DNI (od 08.11.06r)BIORĘ SUPLEMENTY:
- HMB(kapsułki)
- KREATYNE(kapsułki)
- L- KARNITYNE(tabletki)
Juz zamówiłem i niedługo dojdzie DEXTROZE(proszek)

---MÓJ PLAN TRENINGU( godzina dziennie):
Od ŚRODY tj, 08.11.06 -klatka , triceps
CZWARTEK 09.11.06- Miesnie naramienne, miesnie ud, łydek
PIATEK 10.11.06- Mięsnie grzbietu, bicepsy
SOBOTA - ODPOCZYNEK
NIEDZIELA - poranny bieg 7,5 km(na okolo jeziora-rano)
PONIEDZIAŁEK- klatka(sztangielki), tricepsy(pompki na ławeczce), miesnie naramienne
WTOREK- klatka (skosna), tricepsy, miesnie naramienne
ŚRODA - odpoczynek itd(powtórka cyklu)
CZWARTEK - trening
PIĄTEK - trening
SOBOTA I NIEDZIELA- wolne szkoła.

Chciałbym tutaj dodac ,że plan treningu sciagnęłem żywcem z gazety kulturystycznej na temat : "Metody zwiększania siły mięśni".
Jesli ćwiczenia sie powtarzaja to wykonuje je w inny sposób tzn. jeśli dzień po dniu sa tricepsy to raz robie je ściagając w dół drążek na maszynie a raz hankielkami czy pompki na ławeczce.
Jeszcze dodam,ze ciężar zwiekszam do 5 serii potem tym samym ćwicze tak długo,aż do wyczerpania siły mięsnia.

MOJE PYTANIA:
1. Jesli ten plan treningu jest do bani to jak ćwiczyć( nie mam pomysłu co robić) ?
2. Może inaczej plan rozłożyc , jak tak to jak( mam taki układ, że do żadnego "książkowego" niepasuje)
3. zależy mi na powiększeniu mięśni i zmniejszeniu brzucha(100cm!!!) i nie wiem czy ten układ da mi efekty.
4. w czasie treningu wypijam 1,5 litra wody po treningu w ciągu 2 godzin znów jakis litr. Gdies przeczytałem,że powinienem pić jak najwięcej, ale ja nie jestem tego teraz pewny, bo nie dawno (tydzień temu ) miałem w pasie 96 juz zjezdżałem a po tych kilku dniach jakoś nie widze poprawy przeciwnie 100 w pasie i 2 kilo do przodu.(pomiary rano po wstaniu z łóżka)
5. Jak rozgryźć diete, nie znam sie na tym kompletnie?
CO JEST NIE TAK ???
BARDZO PROSZĘ O POMOC?? Będe bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam Rafał.
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZĘ O FACHOWĄ RADĘ !!!
co chcesz robic MASE czy rzeźbe ? bgo wedlug mnie troche sie cos mija kreatyna i hmb
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZĘ O FACHOWĄ RADĘ !!!
na rzezbe to wiecej biegania/rowerka ;]
cwiczenie na silowni to mniej wazna sprawa...
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

STUBEK
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sztum

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZĘ O FACHOWĄ RADĘ !!!

na rzezbe to wiecej biegania/rowerka ;]
cwiczenie na silowni to mniej wazna sprawa...


Ok.Ale chciałbym podnieśc wymiar bicepsów(33), klatki(105) a bez siłowni to nie wiem czy mi się uda.
  • 0

STUBEK
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sztum

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZĘ O FACHOWĄ RADĘ !!!

co chcesz robic MASE czy rzeźbe ? bgo wedlug mnie troche sie cos mija kreatyna i hmb


Chcę rzezbe no i przy tym zwiększyc nieco objetośc biceps. klatki.
A Kreatyna i HMB to najlepsze połączenie :)
  • 0

STUBEK
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sztum

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZĘ O FACHOWĄ RADĘ !!!
Powiem jescze tylko,ze dąze do takiej posturki jaką ma
<-- ten gosc pod moim nickiem
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZĘ O FACHOWĄ RADĘ !!!

4. w czasie treningu wypijam 1,5 litra wody po treningu w ciągu 2 godzin znów jakis litr. Gdies przeczytałem,że powinienem pić jak najwięcej, ale ja nie jestem tego teraz pewny, bo nie dawno (tydzień temu ) miałem w pasie 96 juz zjezdżałem a po tych kilku dniach jakoś nie widze poprawy przeciwnie 100 w pasie i 2 kilo do przodu.(pomiary rano po wstaniu z łóżka)
5. Jak rozgryźć diete, nie znam sie na tym kompletnie?

kiedys pisalo praktycznie wszedzie ze do kreatyny mono nalezy pic duzo wody zeby nerki pracowaly,mysle ze wzrost obwodu pasa nie jest tylko zwiazany z piciem wody bo po przebudzeniu wymiary sa najbardziej wiarygodne, odkad zaczoles trenowac napewno zwiekszyl Ci sie apetyt a bez diety nie przestrzegasz dokladnie tego co jesz w sensie weglowodany ktore nie spalone moga isc w brzuch,hmm dalej jezeli chcesz stracic z pasa to powinienes zastosowac diete redukcyjna i aeroby czyli bieganie moze byc ale musisz biegac od 30-45 min tak ze 3x w tygodniu,niestety jak wspomnial ktos wczesniej nieda sie tracic tluszczu i masowac zwiekszajac rozmiar klatki i bicepsow,dlatego zacznij stosowac trening na rzezbe,oraz zakup jakis fat burnenr bo l-karnityna nie dziala ;),a hmb nalezy dlugo stosowac by cos odczuc...dieta redukcyjna i aeroby jak wspomnialem a nastepnie mozesz zadbac o budowe czystej masy i powodzenia w dazeniu do celu :) bo napewno nie zajme to roku ;) kulturystyka to sport dla wytrwalych
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZĘ O FACHOWĄ RADĘ !!!
Witam.
Żeby rzeźbić - trzeba mieć co. To raz, a dwa - kreatyna i HMB - to dobre połączenie na mase - a nie na rzeźbę.
Masuj sie - a potem rób rzeźbe - jak będzie z czego. Trening na masę, dietę na masę i jedziesz z tym :)

  • 0

STUBEK
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sztum

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZĘ O FACHOWĄ RADĘ !!!

Witam.
Żeby rzeźbić - trzeba mieć co. To raz, a dwa - kreatyna i HMB - to dobre połączenie na mase - a nie na rzeźbę.
Masuj sie - a potem rób rzeźbe - jak będzie z czego. Trening na masę, dietę na masę i jedziesz z tym :)


BARDZO DZIĘKUJE! To są własnie konkrety o które mi chodzi!! :D
Czyli jednak teraz wsio na masę!? Czy moze jeszcze ktos to potwierdzić?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZĘ O FACHOWĄ RADĘ !!!
yop,teraz najlepszy czas na mase :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


mikeeeee
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZĘ O FACHOWĄ RADĘ !!!
słuchaj sie WBD, on wie co mowi:D:D
  • 0
"Nie czujesz, że żyjesz,póki nie osiągniesz granicy możliwości"

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZĘ O FACHOWĄ RADĘ !!!
rób mase
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


STUBEK
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sztum

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZĘ O FACHOWĄ RADĘ !!!
OK. Powiedzcie jak robic mase(przytyć) i jednoczesnie zgubic brzuch.
PROSZE SPRÓBUJCIE NAJPIERW PRZECZYTAĆ TO CO NAPISAŁEM NA SAMEJ GÓRZE :oczami:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZĘ O FACHOWĄ RADĘ !!!
o tym to juz dalem wyklad wczesniej :) ze niemozna sie masowac i jednoczesnie chudnac...bo na masie spozywasz wiecej wegli, ewentualnie mozna to ograniczyc robiac na masowce aeroby
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024